Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Опалення дачного будинку електрикою-теплі підлоги чи навісні панелі?

viktor02

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!Плануємо побудувати каркасний дачний будинок площею до 60 кв.м.для,можливо,цілорічного проживання.Опалення можливе лише електрикою.Покриття підлоги плитка і в спальних кімнатах вінілка.Тобто,скрізь можливо розкатати електричну теплу підлогу.Запитання:чи достатньо опалювати все приміщення теплою підлогою чи комбінувати з навісними електричними панелями в спальнях? Буду вдячний всім за відповіді та поради.   

Змінено користувачем viktor02
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так,краща.Але мені підказують (можливо,помилково) що краще поставити електрокотел і намотати водяну теплу підлогу.Начебто,так дешевше.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, viktor02 сказал:

Так,краща.Але мені підказують (можливо,помилково) що краще поставити електрокотел і намотати водяну теплу підлогу.Начебто,так дешевше.

 

При однаковому принципі керування вартість буде однакова. Вже рахували не раз. 
Якщо робити монтаж електричної підлоги самостійно, тоді вона буде дешевше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навряд чи потрібно і підлога і радіатори. Для тимчасового проживання краще обігрівачі, підлога більш інерційна і не дасть можливості швидко прогріти приміщення перед вашим приїздом. Тепла підлога - дуже приємна річ, особливо у санвузлі. Тобто тут більше ваші уподобання мають значення, я би ставив краще радіатори. Електрокотел і водяна тепла підлога точно не треба. Хіба що у випадку якщо плануєте ставити тепловий насос.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І для дачі потрібно ставити таке, що не вкрадуть. При електропідлозі зняти зможуть тільки терморегулятори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, viktor02 сказав:

Але мені підказують (можливо,помилково) що краще поставити електрокотел і намотати водяну теплу підлогу.Начебто,так дешевше.

На дачу найкраще ставити щось малоінерційне і таке, що не боїться замерзання. Зробіть електричну ТП у санвузлі та кондиціонер(и), в інших приміщеннях. Також купіть звичайну електричну дуйки і киньте її десь в кладовку на випадок, коли дуже холодно і потрібно розігріти будинок. Якщо візьмете кондиціонер та термостат ТП з wi-fi, то зможете включити підігрів за кілька годин до приїзду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.10.2022 в 21:49, viktor02 сказал:

Запитання:чи достатньо опалювати все приміщення теплою підлогою чи комбінувати з навісними електричними панелями в спальнях?

Краще комбінувати. Це пов'язано з великою інерційністю теплої підлоги (довго нагрівається підлога, потрібно декілька годин для результату). Проте конвектори обігріють кімнату за 15-20 хвилин.

P.S. Щодо крадіїв. Электроконвектори можуть бути на ніжках та й зі стіни їх теж можна легко знімати, та ховати, або забирати з собою (якщо на автомобілі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...