Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Волонтерська допомога важкій артилерії - боги війни

standov

Рекомендовані повідомлення

Колись давно життя звело мене з двома хлопцями, звело так тісно що обидва вже родичі. Починаючи із 2014-15 року хлопці займаються системною волонтерською допомогою сумській артилерії. Передісторію та деталі як це працює можна прочитати тут dou.ua/forums/topic/38501/.

На даний час основні *клієнти*:

  • 27-ма реактивна артилерійська бригада (РСЗВ «Ураган»)
  • 32-й реактивный артилерійський полк (РСЗВ «Ураган»)
  • 43-тя окрема артилерійська бригада («Піон»)
  • 45-та окрема артилерійська бригада
  • 406-та окрема артилерійська бригада
  • 55-та окремий полк зв’язку
  • 3-та окрема бригада зв’язку
  • та інші артилерійські підрозділи

Також вже є підрозділи на "іномарках" (я сподіваюся що всі розуміють про що мова).

Я розумію що зараз всі мають волонтерів в 1-2 крузі яких спонсують, яле можливо хтось ще не знайшов "свого", чи хоче фінансувати максимально ефективно з огляду ладакаліна/гривня.

За хлопців ручаюся особисто, за необхідності долучаюся, тримаю в них "депозит на перемогу" та пропоную приєднуватися охочим.

Всі витрати протоколюються та публікуються. Періодично пропонується віп-пакет - "написати побажання на БК" із фотозвітом. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

трошки новин та можливість купити кусочок хаймарсу Привіт від HIMARS: артилерія потребує допомоги (+ унікальний хаймарс-годинник на аукціоні) | DOU

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Унікальний спосіб витратити гроші - підписати ескалібур )

image.thumb.png.b2bbcc1b4923e798cf71e3a3e493b678.png
Деталі тут dou.ua/forums/topic/40729/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сама по себе артиллерия это лишь часть войны. Путин пытался посадить всех в танки и бмп, за счет чего все без пехоты продули. Артиллерия тоже без пехоты сама по себе победить не может. "Богом войны" она была в первую и вторую мировую, когда пехоты не жалели. А велосипед за ново не изобретается. Нужны разумные пропорции 

Змінено користувачем Флаг
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

На зараз волонтерська група оформлена офіційно як ГО (це дозволяє мати додаткові ступені свободи і відкриває шлях до додаткових джерел фіндопомоги).
Хочу поділитися інформацією про останній проект, реалізація якого зайняла багато часу/грошей/сил але його потреба дуже нагальна

Як працює МТО для ремонту армійської техніки — репортаж (speka.media)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...