Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, XL.pro сказав:

Відколи ваші стали нашими?)

Нє, ви не зрозуміли, це ваші поки наші:) Я ж поки що пан Кіт, а на herr Katze:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Нє, ви не зрозуміли, це ваші поки наші:) Я ж поки що пан Кіт, а на herr Katze:)

Тільки до початку 2025 р))). Мобілізацію посилили не для того, щоб цього року заключити перемир'я))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, XL.pro сказав:

Тільки до початку 2025 р))). Мобілізацію посилили не для того, щоб цього року заключити перемир'я))).

Помиляєтесь, мобілізацію посилили, щоб зняти вершки і наситити фронт м'ясом для утримання територій перед перемовинами:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Влада розуміє, що перемовини неминучі і цей  празник жизні закінчується. Але намагається відтягнути кінець і забезпечити собі комфортне місце в результаті.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Помиляєтесь, мобілізацію посилили, щоб зняти вершки і наситити фронт м'ясом для утримання територій перед перемовинами:)

Залишилось всього 7 місяців. Час покаже хто помилявся)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, XL.pro сказав:

Залишилось всього 7 місяців. Час покаже хто помилявся)

Звісно. Трамп переможе. Але хтось за цей час помре чи стане інвалідом без рук чи ніг. Але ж вам пофіг, козацькому роду нема переводу. Добре, що хоч чесно, як щирий українець, признали, що українці - це нація дегенератів. Я таке навіть в слух боявся озвучити, щоб нікого не образити.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Звісно. Трамп переможе. Але хтось за цей час помре чи стане інвалідом без рук чи ніг. Але ж вам пофіг, козацькому роду нема переводу. Добре, що хоч чесно, як щирий українець, признали, що українці - це нація дегенератів. Я таке навіть в слух боявся озвучити, щоб нікого не образити.

Добре, хоч чесно, як наполовину єврей, критикуєте євреїв при владі. Тільки дегенерати можуть їх вибрати і чекати на результат. А потім з піною у рота сперичатися який з них краще))).

Трамп не переможе, пакуйте речі)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Говноканалы орков пишут о снятии с должности командующего 20-й Армии Сухраба Ахмедова
Это тот самый генерал, который заставил три сотни солдат выйти на построение в дыре к его приезду — в этот момент ВСУ нанесли удар HIMARS

kSCS9byHJnw.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, XL.pro сказал:

 

Трамп не переможе, пакуйте речі)))

там стоіть питання трохи наче, чи посадять трампа і чи дід доживе до тих виборів 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, ozzy сказав:

там стоіть питання трохи наче, чи посадять трампа і чи дід доживе до тих виборів 

Дякую, знаю. То гер не хоче їхати з України і шукає привід залишитися. Від українців не залежить якого президента оберуть собі американці)))

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Влада розуміє, що перемовини неминучі і цей  празник жизні закінчується. Але намагається відтягнути кінець і забезпечити собі комфортне місце в результаті.

Вы знаете, это последняя надежда. А в реальности-они выгребут всех- старых, молодых, инвалидов, многодетных, в конце дойдет до подростков и женщин- примеры были,тот же Фольксштурм. И на это уйдет до 10 лет. 10 лет еще у власти,набивая карманы- потом политическое убежище у партнеров и мемуары. вот посмотрите- мы все обречены. И конец будет долгий и мучительный- беспредел контуженных, блекауты, полный крах экономики, экспроприация имущества, обстрелы, разнесенные вхлам города-все это еще будет.

Байден может снять кандидатуру в пользу Мишель Обамы, это резко увеличит шансы демократов на победу, и приговорит нас к смерти и разгрому. Самые умные люди давно живут вне Украины, чуть глупее-сбрили сразу, еще глупее- после провала контрнаступа,и только полные идиоты типа меня будут ждать последний шанс-5 ноября. Вот после этой даты недвижимость и за копейки не продашь уже, как в Харькове сейчас,работы уже с Нового Года нет. Придется бомжевать на старости, а все лучше чем с берданкой держать оборону у "фортеци Львив"

  • Лайк 2
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, XL.pro сказав:

Добре, хоч чесно, як наполовину єврей, критикуєте євреїв при владі. Тільки дегенерати можуть їх вибрати і чекати на результат. А потім з піною у рота сперичатися який з них краще))).

Трамп не переможе, пакуйте речі)))

На четверть єврей, на четверть татарин, на четверть вікінг і на четверть ще ота хєрня, що намагається звати себе українцями:) Печально. Обідно. І до речі, я їх до влади не вибирав. Я їх туди привів:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взрывы в Крыму: в районе Симферополя 8 прилетов,

Мощные взрывы также слышны в Ялте, Джанкое и Евпатории. Местные каналы пишут о прилете по воинской части возле Алушты

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Данило Терпило сказав:

Вы знаете, это последняя надежда. А в реальности-они выгребут всех- старых, молодых, инвалидов, многодетных, в конце дойдет до подростков и женщин- примеры были,тот же Фольксштурм. И на это уйдет до 10 лет. 10 лет еще у власти,набивая карманы- потом политическое убежище у партнеров и мемуары. вот посмотрите- мы все обречены. И конец будет долгий и мучительный- беспредел контуженных, блекауты, полный крах экономики, экспроприация имущества, обстрелы, разнесенные вхлам города-все это еще будет.

Байден может снять кандидатуру в пользу Мишель Обамы, это резко увеличит шансы демократов на победу, и приговорит нас к смерти и разгрому. Самые умные люди давно живут вне Украины, чуть глупее-сбрили сразу, еще глупее- после провала контрнаступа,и только полные идиоты типа меня будут ждать последний шанс-5 ноября. Вот после этой даты недвижимость и за копейки не продашь уже, как в Харькове сейчас,работы уже с Нового Года нет. Придется бомжевать на старости, а все лучше чем с берданкой держать оборону у "фортеци Львив"

Це настільки проросійська маячня, що навіть я дивуюсь. Вам все ще за це платять? Мені прям цікаво, бо лишився без роботи. За 250$ на годину я навіть Бездомного переплюну:)))

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

А скільки з них було робочих?

мені не звітували 

але , мабуть , за жирні роки вжили заходів для відновлення ресурсу літачків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Це настільки проросійська маячня, що навіть я дивуюсь. Вам все ще за це платять? Мені прям цікаво, бо лишився без роботи. За 250$ на годину я навіть Бездомного переплюну:)))

та ви навіть до Митця допльовуєте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Бездомный сказав:

Взрывы в Крыму: в районе Симферополя 8 прилетов,

Мощные взрывы также слышны в Ялте, Джанкое и Евпатории. Местные каналы пишут о прилете по воинской части возле Алушты

Зажігатєльниє відео вже виклали. Дуже гарне шоу  на  набережній Алушти показують.

 

t.me/ShrikeNews/14395

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Це настільки проросійська маячня, що навіть я дивуюсь. Вам все ще за це платять? Мені прям цікаво, бо лишився без роботи. За 250$ на годину я навіть Бездомного переплюну:)))

Хорошо. Ваши варианты если демократы останутся? Какие ваши варианты? Трамп-то да. А если нет? Опишите развитие событий без аппеляции  к личности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Данило Терпило сказав:

Хорошо. Ваши варианты если демократы останутся? Какие ваши варианты? Трамп-то да. А если нет? Опишите развитие событий без аппеляции  к личности.

Без пєрєхода на лічності, то ідітє ви нахyй с вашим рускім язиком:)

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 8
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

На четверть єврей, на четверть татарин, на четверть вікінг і на четверть ще ота хєрня, що намагається звати себе українцями:) Печально. Обідно. І до речі, я їх до влади не вибирав. Я їх туди привів:)

Знаю, тому, критикуючи владу і маючи велике бажання залишитися в Україні, не забувайте і про свою відповідальність)))

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, MaxS сказал:

Зажігатєльниє відео вже виклали. Дуже гарне шоу  на  набережній Алушти показують.

 

t.me/ShrikeNews/14395

кросівоє

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, XL.pro сказав:

Знаю, тому, критикуючи владу і маючи велике бажання залишитися в Україні, не забувайте і про свою відповідальність)))

Та яка відповідальність, с котов спроса нєту, ми просто животниє, нічєм нє управляєм:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насправді Європа буде намагатися по максимум знищити Українців. Оскільки залишати людей ворогу це залишити собі ворогів. 
Без людей Росія нічого з цими територіями зробити не зможе. Війна це люди, зброя це люди, харчі це люди. 

  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sashok24 сказал:

Насправді Європа буде намагатися по максимум знищити Українців. 

 тобто українців нищать  не кацапи , а Європа ? :pozor:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...