Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор погружного насоса для автополива.

Rebe_L

Рекомендовані повідомлення

Здоровья почтенной публике. Вопрос. Как правильно выбрать насос для системы водоснабжения с автополивом?? Расход самого дома мизерный до 10 кубов в месяц, автополив думаю будет основным при выборе насоса.

Скважину только пробурили, дебет её бурильщики от балды написали как я понимаю, т.к. просто прокачали пол часа и написали 3м.куб/час.

Если я правильно понимаю, то насос должен быть по производительности меньше дебета на 20%? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сначала паспорт скважины, потом расчет водопотребления. Потом подбор насоса и управления. 20% , от балды и прочая ахинея не проходит

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, yrport сказал:

Сначала паспорт скважины, потом расчет водопотребления. Потом подбор насоса и управления. 20% , от балды и прочая ахинея не проходит

Вот "паспорт скважины" есть, но его соответствие реальности вызывает сомнение)) его составили когда я отлучился на 15 минут после бурения)) Я померял зеркало и оно на 5 метров отличается от "паспортного")))

Змінено користувачем Rebe_L
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Rebe_L сказал:

Вот "паспорт скважины" есть, но его соответствие реальности вызывает сомнение)) его составили когда я отлучился на 15 минут после бурения)) Я померял зеркало и оно на 5 метров отличается от "паспортного")))

А як ви уявляєте підбір насоса без будь-яких початкових парамерів? Щоб зрозуміти робочу точку потрібні дані. 
Якщо ви сумніваєтесь в достовірності, то запрошуйте їх ще раз, хай продемонструють, або ж знайдіть інших, які виміряють параметри.
Без даних свердловини-не можливо підібрати насос, тим більше під автополив, де потрібно, як правило, 3 куб/год при тиску 3 атм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, дімич сказал:

А як ви уявляєте підбір насоса без будь-яких початкових парамерів? Щоб зрозуміти робочу точку потрібні дані. 
Якщо ви сумніваєтесь в достовірності, то запрошуйте їх ще раз, хай продемонструють, або ж знайдіть інших, які виміряють параметри.
Без даних свердловини-не можливо підібрати насос, тим більше під автополив, де потрібно, як правило, 3 куб/год при тиску 3 атм.

 

5 часов назад, дімич сказал:

А як ви уявляєте підбір насоса без будь-яких початкових парамерів? Щоб зрозуміти робочу точку потрібні дані. 
Якщо ви сумніваєтесь в достовірності, то запрошуйте їх ще раз, хай продемонструють, або ж знайдіть інших, які виміряють параметри.
Без даних свердловини-не можливо підібрати насос, тим більше під автополив, де потрібно, як правило, 3 куб/год при тиску 3 атм.

Я в загалі не дуже уявляю собі алгорітм підбору) Хоча після пари відосів на ютубі вже трохи прояснюється. Рукожопів 2-й раз я ніколи не запрошую)) думаю що й сам впораюсь, інститут там закінчувати не треба.  По тиску я з вами згоден мінімальний 2,1 атм. й до 3,8 потрібен для різного типу поливайок, а кількостсті води як я розумію підійде практично будь який, можна вирішити кількістю зон.

 

Змінено користувачем Rebe_L
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...