Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте варіант планування.

igor_ko

Рекомендовані повідомлення

Реальність вносить своє корегування і тому намагаючись підлаштуватися під нові обмеження отут для свого довгобуду після того як зрозумів що варто відмовитися від другого поверху спробував перепланувати все в одноповерховий варіант. 

 

app.sketchup.com/share/tc/northAmerica/tWsCrmRNbrk?stoken=9FBkdjgFZt33OZe2rB13WsApK1CtaubTYnOhBdlWNzctxoVO9AM_haU-Z57gY39C&source=web

 

Буду дуже вдячний за конструктивну критику та поради.

А тут можна побачити мій законсервований об'єкт і оцінити габарити. - 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо  чесно, складно щось зрозуміти %) Скільки ви хочете отримати спален і взагалі набір приміщень, навіщо комора з диваном з видом на кухню, що за приміщення зліва від входу (топкова чи гардеробна), чи залишається гараж в об'ємі будинку? 

По тому що є: треба прибрати всі повздовжні перегородки (навіщо вони, якщо виділені несучі стіни з U-блоками?) в обох об'ємах і спробувати ще раз, при цьому об'єднати "диванну групу" та кухню, а в санвузлі душову повернути впоперек приміщення. Спальні дуже малі та відсутні будь-які меблі чи приміщення для зберігання. 

 

1.JPG

Змінено користувачем Savcha
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Savcha сказав:

Якщо  чесно, складно щось зрозуміти %) ....  Спальні дуже малі...

Спальні в залежності від ситуації в нашій родині зможуть розподілятися між двума квартирками в периметрі одного дому.

Спасибі за те шо звернули увагу на проблемні нюанси.

Тепер намагаюсь продумати варіант антресолі(другого ярусу) над приміщенням вани.

planirovka (1)1.png

planirovka (1)2.png

planirovka (2).png

planirovka (2)2.png

Змінено користувачем igor_ko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, igor_ko сказав:

Спальні в залежності від ситуації в нашій родині зможуть розподілятися між двума квартирками в периметрі одного дому.

Спасибі за те шо звернули увагу на проблемні нюанси.

Тепер намагаюсь продумати варіант антресолі(другого ярусу) над приміщенням вани.

 

Умов побільшало, але планування від цього краще не стало. Якщо чесно, то взагалі не бачу поки що за що зачепитись - будь-яке місце можна поставити під сумнів. Зробити достойне планування в умовах реконструкції того, що вже існує, дуже не просто. Особливо з такою шириною корпусу, яка дуже впливає на ширину кімнат. В якості поради, в обох блоках потрібна кухня-вітальня на всю його ширину, а в другому блоку (той що блакитний) необхідна вхідна група. Також не слід чіплятися за збереження отвору бувших воріт на всю ширину - як раз в куті біля машини може з'явитися вхідна група. Якщо потрібні квартири з однією спальнею - слід це підкреслити, і якось позначити що собою представляють інші приміщення (хоча б у вигляді переліку). Сантехнічне обладнання потрібно одразу показувати в повному обсязі. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
26.03.2023 в 09:11, Savcha сказав:

...Якщо чесно, то взагалі не бачу...

Трошки пограв "тетріс" базовими моделями у цій програмулі,
image.thumb.png.e6c32586af51157fe403d66568c7045b.png


результат в приєднані до цього повідомлення

1.4.obj 1.4.pdf 1.4.sh3d

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, igor_ko сказав:

Трошки пограв "тетріс" базовими моделями у цій програмулі,



результат в приєднані до цього повідомлення

1.4.obj 20 \u041c\u0411 · 0 завантажень 1.4.pdf 924 \u041a\u0411 · 1 завантаження 1.4.sh3d 1 \u041c\u0411 · 0 завантажень

Аркуш в клітинку був би краще.

1. Не поспішайте з антресолями, особливо якщо на них сходами, які ви показали, піднятися взагалі не можливо. 

2. Не обов'язково перегородки розміщувати в геометричному центрі об'єму.

3. Сантехнічне обладнання має не тільки габарити, а і нормовану відстань одне від одного пов'язану з людською будовою. Тому санвузол площею 2 кв.м. з піддоном, унітазом та умивальником створити не можливо. 

4. Не зрозуміло де друга диванна група і чому перша дивиться на двері. 

5. Двоярусне ліжко до якого є підхід тільки з торця - це за межами здорового глузду. 

6. Потрібен не перелік меблів, а експлікація (перелік) приміщень. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Savcha сказав:

санвузол площею 2 кв.м. з піддоном, унітазом та умивальником створити не можливо.

Такі санвузли реально існують. Я особисто бачив такий в тайському готелі в Паттаї.

Двері по центру, прямо навпроти дверей умивальник, ліворуч піддон, праворуч унітаз.

Інша справа, що там дуже тісно, м'яко кажучи.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Savcha сказав:

...за межами здорового глузду...

Перший варіант де лише стіни містить відповіді на питання звідки та до чого кудою саме доступ, можна дивитися на картинку і бачити окремо вирвані об'єкти, а можна дивитися і розуміти уже все разом. Між поняттям дивитися, бачити і розуміти є велика різниця, дуже ціним буде почути думки тих хто уміє розуміти побачене.

Планування робилося в різних інструментах без досвіду "із наскоку"  і в першу чергу сугубо для себе концептуально,  тобто орієнтовно на вскидку "засипав" в периметр стін того що зараз видається необхідним із того що є під рукою в безкоштовному додатку із інтернета. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 06.04.2023 в 02:51, igor_ko сказал:

Трошки пограв "тетріс" базовими моделями у цій програмулі,

Програма гарна. Вона мені дуже допомогла уявити, що я хочу, і чому деякі варіанти, що я  малював на клітці, мені не підходять.

Але з програмою треба трохи розібратись, щоб все виглядало, як слід.  

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...