Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Условия для полноценного горения и сгорания топлива в топке.

borodaivladislav

Рекомендовані повідомлення

Прочитал что одно из условий это правильное соотношение топлива с кислородом- и там об этом много рассказывают. 

А второе условие это поддержание определенной температуры в топке- но об этом ничего не пишут.- Я так понял- что чем больше тем лучше?- Или всё же есть какие-то расчеты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли Ви задаєте ці запитання просто з цікавості, то краще пошукайте відповіді в ютубі у Солоніна.

Змінено користувачем Владимир Н.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І потім підскажете нам як в котлі регулювати температуру та кількість кисню в камері згоряння

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Владимир Н. сказал:

Коли Ви задаєте ці запитання просто з цікавості, то краще пошукайте відповіді в ютубі у Солоніна.

У него всего 2 видео на эту тематику. Я посмотрел- очень интересного узнал. Но там общие представления а не расчеты. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, normal сказал:

І потім підскажете нам як в котлі регулювати температуру та кількість кисню в камері згоряння

Если бы я знал такие конкретные вещи- то обязательно подсказал бы. А иначе для чего подобные форумы. Но сейчас я сам пытаюсь разбираться в подобных вещах, так как работаю машинистом котлов и считаю что мне это пригодится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, borodaivladislav сказал:
9 часов назад, borodaivladislav сказал:

так как работаю машинистом котлов и считаю что мне это пригодится.

Працюю машиністом котла понад 17 років і те що Ви хочете собі порахувати це маячня повна)).Але ра***те...порахуєте скажете.

 

 

Змінено користувачем viksel
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.03.2023 в 17:13, borodaivladislav сказал:

Прочитал что одно из условий это правильное соотношение топлива с кислородом- и там об этом много рассказывают. 

А второе условие это поддержание определенной температуры в топке- но об этом ничего не пишут.- Я так понял- что чем больше тем лучше?- Или всё же есть какие-то расчеты?

Тут таке.

Спочатку треба визначитись із конструкцією котлу, а вже від цього буде залежати подальша концепція.

Загальні правила такі:

- для деревинного вугілля - збільшення дуття збільшує потужність та температуру.

- для пірогазів - температура горіння найбільша при оптимальному співвідношенні палива/повітря. Надлишок повітря зменшує температуру за рахунок баластного повітря, нестача повітря зменшує за рахунок неповного спалювання.

- вологість палива зменшує температуру горіння.

 

Але вам як звичайному споживачу, а не конструктору, особливо це нічого не дає. Вам треба дотримуватись певної інструкції.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.03.2023 в 11:27, mvas78 сказал:

 

 

 

Але вам як звичайному споживачу, а не конструктору, особливо це нічого не дає. Вам треба дотримуватись певної інструкції.

Я не споживач а машиніст котлів, і де які поняття мене цікавлять. Кочегари тоже різні бувають- одним достатньо 2кнопки нажимать та золу вигрібать а другим цього не достатньо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, borodaivladislav сказал:

Я не споживач а машиніст котлів, і де які поняття мене цікавлять. Кочегари тоже різні бувають- одним достатньо 2кнопки нажимать та золу вигрібать а другим цього не достатньо.

Хоча-б котел деанонімізували, бо незрозуміло про яке обладнання мова, чи є там взагалі про що розмовляти :)

А машиніст і є споживачем, бо ти особисто використовуєш цей виріб, байдуже для чиєї вигоди, тож, і вивчає його споживчі якості, що, насправді, незвично )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про яке хоть паливо річ? В мене батько колись кочегарив у газовій котельні, я на вугільній і окрім "кидати лопатою" більше не пам'ятаю ніяких там регулювань, але то було ще 25 років назад...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 19.03.2023 в 09:16, borodaivladislav сказал:

У него всего 2 видео на эту тематику. Я посмотрел- очень интересного узнал. Но там общие представления а не расчеты. 

А это смотрели: 

 

Змінено користувачем Владимир Н.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...