Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Компенсация зруйнованого житла

Innyc9

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. Насущный и очень болезненный вопрос. Кто-нибудь из форумчан пытался оформлять на компенсацию зруйнованого житла? Поделитесь опытом. Или хотя бы какими - то наметками по этому вопросу. 
У меня двоякая ситуация, вроде и разрушения есть, но права собственности еще нет. А сегодня дошла информация, что неоконченное будівництво тоже подпадает под компенсации. 
Поделитесь, плиз, опытом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вже зараз існує декілька різних процедур, але я поки що не бачу економічної доцільності займатися такими питаннями. для потерпілих мабуть найкращим варіантом буде збиратися та фінансувати юридичну допомогу разом як це робили ті, кого кидали забудовники. поки що витрати на юридичну допомогу можуть перевищити розмір компенсації, яка буде отримана невідомо коли і в якому обсязі. спробуйте звернутися за консультацією та допомогою в місцевий центр БПД legalaid.gov.ua/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.05.2023 в 09:59, DimaF сказал:

По моему к этому вопросу еще даже и близко не подходили.

Подходили. Люди уже экспертизы понаделывали, но цена кусается. Из знакомых ни у кого частные дома не пострадали. Процедурой в деталях с чужими людьми никто не делится. Старосты у нас в селе нет - мадам самоустранилась. К юристам обращались, посыл таков «конечно все сделаем, везде будем писать, подавать, стоимость услуг хххх тис грн, но результат на выходе не известен.» 

 

Подала через дию. Пусть будет. Особо не надеюсь. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.05.2023 в 10:06, US7IGN сказал:

вже зараз існує декілька різних процедур, але я поки що не бачу економічної доцільності займатися такими питаннями. для потерпілих мабуть найкращим варіантом буде збиратися та фінансувати юридичну допомогу разом як це робили ті, кого кидали забудовники. поки що витрати на юридичну допомогу можуть перевищити розмір компенсації, яка буде отримана невідомо коли і в якому обсязі. спробуйте звернутися за консультацією та допомогою в місцевий центр БПД legalaid.gov.ua/

Уже есть пару государственных программ на выплаты. У многих уже готовые пакеты документов на руках.  Только куда их нести? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Innyc9 сказал:

У многих уже готовые пакеты документов на руках.  Только куда их нести? 

якщо ви навіть не знаєте куди їх нести, то чому вирішили що ваш пакет документів "повний"? для різних програм різні вимоги та процедури.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

якщо ви навіть не знаєте куди їх нести, то чому вирішили що ваш пакет документів "повний"? для різних програм різні вимоги та процедури.

Мне нечего нести. А у людей уже и акты и высновки, и экспертизы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Innyc9 сказал:

А у людей уже и акты и высновки, и экспертизы.

тому я і не працюю з людьми. бо у них зазвичай все є, крім грошей і результату :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, US7IGN сказал:

тому я і не працюю з людьми. бо у них зазвичай все є, крім грошей і результату :lol:

Конструктива ноль. Зато фраз много. Юрист на минималках?

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, US7IGN сказал:

тому я і не працюю з людьми.

Спойлер

бо у них зазвичай все є, крім грошей і результату :lol:

 

Ветеринар ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, 90BCO сказал:

Ветеринар ?

мали на увазі зоофіл? :lol:

схаменіться, звідки у людей гроші?!?!. екзорцист я :classic_cool:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поделюсь добытой в неравном бою с просторами интернета информацией.

так сказать, по -прямой:

«…Кошти надаються, якщо житло: 
- пошкоджене через бойові дії; 
- розміщене на неокупованій території, де не відбуваються активні бойові дії; 
- підлягає відновленню; 
- не було відремонтоване самостійно. 

И мой частный случай, если нет еще права собственности:

«…Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №380 від 26 квітня 2022 р. фізичні та юридичні особи, які інвестували в будівництво та отримали право на виконання будівельних робіт, можуть подавати повідомлення про пошкоджене майно без оформленого права власності.»

 

Подать нужно через дию и ждать когда доберется комиссия.

 

вообщем я губу закатала и раскатала обратно - майно на территорії активних бойових дій  - над головой еще иногда свистит и крышу уже частково відновили. 
 

Сама спросила, сама ответила )))
 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В уряді розповіли про проблеми з програмою "єВідновлення"

economics.novyny.live/v-uriadi-rozpovili-pro-problemi-z-programoiu-ievidnovlennia-94559.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 7 місяців потому...

єВідновлення.

придут деньги. в магазине куплю материал. на олх нашла кто сделает работу по єВідновлення.

останутся лишние деньги. как обналичить? как обналичить эвидновлення?

Я не обращалась но теоретически можно: оплатить в магазине за шифер 10 000 грн. не забирать его. получить от магазина 9000 грн.

итого у магазина навар в 1000 грн.

Змінено користувачем Olesa
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...