Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зарядка ББЖ від генератора не інвенторного. ББЖ не хоче заряжатися

Gelembjuk

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

Я пробував знайти відповідь в темах форуму, але якось без успіху.

В мене є бензиновий генератор 3кв (я не сильно розбираюся, але він без якихось особливостей). З ним працює все , що я вмикав (холодильник, насос в скважині, газовий котел).

Але ще в мене є система ББЖ - (інвертор, акумулятори, сонячні панелі). В неї в основному включено газовий котел і інтернет (роутер та інші приладт від оптики). В похмуру погоду панелі не перезаряжають акуми повністю і заряд вночі закінчується. 

Я підзаряжаю від мережі. Але коли струму немає довго то це проблема.

Я хотів підзарядити від генератора (генератор включаю інколи). Але чомусь моя ББЖ система не хоче заряжатися. Щось там цикає на секунду і вертається назад на батареї.

Мені вже сказали що це через "неправильну синусоїду" генератора.

Власне питання. Як це можна виправити? Якісь додаткові прилади треба щоб виправити синусоїду генератора?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Gelembjuk сказал:

Мені вже сказали що це через "неправильну синусоїду" генератора.

Власне питання. Як це можна виправити? Якісь додаткові прилади треба щоб виправити синусоїду генератора?

В мене приблизно така ж система як і у Вас, але без сонячних панелей, все працює , тут розписав як

Але в багатьох не працює, і як з цим боротись поки єдиної думки не знайшов. У звязку з цим, виникла ідейка... у Вас на генераторі "вихід 12в" є? Якщо так, можливо варто спробувати: докупити виключно інвертор з чистим синусом, приєднати його до виходу 12в на "гені", а через нього приєднати вже ДБЖ - через 220 з інвертора.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Це лише ідея, яка не перевірена і ні в якому разі не рекомендується, просто в якості варіанту, а деталі - може форумні профі з електротехніки щось більш дієве порадять 😀

Змінено користувачем Zergus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось тут коллега віришив таке питання з гібрідним інвертором (не знаю що у вас), швидше неподобається частота.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте как выше посоветовали поиграться режимами, плюс подключайте генератор на выключеном инверторе кнопкой, когда начнется зарядка можно включать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 26.11.2022 в 13:52, Gelembjuk сказал:

Добрий день.

Я пробував знайти відповідь в темах форуму, але якось без успіху.

В мене є бензиновий генератор 3кв (я не сильно розбираюся, але він без якихось особливостей). З ним працює все , що я вмикав (холодильник, насос в скважині, газовий котел).

Але ще в мене є система ББЖ - (інвертор, акумулятори, сонячні панелі). В неї в основному включено газовий котел і інтернет (роутер та інші приладт від оптики). В похмуру погоду панелі не перезаряжають акуми повністю і заряд вночі закінчується. 

Я підзаряжаю від мережі. Але коли струму немає довго то це проблема.

Я хотів підзарядити від генератора (генератор включаю інколи). Але чомусь моя ББЖ система не хоче заряжатися. Щось там цикає на секунду і вертається назад на батареї.

Мені вже сказали що це через "неправильну синусоїду" генератора.

Власне питання. Як це можна виправити? Якісь додаткові прилади треба щоб виправити синусоїду генератора?

Вдалося вирішити? Маю таку ж проблему, перепробував кілька генераторів: два звичайні однофазні з АВР, частоту на них підрегулював близько до 50 герц - не допомагає, інвертор прокидає байпасом в мережу, але не заряджає батареї. Підвантажував паралельно навантаженням до 2 кВт - безрезультатно. Пробував через стаб Елекс Герц і напряму - безрезультатно. UPS APC smart який за інвертором (так історично склалося) працює нормально. Якийсь ще пробував китайський інверторний - взагалі дає меандр, а не синусоїду. 

9003.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, free_lander сказал:

Вдалося вирішити? Маю таку ж проблему, перепробував кілька генераторів: два звичайні однофазні з АВР, частоту на них підрегулював близько до 50 герц - не допомагає, інвертор прокидає байпасом в мережу, але не заряджає батареї. Підвантажував паралельно навантаженням до 2 кВт - безрезультатно. Пробував через стаб Елекс Герц і напряму - безрезультатно. UPS APC smart який за інвертором (так історично склалося) працює нормально. Якийсь ще пробував китайський інверторний - взагалі дає меандр, а не синусоїду. 

9003.jpg

Попробуйте кнопкой выключить, подключить к генератору должен проснуться и начать заряд, потом включить кнопкой начнет питать нагрузку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може краще докупити зарядний пристрій та не паритись?
мені так і порадили зробити аби не вивести з ладу інвертор.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.12.2022 в 11:30, Фрай сказал:

Може краще докупити зарядний пристрій та не паритись?
мені так і порадили зробити аби не вивести з ладу інвертор.

4 акуми послідовно. 48В, 30-40А зарядний струм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня зарядное пока на 20 ампер и то гена не тянет, пока. )

Ставлю 13А, хоть и долго, но подзаряжается.

на выхи попробую от более мощного генератора, поделюсь, если будет чем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

У меня зарядное пока на 20 ампер и то гена не тянет, пока. )

Ставлю 13А, хоть и долго, но подзаряжается.

на выхи попробую от более мощного генератора, поделюсь, если будет чем

Вы ток так и не померяли? По 220 и по 48? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та все никак не выберусь купить где приблуду по вашему совету, работы много.

сегодня поступила команда организовать помещение для жителей близлежащих абы могли придти, сесть за столик и спокойно поработать в инете.

света же у многих нет, а у нас три ветки, хоть что-то работает.

приходится организовать всех кого только можно, закупить необходимое, найти народ таскать столы да стулья, а некому, состав сократили до минимума, таскаем сами.

хотел докупить до розеток юсб-колодки, но отговорили, задрало уже это мелкое ворье. Пальцы б им отрезать уродам.


Взял тестер, света до сих пор еще нет, проверил напругу в розетке - 230В , батарея 70%, неплохо.

а по 48 что вы имели ввиду? Подачу с ЗУ?

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

по 48 что вы имели ввиду? Подачу с ЗУ?

Да клещами померять на проводе между акб и зарядкой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару тестеров у меня есть, даже старый прибор на проверку сопротивления пылится где-то в каком-то гараже, а вот клещи долго выбирал какие купить и не придумал зачем они мне? 
короче, нет у меня такого прибора, подскажите зачем нужен в быту?

ага, а без них измерить и не удастся. (

провода от ЗУ прикручены стационарно, да еще и плюс через автомат отрубается.
Попрошу на выхи 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Фрай сказал:

Пару тестеров у меня есть, даже старый прибор на проверку сопротивления пылится где-то в каком-то гараже, а вот клещи долго выбирал какие купить и не придумал зачем они мне? 
короче, нет у меня такого прибора, подскажите зачем нужен в быту?

ага, а без них измерить и не удастся. (

провода от ЗУ прикручены стационарно, да еще и плюс через автомат отрубается.
Попрошу на выхи 

Ну в быту действительно редко нужны, в итоге когда сломал мультиметр то купил на замену клещи с dc unit-t 210 вроде, они и герцы меряют в итоге лучше когда есть чем их нет :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...