Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Водовідведення. Вода тече до сусіда природнім шляхом вниз

Ольга Перток

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Вода з моєї території і теретирої моїх сусідів які живуть ще вище стікає на територію сусіда який нижче (у нього є труба куди стікає вода, але вона не справляється, ми пропонували поставити більшу трубу, або вирішити це на його території він відмовляє, каже що не пустить нас на свою територію). Поставив битонну дамбу щоб вся вода затримувалася у мене на подвір'ї і каже що тепер це моя проблема, оскільки я справляюся зі своєю водою, а він зі своєю, під дамбою (парканом між моєю територією і його) утворилася дирка в асфальті і тепер вода стікає потіком туди і з часом зруйнує йому асфальтовану дорогу. Каже що ми повинні це вирішити бо будемо робити йому ремонтні роботи, каже що ми маємо розбиратися з тою водою і робити окреме водовідведення, а де його робити якщо він живе нижче куди я маю дівати ту воду, щоб йому не затоплювало, бо зараз все тече під його дамбу вниз під асфальт, хто тут винен? І куди звертатися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Ольга Перток сказал:

Добрий день. Вода з моєї території і теретирої моїх сусідів які живуть ще вище стікає на територію сусіда який нижче (у нього є труба куди стікає вода, але вона не справляється, ми пропонували поставити більшу трубу, або вирішити це на його території він відмовляє, каже що не пустить нас на свою територію). Поставив битонну дамбу щоб вся вода затримувалася у мене на подвір'ї і каже що тепер це моя проблема, оскільки я справляюся зі своєю водою, а він зі своєю, під дамбою (парканом між моєю територією і його) утворилася дирка в асфальті і тепер вода стікає потіком туди і з часом зруйнує йому асфальтовану дорогу. Каже що ми повинні це вирішити бо будемо робити йому ремонтні роботи, каже що ми маємо розбиратися з тою водою і робити окреме водовідведення, а де його робити якщо він живе нижче куди я маю дівати ту воду, щоб йому не затоплювало, бо зараз все тече під його дамбу вниз під асфальт, хто тут винен? І куди звертатися?

Якщо я забетоную ту дирку то вода буде в мене затопить всю територію, а так то я йому шкоджу по тій ділянці в мене стікає вода з даху і я не знаю як відвести її і де збирати ту воду, якщо ми живемо вище а ще й від сусідів тече куди я то маю збирати? Вирию колодязь він переповниться і що? Я знову винна? Я не розумію куди мені відводити ту воду, якщо він найнижче живе а каже що проблеми мої 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Ольга Перток сказав:

І куди звертатися?

Нікуди, посилайте нехай сусід сам бігає 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...