Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний басейн 2023 початок

kvintich

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Почну нову тему, так як не знаю чи ще хтось той формум читаї, і чи будуть поради :(

Скоро весна, і наша перемога. У будинку живемо вже 2й рік, із самого початку планувався відкритий басейн.

Хочеться почати будівництво басейна, частково виконуючи роботи самостійно, але є нюанси. Не знаю що вибрати.

Подобається скловолоконні басейни, але ціна зараз від 3000дол тільки за чашу і + від 1500 обладнання. І того вийде десь не меньше 10тис дол загалом. 

В загальному зразу виходить дорого, так як прибутки впали майже в нуль, на життя вистачає але на щось більше, тяжко.

Розглядаю варіант із вкопаним азуро, чи каркасником.

Розмір планується від 5*2,5 в цьому діапазоні.

Що хто порадить, можливо тут є виробника скловолоконних чаш, і якісь варіанти запропонують? Чи хто порадить по азуро і впопці в грунт?

 

Змінено користувачем kvintich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, kvintich сказал:

так як прибутки впали майже в нуль, на життя вистачає але на щось більше, тяжко.

Ну так зачем сейчас начинать эти танцы с бубном ??

Поставьте надувной если так хочется...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз і каркасники піднялись в ціні. Можете набрати, підберемо варіант, поки не розмели, бо в сезон купувати каркасник то вже з залишків вибирати доводиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

Ну так зачем сейчас начинать эти танцы с бубном ??

А що чекати? 5000-6000 готовий викласти зразу, а там і решту підзбираємо... Через ніч передивився кучу відео.

І бачиться такі варіанти.

1й. скловолоконний басейн типу такого www.art-pools.com/6/  із облагородженням по ходу.

2й. каркасний типу такого prom.ua/ua/p1377690968-karkasnij-basejn-ibiza.html  Є варіанти із круглих, але мені не підходять. Також із облагородженням по ходу.

3й. будівництво чаші із шлакоблоку під лайнер.

Розмір чаші планується в районі 6*3. Думаю найдешевший 2й варіант.

Каркасник із наружним монтажом не подобається як варіант зовсім.

 

Змінено користувачем kvintich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, YaOlejka сказал:

Зараз і каркасники піднялись в ціні. Можете набрати, підберемо варіант, поки не розмели, бо в сезон купувати каркасник то вже з залишків вибирати доводиться.

Маєте типу азуро але овал, або прямокутні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня полипропилен пять лет назад чаша с оборудованием обошлись чуть больше 4000 евро, размер 3х7,5х1,5 плюс земляные работы и бетонирование, самой чаши и площадки вокруг

С чашей на сейчас все хорошо, из того что не делал бы это подсветку, прпктически не пользуемся, а обошлась в 500 евро, и лестницу делал бы не внутреннюю а наружную

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, mib сказал:

У меня полипропилен пять лет назад чаша с оборудованием обошлись чуть больше 4000 евро, размер 3х7,5х1,5 плюс земляные работы и бетонирование, самой чаши и площадки вокруг

С чашей на сейчас все хорошо, из того что не делал бы это подсветку, прпктически не пользуемся, а обошлась в 500 евро, и лестницу делал бы не внутреннюю а наружную

 

Підсвітку не вмикаєте по якій причині? Закриваєте плівкою, і вона не пропускає? У мене панорамні вікна виходять на місце де має бути басейн, думаю прикольно в ночі буде світитись. У мене фетіш на зовнішні підсвітки, 😉 не люблю темноту. По сходам я так розумію краще нержавіючу зовнішню, чим скловолоконні сходи в басейні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми також підсвітку не вмикаємо, бо вся летючя живність намагається втопитись саме в моєму басейні )) хоч це дуже красиво 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, kvintich сказал:

Підсвітку не вмикаєте по якій причині? Закриваєте плівкою, і вона не пропускає? У мене панорамні вікна виходять на місце де має бути басейн, думаю прикольно в ночі буде світитись. У мене фетіш на зовнішні підсвітки, 😉 не люблю темноту. По сходам я так розумію краще нержавіючу зовнішню, чим скловолоконні сходи в басейні?

Ирина уже ответила, летит в бассейн все что есть :-) так что в мирное время довольствовались подсветкой на заборе, сейчас понятно и она выключена

Ну или нержавейку, это еще дешевле или из полипропилена как у меня внутрь

qset_1.jpg.4b672da73289fcc374022832624d03cc.jpg

А надо было вот так

xpolipropilenovye-bassejny-albion.jpg.pagespeed_ic.vsLxmUNHOu.webp.86cf19eee43f105afc27b950dd2fa7a5.webp

Стоило примерно одинаково, но я почему то решил что мне и первый вариант подойдет, а второй не поместится :-)

Теперь когда плаваю по кругу то там где лестница приходится срезать :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mib сказал:

 

Стоило примерно одинаково, но я почему то решил что мне и первый вариант подойдет, а второй не поместится :-)

Теперь когда плаваю по кругу то там где лестница приходится срезать :-)

У вас поліпропілен не повело? не вигорів? І який розмір у вас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, kvintich сказал:

У вас поліпропілен не повело? не вигорів? І який розмір у вас?

На нем белесый налет, у меня много кальция в воде, но весной я его снимаю кислотой, ну как снимаю наливаю литров 50 электролита даю постоять и сливаю, тоесть понижаю ph

Деформация была изначально при заливке, я утеплил его по кругу эпсом и там где он прилягал не плотно есть теперь неровности

Но когда он с водой этого не видно

Размеры 7,5х3 и глубина 1,5

Ну и полипропилен бывает белый, я это узнал уже когда сделал :-) как по мне смотрится интересней

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, kvintich сказав:

У вас поліпропілен не повело?

правильно встановлений, якісно зроблений не веде

Змінено користувачем YaOlejka
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть по фільтрам.

На басейн 30м3 підійде фільтр Emaux FSP390-SD75 8м3 година.

я так розумію що треба вибирати так щоб переганяло мінімум 3 рази за добу?

8*24= 6 повних обємів у добу.

І ще питання чи можна фільтраційну станцію змонтувати вище басейна, щоб не лазити по приямках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, kvintich сказал:

На басейн 30м3 підійде фільтр Emaux FSP390-SD75 8м3 година

У меня по характеристикам такой же только Бриликс

3 часа назад, kvintich сказал:

я так розумію що треба вибирати так щоб переганяло мінімум 3

По наблюдениям скорее это максимум в самую жару когда вода бывает выше 28 градусов, так по наблюдениям лучше всего 2 через 2 тогда пыль попадающая в бассейн не успевает утонуть и реже нужно пылесосить, но большую часть лета у меня фильтрация работает днем с 10 до 20 что бы ночью лишний раз ночью не перемешивать и вода меньше остывала

3 часа назад, kvintich сказал:

І ще питання чи можна фільтраційну станцію змонтувати вище басейна, щоб не лазити по приямках?

Можно, но нужно поставить обратный клапан, у меня в приямке из бетонных колец, не так напрягает туда лазить я это делаю раз в неделю, как то что до середины, а бывает конца мая приямок у меня затоплен и я позже запускаюсь чем это было бы можно сделать

Все под грифом ИМХО я обычный пользователь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.02.2023 в 21:04, kvintich сказал:

Розглядаю варіант із вкопаним азуро, чи каркасником.

 

Приветствую. Тоже пару лет назад хотел каркасник вкопать, но в процессе вкапывания что-то пошло не так и растянулось уже на три года...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже від ідеї каркасника відмовився.

Тепер два варіанти розглядаю, лайнер і скловолокно. Скловолокно виходить трішки дорожче. Думаємо стартанути в кінці березня.( якщо все буде ок)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, kvintich сказал:

Вже від ідеї каркасника відмовився.

Тепер два варіанти розглядаю, лайнер і скловолокно. Скловолокно виходить трішки дорожче. Думаємо стартанути в кінці березня.( якщо все буде ок)

Мой кум в прошлой жизни закапал каркасник, где то по пояс :-) учитывая что копали под пиво все обошлось в цену каркасника и пива :-) но прослужил он три сезона, был закопан просто в песок 

Но для поиграться это имхо вариант, тогда был 100% вариант ибо бассейн стоил 10к и пиво 2к :-) тоесть меньше 500$

Так что если уверены в том что оно нужно делайте стеклрволокно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше схиляюсь до лайнера по типу цього варіанта. Зробити чашу подібну до відео не проблема, думаю справимось. Лайнер і закладні поварять спеціалісти, а оздоблення по ходу зробимо. І так на задньому дворі, треба зробити розводку під полив, порівняти і підсипати грунт.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо хочете зекономити можу порадити замість лайнера використати ПВХ тканину. Я брав армовану товщиною 1мм, так вона тонша ніж спеціалізована для басейнів, але і в клька разів дешевша. Але якщо бюджет дозволяє, то звісно краще брати спеціальну та що для басиків іде. Тут, як кажуть, діло хазяйське. Ви самі будете будувати чи підрядник? По можливості кидайте фото, цікаво. 

Змінено користувачем Petka_Dnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.02.2023 в 17:12, mib сказав:

По наблюдениям скорее это максимум в самую жару когда вода бывает выше 28 градусов

тут від місцевості багато залежить, якщо там наприклад навкруги листяні дерева, то й 3 мало буває.

22.02.2023 в 17:12, mib сказав:

Можно, но нужно поставить обратный клапан

Дивлячись як все розмістити і на якій відстані. Клапан не потрібен. Якщо поряд то норм, фільтрація "розвоздушится" сама, а з протитечією прийдеться неслабо попотіти. Краще й простіше в приямку.  Ось приклад розміщення  на поверхні, на фото, тут ще має бути коробка, яка то все закриє.

 

photo_2023-02-26_00-23-52.thumb.jpg.1c834eb97e76c92ab1c2dae848bca01d.jpg

 

24.02.2023 в 21:47, Petka_Dnepr сказав:

Тоже пару лет назад хотел каркасник вкопать, но в процессе вкапывания что-то пошло не так и растянулось уже на три года...

Зато ми з цікавістю за тим спостерігали)

24.02.2023 в 23:37, mib сказав:

Но для поиграться это имхо вариант, тогда был 100% вариант ибо бассейн стоил 10к и пиво 2к :-) тоесть меньше 500$

В кількох форумчан є вкопані каркасні басейни, вже по кілька сезонів. Всі раді.

 

4 години тому, Petka_Dnepr сказав:

Якщо хочете зекономити

Як можна зекономити, якщо лити бетонну чашу, по ціні це буде значно дорожче композитного чи поліпропіленового басейну і то чи там лайнер буде, чи тканина, суттєво не вплине на бюджет.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, YaOlejka сказал:

Як можна зекономити, якщо лити бетонну чашу, по ціні це буде значно дорожче композитного чи поліпропіленового басейну і то чи там лайнер буде, чи тканина, суттєво не вплине на бюджет.

Я звичайно не розбираюсь і не спеціаліст у технологіях будівництва, тим більше будівництва басейнів. І в той же час планую не робити повністю бетонну чашу. Розкажу свої думки, дивлячись на відео монтажу басейнів азуро. Звернув увагу що вони для своєї рами використовують лист із оцинкованої сталі 0,8мм, який спирається на армовану стіну із пустотілого блоку товщиною 20см із подальшим проливом туда бетону. Також зовнішньою відсипкою. Тому на мою думку немає сенсу лити повністю бетонну конструкцію.

Також в інтернеті є багато прикладів таких басейнів, які служать вже не один рік. Так із розрахунку на басейн 6*3 блок коштує 500дол, робота по кладці 300дол. Заливка ще 200дол. В загальному приблизний кошторис у порівнянні із скловолоконим басейном за ціною 3600дол без доставки в Тернопіль(зсилка є вище) Такий варіант виходить дешевший на 2000дол. без доставки.

Покритикуйте можливо я щось не врахував... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, стеклопластиковые бассейн это готовое изделие . Ни штукатурить, ни обклевивать лайнером его не надо. 

В сравнении с обычной бетонной чашей и поклейкой лайнера. Работа оклейки лайнером минимум от 250 грн за квадрат (это, что мастерам платят + хотела прораба). Квадратуру лайнера сами посчитайте. Да по 900-1200 грн за квадрат. Плюс подложку приклеить. Стартовый уголок на борта да ступени. Получается, что без бетонных работ стоимость "чаши" из лайнера выходит 2-3 тысячи евро. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dendnepr сказал:

Ну, стеклопластиковые бассейн это готовое изделие . Ни штукатурить, ни обклевивать лайнером его не надо. 

В сравнении с обычной бетонной чашей и поклейкой лайнера. Работа оклейки лайнером минимум от 250 грн за квадрат (это, что мастерам платят + хотела прораба). Квадратуру лайнера сами посчитайте. Да по 900-1200 грн за квадрат. Плюс подложку приклеить. Стартовый уголок на борта да ступени. Получается, что без бетонных работ стоимость "чаши" из лайнера выходит 2-3 тысячи евро. 

 

У нас обклейка за метр шва. Но навіть якщо взяти за квадрати. 3*6*1,5=45м2*250грн=11250грн 45м2*1200грн=54000грн

Загалом 70тис грн. Це все вже включено у початкову смету, по моїх підрахунках всерівно скловолокно виходить на 2000дол без доставки дорожче, доставка мінімум 300дол. Вигрузка краном 40дол.

Поклеїти агроволокно, думаю сам справлюсь, якщо ні то за не дорого домовлюсь. Із кутником та ж історія.

Приблизний кошторис по роботам на фото, загалом 7200, із закладними під протитечію (думаю їх можна із лайнером упустити) Для Скловолокна потрібно по тій ціні що по зсилці тільки за пусту чашу 3600 без доставки. І ще потрібно готувати плиту як у кошторисі.

  

басейн кошторис.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, YaOlejka сказал:

Зато ми з цікавістю за тим спостерігали)

 

А мені як цікаво було, чи розвалеться, чи витримає🙂. Начебто витримав. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...