Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт/заміна вікон після прильоту

xaratt

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,
прошу поради у форумчан.

Після прильоту міни в двір винесло частину вікон в будинку. Стояв профіль KBE 70, який наскільки розумію, зараз не виробляється, всі компанії пропонують інші профілі. Частина рам не постраждали, тріснули тільки створки з внутрішньої сторони (див. фото), тому хотілося б замінити створку+склопакет, а не все вікно.

1. Один із замірників каже, що оскільки порушення геометрії немає, то можна склеїти тріщину і вікно працюватиме. Наскільки це правда? Естетичний момент поки упустимо.

2. Чи можна замінити створки KBE 70 на kommerling (або якийсь інший профіль, що є в Україні)?

Дякую.

upd. кажуть ніби kommerling 70ST - це те саме, що було KBE 70ST, і мені підійде. Буду пробувати.

IMG_20220925_133226.jpg

Змінено користувачем xaratt
нова інфа
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, xaratt сказал:

то можна склеїти тріщину і вікно працюватиме

А что ему не працювати??

Це як дирку в штанях заштопати (Естетичний момент поки упустимо.)...(с.)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если шов, то можно пробовать клеить.

Правда, думаю, с десяток откр-закр с громкими хлопками створкой - и оно втрісне заново

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DimaF сказал:

А что ему не працювати??

Це як дирку в штанях заштопати (Естетичний момент поки упустимо.)...(с.)

Ну я просто переживаю, що в подальшій експлуатації вікно може тріснути по клеєному шву. Все ж таки це не заводська пайка :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, xaratt сказал:

Ну я просто переживаю, що в подальшій експлуатації вікно може тріснути по клеєному шву. Все ж таки це не заводська пайка :(

Оно же не на клею держится, а на дюбелях в оконном проеме.

Клей просто не даст сифонить воздуху через трещину. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, DimaF сказал:

Оно же не на клею держится, а на дюбелях в оконном проеме.

Клей просто не даст сифонить воздуху через трещину. 

Ви не зрозуміли, це не глухе вікно. Рама там ціла, тріщина у створці, яка відкривається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, xaratt сказал:

Ви не зрозуміли, це не глухе вікно. Рама там ціла, тріщина у створці, яка відкривається.

Я понял, с этим хуже, скорее всего под замену.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если надо пересидеть зиму, то накладной уголок с саморезами (не эстетично)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та почти все траблы с рамами тянут замену окон.

Во всяком случае у меня после прилёта ракеты ни одна рама толком не выжила. Все попытки реанимации сводились к прайсу, сопоставимому с новым окном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, murava сказал:

Та почти все траблы с рамами тянут замену окон.

Во всяком случае у меня после прилёта ракеты ни одна рама толком не выжила. Все попытки реанимации сводились к прайсу, сопоставимому с новым окном.

В мене в двох вікнах рами без пошкоджень. Вилетіли склопакети і утворилася одна тріщина на створці. Фурнітура в порядку, все відкривається нормально. Був би профіль на ринку, поміняв би тільки створку і склопакети, а так доводиться міняти всю конструкцію, плюс переробляти відкоси... Жаба давить :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КВЕ та Коммерлинг - це системи одного виробника і ці системи взаємозамінні, якщо ширина однакова.
Зараз КВЕ 70 та Коммерлинг 70 об'єднали. Візуально стулки однакові.
Є ще КВЕ Баланс (4-хкамерна система з шириною 70мм) - вона також має стулку таку саму, як у КВЕ Оптіма.
Дивно, що менеджери не пояснили Вам цього...

Так що не треба буде міняти всього вікна.

(якщо що, то я працюю з цими системами - можу допомогти із заміною стулки)

Змінено користувачем Яло
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, xaratt сказал:

1. Один із замірників каже, що оскільки порушення геометрії немає, то можна склеїти тріщину і вікно працюватиме. Наскільки це правда? Естетичний момент поки упустимо.

 

я скоріш за все погоджусь з тим майстром.

Звичайно це не приємно спостерігати цю тріщину, після склеювання рідким пластиком її також буде видно. Але судячи саме з тої фото що прикріпили - нічого занадто страшного з стулкою не відбулося і вам вона ще попрацює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Склеить и стянуть длинным болтом наискосок сквозь створку. По такому принципу собирают алюминиевые окна.

Если из пластика будут выступать гайка или головка болта - не проблема, там зазор между коробкой и створкой - 12мм.

IMG_20210213_114129.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...