Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Схема підключення поливу до свердловини зі збереженням тиску в будинку

eWolf

Рекомендовані повідомлення

Схема підключення поливу до свердловини зі збереженням тиску в будинку.

Доброго дня, шановні експерти!

Щоб підключити бочку буферу води для поливу ділянки так, щоб під час набору води на полив тиск в будинку зберігався на достатньому для комфортного прийому душу рівні, майстрами придумана та імплементована схема, мал.1. Нажаль, схема працювала з перебоями, а колишні монтажники та проектанти не знайшли причини. У звязку з чим, я проаналізував її, і на як мені видається знайшов помилку, і вивправив її, мал.2. На даний момент, як мені видається, не вірно змонтований зворотній клапан, крайній лівий, який фактично запобігає падінню тиску на реле включення насосу, тоді, коли набирається бочка для поливу, в результаті, якщо тиск в будинку достатньо високий, то бочка може не набиратися, незважаючи на те, що клапан поплавка та клапан, що перекриває її набір при недостатньому тиску в будинку відкриті.

Оскільки я не проектант сантехніки і не вивчав гідродинаміку, то можу звісно щось не так зрозуміти. Прошу глянути професійним оком і покритикувати.

мал. 1, схема як воно є.

mal1-Polyv-stara-shema.thumb.png.b557a72684289aefcd916389f64ec57b.png

 

мал. 2, схема з виправленою помилкою. тиск подачі на бочку та на хату збалансовані, і насос буде вмикатися коли є потреба набору води або в будинок або в бочку для поливу.

mal2-Polyv-nova-shema.thumb.png.fe2e3eed13dba56d021e6ec80d365c41.png

З повагою

Володимир

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, eWolf сказал:

Ось такої, ніхто не відповів :(

Так никто особо не заморачивается)

Кран из приямка торчит, поливай не хочу. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, eWolf сказав:

Ось такої, ніхто не відповів :(

Схема немальована нечитабельно, тому не дуже хочеться її аналізувати. Є певні стандартні позначення для елементів, бо наприклад зовсім не зрозуміло що означають оті косі стрілочки на трубах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.08.2022 в 11:16, volomoto сказал:

Схема немальована нечитабельно, тому не дуже хочеться її аналізувати. Є певні стандартні позначення для елементів, бо наприклад зовсім не зрозуміло що означають оті косі стрілочки на трубах. 

То крани, вибачте не підписав.

Щодо стандартних позначень, нажаль не володію темою. Але на схемі все підписано, окрім кранів.

Змінено користувачем eWolf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.08.2022 в 12:41, eWolf сказал:

Схема підключення поливу до свердловини зі збереженням тиску в будинку.

 

Не знаю, поможет ли, но напишу:

мой сосед, чтобы не городить подобное, сделал две скважины.

С одной идёт полив и наполняется бассейн, другая - обслуживает дом.

 

Про бюджет не буду, он у каждого свой... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, 90BCO сказал:

Не знаю, поможет ли, но напишу:

мой сосед, чтобы не городить подобное, сделал две скважины.

С одной идёт полив и наполняется бассейн, другая - обслуживает дом.

 

Про бюджет не буду, он у каждого свой... 

Ділянка доволі мала, це буде практично не можливо, або надто складно.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, eWolf сказал:

Ділянка доволі мала, це буде практично не можливо, або надто складно.

Зрозуміло.

У сусіда 20 сотих. Буржуй ср@ний 🤑

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.08.2022 в 12:41, eWolf сказав:

На даний момент, як мені видається, не вірно змонтований зворотній клапан, крайній лівий, який фактично запобігає падінню тиску на реле включення насосу, тоді, коли набирається бочка для поливу, в результаті, якщо тиск в будинку достатньо високий, то бочка може не набиратися, незважаючи на те, що клапан поплавка та клапан, що перекриває її набір при недостатньому тиску в будинку відкриті.

Так, цей зворотній клапан там не має стояти, бо він стоїть між реле і споживачем, що якби в корені неправильно. Ваш варіант кращий, але це дія на симптоми, а не на суть. А суть в тому, що зворотні клапани мають бути безпосередньо біля насоса: або перед, або відразу за ним, але ніколи між сенсором тиску (реле тиску) і точкою споживання води.

Лівий верхній зворотній клапан вам потрібно перенести відразу після насоса поливу і проблема вирішена.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...