Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення до мережі під час воєнного стану

tarasian666

Рекомендовані повідомлення

23 години тому, ykrbud сказав:

У мене ситуація така була, також тимчасове приєднання, подав на 15кВт, сказали не хватає потужністі, виставили рахунок 21тис грн, я оплатив, обленерго зробило проекти, встановило опору і на ній новий трансформатор від якого поки мене одного запитали, дізнався що далі...сказали за кВт після війни заплатити тільки потрібно, типу трансформатор за рахунок обленерго, все інше ( опора, кабелі, ізолятори, щитова і т.д) за мій рахунок ( тобто 21тис грн).

По часу в кінці березня 2023 заяву з документами подав, в середині грудня вже світло було на ділянці, і ось ще в енергозбуту оформив договор на постачання. Поки результатом я задоволений, головне щоб за 1кВт там не було 10+ тис грн☹️☹️☹️ 

Ого, вам реально повезло.

Хотел поднять потужности, тоже нет мощностей, но на новый трансформатор счёт на 1.1 млн грн.. а потом это отдать и заплатить за киловаты

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.01.2024 в 23:01, ЯД сказал:

Ого, вам реально повезло.

Хотел поднять потужности, тоже нет мощностей, но на новый трансформатор счёт на 1.1 млн грн.. а потом это отдать и заплатить за киловаты

Це що за трансформатор за 1.1млн грн? Я дивився на ціну такого як біля мене поставили, то такий трансформатор коштує близько 100тис грн на грудень 2023р

Screenshot_2024-01-18-14-21-40-757_com.miui.gallery-edit.jpg

Змінено користувачем ykrbud
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ykrbud сказав:

Це що за трансформатор за 1.1млн грн? Я дивився на ціну такого як біля мене поставили, то такий трансформатор коштує близько 100тис грн на грудень 2023р

 

А я знаю?) Я тут где-то в другой теме кидал скрин расчетов их. У меня нет лишнего ляма узнавать шо ж там они придумали.

 

Но я не правильно написал, там не новый трансформатор, там модернизация того что есть

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Поставили опору, протягнули сіп, встановили пластиковий ящик на лічильник, але ніякого заземлення не зробили, опора кінцева, та ще й ящик встановили на металевій конструкції яка відводить його вбік. Чи є сенс їх штурмувати щоб вони заземлили опору і ту конструкцію чи робити тільки своє заземлення і яке саме в такому випадку TT чи TN-C-S?

Змінено користувачем tarasian666
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...