Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя перша система опалення. Радіатори

AndryG

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, панове консультанти :) Допоможіть зібрати деталюхи для опалення, щоб не було шкода витрачених сил, часу і грошей.

Радиатори сталеві KOER 22 500х1200 за 3700.00 UAH. Варто брати цю марку і чи актуальні ціни в магазині? Питаю, бо свого часу у LG можна було купувати багато чого, але не телефони.

Місцева лавка пропонує на опалення, водопостачання по будинку трубу Грандіні "якісний китай". Можна таке в стяжку заливати чи варто взяти іншу? (20 труба 57грн) 

Соромно і питате таке... Як називається фіговінка, яка вкуручється в радіатор і потім на неї накручується термоголовка? І чи існують в прироітакі, щоб термоголовка була в площині радіатора, а не перпендикулярно стіні? Скільки шукаю, продається комплект бал.кран, термоголовка і ця штучка. А як її обізвати, щоб купити окремо без термоголовки не знаю. Маю мрію поставити термоголовки електричні, але не зараз, тому комплекти підключення не підходять. Побачив тут тему з підтікаючими кранами на радіаторах - порадьте, будь ласка, які варто обрати.

Змінено користувачем AndryG
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • AndryG змінив заголовок на Моя перша система опалення. Радіатори
В 18.05.2023 в 08:09, AndryG сказал:

Вітаю, панове консультанти :) Допоможіть зібрати деталюхи для опалення, щоб не було шкода витрачених сил, часу і грошей.

Радиатори сталеві KOER 22 500х1200 за 3700.00 UAH. Варто брати цю марку і чи актуальні ціни в магазині? Питаю, бо свого часу у LG можна було купувати багато чого, але не телефони.

Місцева лавка пропонує на опалення, водопостачання по будинку трубу Грандіні "якісний китай". Можна таке в стяжку заливати чи варто взяти іншу? (20 труба 57грн) 

Соромно і питате таке... Як називається фіговінка, яка вкуручється в радіатор і потім на неї накручується термоголовка? І чи існують в прироітакі, щоб термоголовка була в площині радіатора, а не перпендикулярно стіні? Скільки шукаю, продається комплект бал.кран, термоголовка і ця штучка. А як її обізвати, щоб купити окремо без термоголовки не знаю. Маю мрію поставити термоголовки електричні, але не зараз, тому комплекти підключення не підходять. Побачив тут тему з підтікаючими кранами на радіаторах - порадьте, будь ласка, які варто обрати.

1. Як радіатори KOER підуть, на радіаторах спочатку можна трохи зекономити. Хоча це і Китай. По цінам дивиться інтернет.

2. Якщо це ППР, то оберіть іншу марку.

3. Це називається клапан термостатичний кутовий осьовий. Окремо є у HERZ, DANFOSS, SIMPLEX, VALTEC, OVENTROP та багатьох інших.

Наприклад, voltar.com.ua/ua/shop/herz-ts-90-1-2-klapan-termostaticheskii-uglovoi-osevoi.html/

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...