Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір грабель

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Потрібні граблі, щоб прибрати осінню траву та трохи листя з дикого/технічного газону. Краще брати універсальні граблі чи для трави?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  у мене 2 пари грабель...одні пластикові для трави, інші металеві що розсуваються...пластиковими можна захопити більшу площу, але їми не можна гарно вичесати, а от металевими можна гарно вичесати, але площа замала... а мене такі ( Fiskars  з набора, там ще були вузенькі )

Gardena та Fiskars

 ПС, можна мати одні, але з мені зручніше так

000029426_113572e3-cff5-49c5-94a7-8d39fb5a95f6-1080x1080.jpg

images.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивлюся на Fiskars. Там є універсальні, а є такі як показали Ви для листя. У нас газон ще не газон, а технічний, тобно десь земля, десь трохи мох, десь щебінь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Oce@n сказав:

Дивлюся на Fiskars. Там є універсальні, а є такі як показали Ви для листя. У нас газон ще не газон, а технічний, тобно десь земля, десь трохи мох, десь щебінь

я б на першу пору взяла метелеві, ті що не першому фото, але вирішувати Вам )) до речі ці металеві у мене з 2006 року і були єдині довгий час

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А такі: 

Прихований текст

www.motoblok.biz/ua/catalog/13516/grabli-1/3889/universalni-sadovi-grabli-fiskars-solid-m-135066.html

 

Змінено користувачем irina1969
сайти з цінаю ховаємо під спойлер
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене нема Фискарса або Гардени, наші, дешеві. Але і універсальних (зубчастих)два розміру, і віялових теж 2 розміру. Всі металеві.

Граблі, особливо. коли ділянка починає облаштовуватись, завжди необхідні. Зубчасті для збору грубого сміття, роботи з грунтом; віялові для трави, листя і роботи з грунтом, особливо там, де вже ростуть рослини і бажано ці рослини не травмувати.

Одні віялові, маленькі, мають змінні ручки (коротку та довгу) і це зручно. Виробника не пам'ятаю, купувались більш 10 років тому, одразу набором садового інструменту зі змінними ручками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...