Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що там по податкам та розтаможкою авто???

roma1

Рекомендовані повідомлення

Комради, чи це правда і прошу розтолкувати той закон, я так собі зрозумів що моя дружина може пригнати з Польщі авто наприклад за чотири 000 баксів і я можу тут розтаможити та поставити на облік за нуль гривен? Я свою жигу віддав на потреби хлопців там возити ліки і т.д., добивати її вже не шкода але є кілька баксів то думаю нафіга їх ховати десь якщо можна взяти непогану машину під цей закон. Тобто купую в Польщі і за що купив більше не платитиму тут у нас? чи э десь підвох як у нас завжди у законах? Хочу взяти кадіка за 4000 кажуть буде хороший кадік за цю ціну, по старим законам розтаможки він би мені став у 7-8 тисяч байденів, а як тепер то гріх не взяти.

focus.ua/uk/auto/510406-rastamozhka-avtomobiley-dlya-ukraincev-stala-polnostyu-besplatnoy

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Харькове это мероприятие терпеть фиаско,сервисные центры на замке!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну мають бути якісь рішення, можливо з відстрочкою, форс мажор. Я в Рівному буду звертатись, головне хто розуміє розкурити той закон, чи там нема підводних каменів. Тре юриста в тему.

69.24. Тимчасово, з 1 квітня 2022 року на період дії воєнного стану на території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, акцизним податком операції з ввезення фізичними особами на митну територію України автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб i більше, транспортних засобів для перевезення вантажів у митному режимі імпорту»;

Змінено користувачем roma1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від людей у Львові котрі займаються машинами - на даний момент ніхто не розуміє як це працює - відомо буде з наступного тижня - але теоретично так як ви написали за винятком  сплати у пенсійний фонд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Ну що, з першого числа розмитнення повертають. Я можу розказати, як воно на митниці було, де ці гниди заробляли на ксероксі по 50 гривень за копію та як тягали на лафетах авто преміум класа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

краще покажіть 

Відео в людини залишилося, яка знімала і потім мені то всьо розказувала. Матюків було... Але я попитаю за відео, як побачу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вомбат сказал:

Відео в людини залишилося, яка знімала і потім мені то всьо розказувала. Матюків було... Але я попитаю за відео, як побачу.

та нашо то відео. що в гаражі стоїть тепер? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я собі нічого не завозив. В мене якось не вистачило наглості везти собі, коли там автівки для ЗСУ по кілька діб в черзі стоять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...