Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Заміна плитки керамограніт на підлозі 1 м2

Lіkar

Рекомендовані повідомлення

Виникла проблема. Поклали плитку на підлозі помилково зробивши невідповідність по відкриванню дверей в ванній. В наявності є лише одна плитка. Необхідно демонтувати помилкову плитку, зняти плитку яка лежить в технічному приміщенні, скільки буде невестачати, і покласти правильно, так як має бути. Демонтаж плитки в ванній робити тільки реноватором, ніякої болгарки!!!  

 

Змінено користувачем Lіkar
виправлення помилки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сайтом помилились :)

за стилистикою так викладають завдання на сайті, який тут заборонено називати.

P.S. реноватор

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за видповідь і поправку...
Можливо ви підкажите, де мені пошукати вирішення моїє проблеми, можливо в приватному повідомленні, якщо я випадково порушив правила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Lіkar сказал:

Демонтаж плитки в ванній робити тільки реноватором, ніякої болгарки!!!  

Вы сами с собой разговариваете?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому сам з собою? Я шукаю хто порадить майстра який може допомогти мені. Можливо я щось не так роблю, або десь помилився? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Lіkar сказал:

Можливо ви підкажите, де мені пошукати вирішення моїє проблеми, можливо в приватному повідомленні, якщо я випадково порушив правила.

k.abanchik.ua ідеально підійде для розміщення Вашого завдання. Тут форум - або обговорюється щось, або шукають людей на більш серйозні роботи

Першу крапку треба прибрати - на цьому форумі не полюбляють той ресурс

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 02.06.2023 в 16:48, Serd сказал:

Швы расшить и отдемонтажить плитку молотком

Ну нашо ж так грубо? 😆

Тільки хімічним методом,  зі збереженням цілосності плитки 😆😆😆

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.05.2023 в 13:10, Lіkar сказал:

невідповідність по відкриванню дверей

Поставте поріг в колір дверного блоку і не парьтесь, ну а якщо вже сильно пече саме з плитки - шукайте де придбати плитку, бо знайти того хто буде віддирати в іншому приміщенні,  або не вийде,  або сума буде з чотирма нулями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офигенні у вас поради, не будівельники, а виступ Аншлагу, не вистачає лише регіни. Ж-)

Що смішного запитав чи хоче ТС?

На відміну від ваших порад?

По темі, у четвер замінив дверний блок на терасу, так як він товщий ніж старий то плитку з одного боку потрібно підрізати, але її ще потрібно демонтувати.

У договорі прописав використання реноватора і будівельного пилососа бо робота болгаркою принесе мені більше шкоди ніж задоволення.

За допомогою реноватора демонтовані відкоси з гк.

Реноватором прорізали шви, якмога акуратно підважили, лише трохи пошкодили по одній плитці з обох боків і демонтували.

На такий об'єм хрен хто піде, пошуки такої ж плитки нічого не дали, тож сам шарошкою зняв клей, відрізав зайве і сам поклав.

сколи не дуже кидаються в очі, це краще ніж навіть така сама плитка але іншого відтінку.

Якщо у вас немає навіть припущень як допомогти автору то краще вже промовчати чим насміхатись вдаючи з себе великих гуру будівництва.

Є бажання пожартувати? Вєлкам, але за цим має бути дієва пропозиція чи припущення, іноді нормальна дискусія народжує рішення.

І це стосується практично будь якої теми.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Фрай сказал:

На відміну від ваших порад?

 

@Serdзапропонував просто розшити шви (це робиться взагалі без електроінструменту) і збити плитку. Т.я там плитка менша ніж потрібно,  тобто міняти її треба однозначно - найадекватніший варіант.

Я запропонував взагалі найменш болючий варіант - встановити поріг.

Так що не так з нашими порадами? 

1 час назад, Фрай сказал:

бо робота болгаркою принесе мені більше шкоди ніж задоволення

Можливо просто треба вміти працювати тою болгаркою?  

 

1 час назад, Фрай сказал:

На такий об'єм хрен хто піде

Піде, але, як вже вище казав, готуйте суму з чотирма нулями та ще й чекайте коли в людини на то буде час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Diablopc сказал:
1 час назад, Фрай сказал:

бо робота болгаркою принесе мені більше шкоди ніж задоволення

Можливо просто треба вміти працювати тою болгаркою?  

Та я маю добрий досвід роботи з такими "умільцями". )

Більш того, реноватор також дає пилюку і без пилососа не обійтись, проте все ж таки немає тої хмари, що після болгарки.

Коротше кажучи, тільки один з двадцяти (в кращому випадку) може і знає як потрібно працювати у жилому приміщені чи працюючому офісі.

А його і по інструменту видно. )

Далі

22 минуты назад, Diablopc сказал:

Т.я там плитка менша ніж потрібно,  тобто міняти її треба однозначно - найадекватніший варіант.

Де це ви таке прочитали? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

Де це ви таке прочитали? :unknown:

 

В 31.05.2023 в 13:10, Lіkar сказал:

Необхідно демонтувати помилкову плитку, зняти плитку яка лежить в технічному приміщенні, скільки буде невестачати, і покласти правильно

Тобто поклали плитку з розрахунком на внутрішнє відкриття,  а двері встановили із зовнішнім,  бо якби навпаки - достатньо було б просто зрізати зайву плитку, а тут мова йде про те що її буде не вистачати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Фрай сказал:

також дає пилюку

В мене ось такий тазик

Спойлер

kmpp2.thumb.jpg.c977bfda952070152b2d02bec9ada901.jpg

Шо таке пилюка,  навіть з 230ю болгаркою,  не знаю 😛

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Diablopc сказал:
В 31.05.2023 в 13:10, Lіkar сказал:

Тобто поклали плитку з розрахунком на внутрішнє відкриття,  а двері встановили із зовнішнім...

правильно, тому: Необхідно демонтувати помилкову плитку

Цитата

... а тут мова йде про те що її буде не вистачати.

так, але ж нюанс де взяти? зняти плитку яка лежить в технічному приміщенні,  причому стільки: скільки буде невестачати

Тобто, демонтувати навзамін необхідну кількість яка лежить у технічному приміщенні. (що само по собі  також є не таким вже й простим завданням)

Але в мене зараз така ж сама ситуація, багато плитки, штук 300 на заміну, а вона вже знята з виробництва, то знайшов приміщення у якому вона мені непотрібна.

9 часов назад, Diablopc сказал:

В мене ось такий тазик

Сам пан склєпав? )

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Фрай сказал:

Необхідно демонтувати помилкову плитку

Ну так і в чому проблема просто подробити її молотком, що, власне,  вище і пропонували? 

49 минут назад, Фрай сказал:

зняти плитку яка лежить

так отож! Справа не проста, та й не з кожною плиткою прокатить.  Можна зняти, з гарантією збереження майже 100%, хімічним методом. Так, таке можливо, але доведеться за демонтаж однієї плитки 60*60 заплатити 3-4 тисячі!!! Воно того варте? 
Тому і кажу:  поріг і не паритись. 

 

53 минуты назад, Фрай сказал:

Сам пан склєпав? )

Звісно ні. То в Харкові є хороші хлопчики/дівчатка, котрі таких звірів клепають) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

Офигенні у вас поради, не будівельники, а виступ Аншлагу, не вистачає лише регіни. Ж-)

Що смішного запитав чи хоче ТС?

На відміну від ваших порад?

По темі, у четвер замінив дверний блок на терасу, так як він товщий ніж старий то плитку з одного боку потрібно підрізати, але її ще потрібно демонтувати.

У договорі прописав використання реноватора і будівельного пилососа бо робота болгаркою принесе мені більше шкоди ніж задоволення.

За допомогою реноватора демонтовані відкоси з гк.

Реноватором прорізали шви, якмога акуратно підважили, лише трохи пошкодили по одній плитці з обох боків і демонтували.

На такий об'єм хрен хто піде, пошуки такої ж плитки нічого не дали, тож сам шарошкою зняв клей, відрізав зайве і сам поклав.

сколи не дуже кидаються в очі, це краще ніж навіть така сама плитка але іншого відтінку.

Якщо у вас немає навіть припущень як допомогти автору то краще вже промовчати чим насміхатись вдаючи з себе великих гуру будівництва.

Є бажання пожартувати? Вєлкам, але за цим має бути дієва пропозиція чи припущення, іноді нормальна дискусія народжує рішення.

І це стосується практично будь якої теми.

 

Чем поможет реноватор при демонтаже плитки?🤔 Ок, расшить швы со сколами

Так это делается без реноватора и повреждений кромки🤷‍♂️
Дальше.. если плитка не чем не защемлена, то её реально снять с сохранением с помощью молотка и стамески при условии, что это керамогранит.

Если есть чем заменить, то проще разбить, почистить основани и приклеить плитку.

Вот пихают реноватор туда куда не надо..🫢

Змінено користувачем Serd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Serd сказал:

Ок, расшить швы со сколами

Не стоит умничать, скол был от стамески, не могли оторвать первую плитку,

сегодня топориком сбивал клей с другой стороны двери, а вдоль плитки аккуратно стесал реноватором. С минимальным запылением. 

У меня разных приспособ до него на сумму больше чем стоит он сам, если у вас его нет то пользуйтесь молотком/стамеской, замес тоже делайте вручную или шуруповертом, ваши проблемы.

у человека есть запрос который он готов оплатить, вам какое дело? Спите спокойно, ваши возможности ему не подходят. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Фрай сказал:

ваши возможности ему не подходя

Та ти шо! Ми навіть не претендуємо. 

Таке можуть лише майстри з клану зеленої свині 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да прибудет с тобой сила, адепт реноватора и заклинатель пилочек🤭

Повеселил и на том хорошо, расходимся)

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...