Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зупинити генератор через реле затримки

Sergi79

Рекомендовані повідомлення

Хочу зупиняти генератор, коли з'явлаєтсья світло. Маю реле затримки.

Генератор RZTK G 6500E

Там є якісь провідки на ньому, деякі не під'єднані (два жовтих, чорний і фіолетовий)

 

20230425_153430.thumb.jpg.363acc3b883c88ce05178ee967f170be.jpg

 

Як правильно підключити реле? Чи є десь документація цих проводків? Я гуглив, але нічого не знайшов.

Буду вдячним, якщо хтось підкаже конкретно, що тут треба закоротити релюшкою, щоб коректно зупинити генератор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.1cedf9f5ecc3a4159e3bbacdff71cc68.png релеглушилки по рівню масла. З нього дротик йде на катушку свічки. от його на масу через реле і іскри не буде, тобто глохне.

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.04.2023 в 08:18, Dalet сказал:

image.png.1cedf9f5ecc3a4159e3bbacdff71cc68.png релеглушилки по рівню масла. З нього дротик йде на катушку свічки. от його на масу через реле і іскри не буде, тобто глохне.

Дякую.

а тоді при відсутності масла генератор не буде відключатись? З нього йде два проводки, чорний і жовтий.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Sergi79 сказал:

Дякую.

а тоді при відсутності масла генератор не буде відключатись? З нього йде два проводки, чорний і жовтий.

 

 

Чому не буде? Ви ж не відключаєте реле. Ви імітуєте його спрацювання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.04.2023 в 18:29, Sergi79 сказал:

Хочу зупиняти генератор, коли з'явлаєтсья світло. Маю реле затримки.

Генератор RZTK G 6500E

Там є якісь провідки на ньому, деякі не під'єднані (два жовтих, чорний і фіолетовий)

 

20230425_153430.thumb.jpg.363acc3b883c88ce05178ee967f170be.jpg

 

Як правильно підключити реле? Чи є десь документація цих проводків? Я гуглив, але нічого не знайшов.

Буду вдячним, якщо хтось підкаже конкретно, що тут треба закоротити релюшкою, щоб коректно зупинити генератор?

Спробуйтк з'імітувати вашим реле затримки положення "вимкн" замка запалювання. Можливо для цього іще знадобиться додаткове  реле  під щитком генератора. В багатьох моделях, в режимі "вимкн", замкнуті дві пари контактів. 

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Підключив генератор до будинку.

Глушиться з 5 хвилинною затримкою після появи електроенергії на стовпі. Введення в будинок - три фази.

Ось як в мене влаштований генератор: 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.06.2023 в 16:45, Sergi79 сказал:

Підключив генератор до будинку.

Глушиться з 5 хвилинною затримкою після появи електроенергії на стовпі. Введення в будинок - три фази.

Ось як в мене влаштований генератор: 

 

1. Канистра рядом с глушаком. :)
2. Выхлоп куда?
3. У меня на бесперебойном освещении один светодиод. В принципе все видно, но после нескольких часов нет гарантии, что генератор заведется.
4. На профессиональных AВР подзарядка аккомулятора идет микротоками. Живут очень долго. Может коллеги подскажут отдельный девайс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Enot123h сказал:

Дайте лінки на  реле часу будьласка

CRM91-H Ценник 25$ правда неадекватный. Я брал когда оно было в полтора раза дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.06.2023 в 20:28, Enot123h сказал:

Дайте лінки на перемикач та реле часу будьласка

  • Генератор RZTK G 6500E: rozetka.com.ua/ua/rztk_g_6500e/p250502076/
  • Автомат 4-полюсний: a.aliexpress.com/_EIKXL9j
  • Реле затримки: a.aliexpress.com/_EJG541X
  • Інший варіант реле затримки: a.aliexpress.com/_ExUhiw1
  • Зарядник: a.aliexpress.com/_Eu78XLr
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.06.2023 в 17:12, AOZ1 сказал:

1. Канистра рядом с глушаком. :)
2. Выхлоп куда?
3. У меня на бесперебойном освещении один светодиод. В принципе все видно, но после нескольких часов нет гарантии, что генератор заведется.
4. На профессиональных AВР подзарядка аккомулятора идет микротоками. Живут очень долго. Может коллеги подскажут отдельный девайс.

Каністра порожня. Вихлоп одразу на вулицю. Лед стрічка тільки для короткочасного аварійного використання, щоб запустити генератор, коли немає світла. В сарайчику є ще основне освітлення. Акуп постійно імпульсно підзаряджається (поки є світло)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...