Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Diver сказал:

возможно это по месту подняли дрон типа китайского, есть подозрение, судя как снималось видео.

Я чего то думаю, что не тиктокер или это фото причина. Сдали в высшего уровня и поэтому съёмка, точность удара и т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Diver сказав:

возможно это по месту подняли дрон типа китайского

Саме так. Й питання чому його не збили. Бо його дуже складно виявити насправді. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, =YaSto= сказав:

Сдали в высшего уровня

Якби з вищого рівня - то були б втрати серед військових. А так попали в молоко. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, =YaSto= сказал:

Я чего то думаю, что не тиктокер или это фото причина. Сдали в высшего уровня и поэтому съёмка, точность удара и т.п.

Явно работа диверсантов, ну ото нехер делать переглядать эти все аккаунты, это ж не квест игра, а война

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Якби з вищого рівня - то були б втрати серед військових. А так попали в молоко. 

А ви прям точно точно знаєте інфу хто там загинув? Особисто вам доповідають?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Диверсанти теж використовують соцмережі для збирання розвідданих. Тому відео та фото могли бути початковою наводкою. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, MaksymS сказал:

Ні. Рахували "Схеми". 

А Схемы это не Бигус часом? А то попадалась недавно информация, где Бигус расследовал самые дорогие заказы для ВСУ и два из трёх отдали Львовскому авиаремонтному, который разбомбили через пару дней после этой публикации... Через пару часов после бомбёжки эту информацию убрали...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, =YaSto= сказав:

А ви прям точно точно знаєте інфу хто там загинув?

Можете поділитися тими даними, які у вас є? Може поіменний список загиблих? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaksymS сказал:

Диверсанти теж використовують соцмережі для збирання розвідданих. Тому відео та фото могли бути початковою наводкою. 

Можливо, дивлячись на то скільки часу там техніка стояла, все ж зверху злив скоріше спрацьовує

Змінено користувачем =YaSto=
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Можете поділитися тими даними, які у вас є? Може поіменний список загиблих? 

Я не кажу що в мене є дані про загиблих військових, але те що вішають з тіві та інших джерел не гарантує що військових не загинуло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Diver сказал:

скажи непорохобот, а если бы Порох сейчас был, то он меньше бы сделал, правда?? Или он бы сразу капитуляцию подписал, это Порох наверное искал в глазах пуйла мир? Это Порох дороги вместо ракет строил и т.д. ?? Это Зе наверное за свои деньги покупал в армию чтото? Напомни мне что Зе из личных сбережения на армию потратил и когда? А то у меня память как у рыбки гупии, у тебя то она намного лучше как я посмотрю.

Напомни плиз? Или тебе еще раз ссылки дать на 19 21 год что творилось с химзаводом для ракет и т.д.? может тогда уймешь свой пыл, кондовый вы шаш..?

О,   я смотрю у всех порохоботов принято по примеру Бездомного править свои сообщения... Вероятно скудость ума не позволяет сразу написать своё видение... Конкретно ты мне не интересен и в дискуссию с тобой я не вступал. Тут всё же есть достойные порохоботы, а не столь примитивные...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, =YaSto= сказав:

Я не кажу що в мене є дані про загиблих військових

А з вашої риторики виходить що є. Якщо немає - то навіщо казати? 

Під час військового стану ніхто нічого не гарантує. Але це не привід створювати плітки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Ще 2/3 можуть й далі бомбити. З тих що стягнуті вже до кордонів. Багато навіть 2 літаки, які скидають бомби на мирні міста, бо вони несуть смерть. А тут дві соті ще... 

Я це все розумію. Так, я в Чернівцях,- де немає вибухів. В квітні -буду вже у формі, з автоматом не знаю де. Я не зменшую трагічності війни і людських втрат України, але як на мене - з усіх модераторів форуму - саме Ви - всепропалоліст. 

ПС 2\3 - то півтора місяці. Але хлопці пристрилялися вже - тому місяць

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaksymS сказал:

А з вашої риторики виходить що є. Якщо немає - то навіщо казати? 

Під час військового стану ніхто нічого не гарантує. Але це не привід створювати плітки. 

З моєї риторики виходить, що не виключається на мою думку загибель саме військових, там що піонєри були біля техніки? Так вигоріло, що ДНК не знайдуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

.

Честно говоря практически уверен, что Минск 3 к этому моменту был бы подписан... И не тешьте себя - не было бы ни ракет, ни дорог. Лишь счета сивочолого криголама  были бы забиты под завязку...

та припиніть.... зараз Зеля зняв з себе костюм "какая разница" і вимушено одягнув костюм петі, костюм "патріота",  і тепер він  змушений грати цю роль до кінця з усіма витікаючими. Крок вліво , крок вправо і його за зраду зїдять. Все ще побачимо, війна тільки почалась.

Я практично впевнений ,як колись Петі колону в Донецьк згадували , так Зелі після закінчення війни згадають вільний прохід військ через вузький перешийок з Криму, а потім і Маріуполь згадають( там ще більше військових в оточенні), як і Іловайськ з Дебальцевим.. Тоді теж казали, що захисникам відмовили у підмозі  і хотіли знищити добробати в котлі. І Мінськ-3 буде. І одні будуть його захищати, а інші топити.

Просто більшість зараз розуміє, що на даний момент не на часі і зараз це призведе лише до погіршення ситуації в тилу і на фронті. До речі сам Петя це розуміє, тому офіційно призвав не "расшатывать лодку" і обєднатись

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 14
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

15000 - общие потери. Туда включены еще и раненые. Так что 200-х - тысяч 5, примерно.

Хотя западные службы оперируют цифрами 25-26 тысяч общих потерь. Тогда 200-х будет около 8 тыс

15тыс - безвозвратных потерь, если верить официальным сводкам ВСУ. Часть 300-ых тоже гибнет ввиду сложностей с эвакуацией. Пентагон называл безвозвратными порядка 7 тыс. ещё 17 марта. Истина как обычно где-то посредине..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Сергей_84 сказал:

та припиніть.... зараз Зеля зняв з себе костюм "какая разница" і вимушено одягнув костюм петі, костюм "патріота",  і тепер він  змушений грати цю роль до кінця з усіма витікаючими. Крок вліво , крок вправо і його за зраду зїдять. Все ще побачимо, війна тільки почалась.

Я практично впевнений ,як колись Петі колону в Донецьк згадували , так Зелі після закінчення війни згадають вільний прохід військ через вузький перешийок з Криму, а потім і Маріуполь згадають( там ще більше військових в оточенні), як і Іловайськ з Дебальцевим.. Тоді теж казали, що захисникам відмовили у підмозі  і хотіли знищити добробати в котлі. І Мінськ-3 буде. І одні будуть його захищати, а інші топити.

Просто більшість зараз розуміє, що на даний момент не на часі і зараз це призведе лише до погіршення ситуації в тилу і на фронті.

Вас я не считаю кондовым порохоботом, поэтому отвечу. Перелистайте на пару страниц назад и обнаружите, что я лишь прикололся с примитивизма предложения закончить играться в демократию...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, хіба є озвучка наших бойових втрат, втрат серед цивільних? Дітей щось більше сотні загиблих нарахували та озвучили. 

Хоча я вважаю, вірно, що поки не оприлюднюють наші втрати, не на часі, та колись то вспливе

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, =YaSto= сказал:

Взагалі, хіба є озвучка наших бойових втрат, втрат серед цивільних? Дітей щось більше сотні загиблих нарахували та озвучили. 

Хоча я вважаю, вірно, що поки не оприлюднюють наші втрати, не на часі, та колись то вспливе

Озвучивают периодически. Полная информация будет после победы. Зачем сейчас народу лишний стресс.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, =YaSto= сказав:

там що піонєри були біля техніки?

Техніка там була 24 лютого. Ракета прилетіла 20 березня. Імовірно техніки там вже давно не було. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, =YaSto= сказал:

Взагалі, хіба є озвучка наших бойових втрат, втрат серед цивільних? Дітей щось більше сотні загиблих нарахували та озвучили. 

Хоча я вважаю, вірно, що поки не оприлюднюють наші втрати, не на часі, та колись то вспливе

Ещё дня три назад Зеленский называл 1300  среди военных. Это ещё до разбомбленных казарм в Николаеве... За последнее Марчелло и Ким  считайте обнулил все свои неоспоримые заслуги по обороне города/региона... Только в одном Марике официально порядка 2500  мирняка... По словам азовцев гораздо больше... По всем абсолютно оценкам потери мирных у нас заметно больше чем военных...

  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, =YaSto= сказав:

Взагалі, хіба є озвучка наших бойових втрат, втрат серед цивільних?

Так, є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Vikctor сказав:

у всех порохоботов принято

А що прийнято у xyйлоботів? Може досить вже? Нема зараз ні "порохоботів", ні "зєлєботів", є тільки xyйлофашисти і українці.

  • Лайк 21
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vikctor сказал:

Вас я не считаю кондовым порохоботом, поэтому отвечу. Перелистайте на пару страниц назад и обнаружите, что я лишь прикололся с примитивизма предложения закончить играться в демократию...

Правду кажучи Петя грався в демократію  з політичних мотивів. Таким чином він робив картинку, що є він-патріот,а  ОПЗЖ- антипатріоти.  І розігрувалась карта протистояння в демократичному руслі і рашистів ніхто не чіпав,як  опозиціонерів.

Але він загрався в цю гру і програв взагалі не тим, з ким мав боротись.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...