Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реле обмеження потужності для Protherm RAY V14 12кВт

TNT

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановному панству.

Маю 12кВт-ний Protherm Ray V14-версії. хочу встановити в щитовій 3-х фазне реле обмеження потужності котла( реле розвантаження, реле контролю струму).

В щитовій на вході стоїть автомат на 32А 380В.

Яке саме реле обрати?

Буду вдячний за будь-яку інформацію що-до особистого досвіду чи рекомендації.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, TNT сказал:

Доброго дня шановному панству.

Маю 12кВт-ний Protherm Ray V14-версії. хочу встановити в щитовій 3-х фазне реле обмеження потужності котла( реле розвантаження, реле контролю струму).

В щитовій на вході стоїть автомат на 32А 380В.

Яке саме реле обрати?

Буду вдячний за будь-яку інформацію що-до особистого досвіду чи рекомендації.

 

 

В вашем случае учитывая вводной 32, хочется спросить а зачем?

а так я в свое время рассматривал ом-310 но так и не установил оставил толтко место в щите, так и не понадобилось при том что у меня на вводе 16 автомат но котел 6к

в итоге реле разгрузки котла пользуюсь в морозы как ограничителем мощности на 50% а в 90% отопительного сезона греюсь исключительно ночным тарифом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mib сказал:

В вашем случае учитывая вводной 32, хочется спросить а зачем?

а так я в свое время рассматривал ом-310 но так и не установил оставил толтко место в щите, так и не понадобилось при том что у меня на вводе 16 автомат но котел 6к

в итоге реле разгрузки котла пользуюсь в морозы как ограничителем мощности на 50% а в 90% отопительного сезона греюсь исключительно ночным тарифом

Ввод 3-х фазный, котел 3-х фазный и загружает сеть на 75% по всем трем фазам. Есть еще бойлер тоже 3-х фазный , работающий только по ночному тарифу. Вот и на все остальные однофазные потребители особо ничего не остается если сеть не перегружать. И это при условии идеального электроснабжения без просадок и прочей хрени

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось математика зламалася. Котел бере 4 кВт по одній фазі, тобто 18 А, що становить 56% від ввідного. А якщо порахувати струм невідключення, то й меньше 50% буде. Тож не переймайтеся, якщо проблема поки що теоретична (а я так розумію, що відключення ввідного автомату по перегрузці не зафіксовано)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, shneider_vova сказал:

Щось математика зламалася. Котел бере 4 кВт по одній фазі, тобто 18 А, що становить 56% від ввідного. А якщо порахувати струм невідключення, то й меньше 50% буде. Тож не переймайтеся, якщо проблема поки що теоретична (а я так розумію, що відключення ввідного автомату по перегрузці не зафіксовано)

Ще не проживаємо у будинку, тому аварійне відключення вводного автомату ще не відбувалось.

Але ви не врахували ще трьохфазний бойлер 3.3кВт, це ще 5 А.
І ще залишається чимало однофазних споживачів ( духовка, мікрохвильовка, кавоварка, чайник, електроплита, посудомийка, праска, пральна машина, фен, плойка, насос свердловини, вентилятори, всілякі гаджети і ТВ, освітлення, насос поливу, обладнання в гаражі ), на все про все разом буде більше 20квт  і одночасність включення деяких із них дуже ймовірна, а то вже буде точний перегруз мережі.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) бойлер вмикати по таймеру у 3 години ночі

2) котел скоріш за все не буде працювати на повну потужність ніколи, окрім виходу на режим після довгого відключення (звісно, не знаю параметри дома, але в мене на 120 м2 котел 18 кВт на опалення зазвичай більше 8-10 кВт не працює).

3) короткочасні перевантаження автомат перенесе легко. Не забувайте про 1.45*32 =46 А відключення на протязі години + взимку додається ще температурний коефіцієнт за рахунок морозного повітря, якщо автомат на вулиці.

 

Звісно, у випадку слабкої мережі всі вищезазначені обставини скасовуються

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shneider_vova сказал:

 

Звісно, у випадку слабкої мережі всі вищезазначені обставини скасовуються

 

 

 

У нас так і є, садове товаритство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, shneider_vova сказал:

1) бойлер вмикати по таймеру у 3 години ночі

 

 

 

Який саме таймер ви використовуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, TNT сказал:

Який саме таймер ви використовуєте?

я поставив SONOff, і через катушку (задля сухого контакту) підключив до термостату котла

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, TNT сказав:

Маю 12кВт-ний Protherm Ray V14-версії. хочу встановити в щитовій 3-х фазне реле обмеження потужності котла( реле розвантаження, реле контролю струму).

В щитовій на вході стоїть автомат на 32А 380В.

Яке саме реле обрати?

Якщо у вас потужні споживачі розкидані рівномірно по фазах, то реле розвантаження вам не потрібне.

Якщо ж дуже страшно що виб'є вхідний автомат, то замикайте контакт обмеження потужності котла з допомогою таймера. Будь-який таймер має три режими роботи: по таймеру, виключений, постійно включений. Раз-колись можна руцями перемнути режим, але більш ніж впевнений, що це буде надзвичайно рідко.

Ну і при поганій мережі ваш 12-ти кіловатний котел стане 10-ти кіловатним, але так само буде зі всіма резистивними споживачами, бо струми зменшаться і ймовірність вибивання автомата також зменшиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, ще й можна просто котел обмежити за потужністю руками в сервісному меню, якщо він завжди працює тільки на опалення (без ГВС)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так и сделал. ограничил мощность котла. у меня котел 18 кВт, ограничил его толи 12, толи 15 кВт. договорная мощность 19,5 кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, shneider_vova сказав:

А, ще й можна просто котел обмежити за потужністю руками в сервісному меню, якщо він завжди працює тільки на опалення (без ГВС)

Можна, але це залежить який режим роботи котла і співвідношення потужності котла до тепловтрат будинку, бо якщо хочеться максимально використати нічний тариф, то таке не прокатить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...