Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оцініть проект хозблоку 6х4 і допоможіть знайти недоліки

Влади Слав

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, DimaF сказав:

Купите вагончик/бытовку.

ціна вагончику таких розмірів без оздоблення і утеплення 68к доставка 20к це вже 86к 

на каркас треба 3.5 куба деревини це до 25к з доставкою 

+- 12к на мінвату і пріблізно стількі ж на осб 

7-10к на профлист

3-5 к на вікна 

двері є 

навіть при максимально вказаних цінах економія відчутна 

а тим паче зроблене своїми руками 

 

Змінено користувачем Влади Слав
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Влади Слав сказал:

на каркас треба

А ставить вы на кирпичи будете?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Влади Слав сказал:

Сваї

 

Безкоштовни??

У вас уже по вашим прикидкам набегает бытовка, но в отличии от бытовки продать ту груду материалов вы не сможите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, DimaF сказав:

Безкоштовни??

а тут різниці немає що купляти що робити всеодно треба на сваях тому сваї і не рахував бо вони в будякому випадку будуть 

Змінено користувачем Влади Слав
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене наразі покупна побутівка планувалась теж для подібних цілей. Але по факту воно того не варте. Правильним варіантом було б відразу купити побутівку для будівельників, а далі вже побудувати дачний будиночок 6*4 чи 6*5. Самому або за гроші.

Бо ГБ на фундаменті буде слугувати довго і взагалі іншого класу якості будівля.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, delic сказав:

по факту воно того не варте.

А в чому саме виникли проблеми 

поділіться якщо не секрет 

дякую

2 години тому, delic сказав:

Правильним варіантом було б відразу купити побутівку для будівельників

На разі побудувати будинок з ГБ не маю можливості 

а на дачу приїздити на вихідні дуже хочеться 

зараз маємо деревʼяний будинок без фундаменту з гівна і палок 

але підлога гнила з даху тече бо будували аби як і йому вже років 20 

а згодом зберу грошей і зроблю з ГБ 

бо варіант не їздити взагалі бо нема куди я відкинув одразу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Влади Слав сказав:

А в чому саме виникли проблеми

В мене побутівка 7*3. Мені її привезли. І мабуть основна проблема в якості виконання. У виробників побутівок як не крути все одно вийде побутівка. Можливо якщо б робили на ділянці, то було б краще. Але тоді втрачається мобільність.

Друге що мені не подобається, це ремонтопридатність. Знову ж таки пов'язано з поганою якістю виконання. Проте, щоб щось зробити з підлогою потрібно розібрати все до каркасу та ще й завалити на бік, бо знизу не підлізеш (стоїть на стовбчиках 200 мм висотою).

2 години тому, Влади Слав сказав:

а на дачу приїздити на вихідні дуже хочеться

Якщо одному, чи вдвох, то 24м2 може й вистачить. А от для трьох вже замало буде.

У нас дорога займає 40 хвилин, то простіше не залишатись на ніч.

Спочатку розглядав і модульні будинки і каркасні невеликої площі. Проте то все занадто дорого виходить. 

І от якщо порівнювати вже з такими варіантами, то невеликий простий будинок з ГБ виглядає набагато вигідніше: капітальна споруда, проста конструкція, ремонтопридатність, ніяких обмежень по оздобленню як всередині так і ззовні, всесезонна експлуатація.

До того ж окрім самої споруди пора***те решту складових комфорту: кухня, ванна кімната, септик чи вигрібна яма, місця відпочинку, місця зберігання речей. Наповнювати чимось якісним хібару з гімна і палок не має сенсу.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, delic сказав:

В мене побутівка 7*3. Мені її привезли. І мабуть основна проблема в якості виконання. У виробників побутівок як не крути все одно вийде побутівка. Можливо якщо б робили на ділянці, то було б краще. Але тоді втрачається мобільність.

Друге що мені не подобається, це ремонтопридатність. Знову ж таки пов'язано з поганою якістю виконання. Проте, щоб щось зробити з підлогою потрібно розібрати все до каркасу та ще й завалити на бік, бо знизу не підлізеш (стоїть на стовбчиках 200 мм висотою).

Якщо одному, чи вдвох, то 24м2 може й вистачить. А от для трьох вже замало буде.

У нас дорога займає 40 хвилин, то простіше не залишатись на ніч.

Спочатку розглядав і модульні будинки і каркасні невеликої площі. Проте то все занадто дорого виходить. 

І от якщо порівнювати вже з такими варіантами, то невеликий простий будинок з ГБ виглядає набагато вигідніше: капітальна споруда, проста конструкція, ремонтопридатність, ніяких обмежень по оздобленню як всередині так і ззовні, всесезонна експлуатація.

До того ж окрім самої споруди пора***те решту складових комфорту: кухня, ванна кімната, септик чи вигрібна яма, місця відпочинку, місця зберігання речей. Наповнювати чимось якісним хібару з гімна і палок не має сенсу.

 

Нас всього двоє, нам точно вистачить, зараз у нас будиночок ще меньший і ми б лишались там якби він не протікав як мінімум тому нам точно цього буде достатьно а наповнювати сильно і не будем, я зробив ліжко з піддонів, старий маленький холодильник, стіл, раковина з тумбою і тумба під електро плитку цього більш ніж достатньо 

в основному в будинку ми тільки спимо 

весь інший час або рибалка або прогулянки або читання книжок 

+ ми ночували в такому ж за розмірами будинку на морі і вирішили що нам більше і не треба 

а туалет і душ будуть робитись згодом за потреби 

бо є літній душ і туалет на вулиці 

а там звісно я планую повноцінний будинок і переїз на постійне місце проживання з віддаленою роботою 
Дякую за ваш коментар

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Влади Слав сказал:

там якби він не протікав

Устранить течь явно дешевле чем строить новое, нет!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, DimaF сказав:

Устранить течь явно дешевле чем строить новое, нет!?

Я ж не дарма написав як мінімум, там все дуже складно

будинок вже гнилий підлога кришиться, і це не каркасник він побудований аби як і аби з чого 

там точно немає сенсу вкладатися хіба що в повний зніс 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Влади Слав сказал:

Я ж не дарма написав як мінімум, там все дуже складно

будинок вже гнилий підлога кришиться, і це не каркасник він побудований аби як і аби з чого 

там точно немає сенсу вкладатися хіба що в повний зніс 

Понятно.

Выше вам описали все варианты, дальше сами решайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, DimaF сказав:

Понятно.

Выше вам описали все варианты, дальше сами решайте.

Всім велике дякую за відповіді

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Вставлю свої п"ять копійок. Ви, якщо я правильно зрозумів - по суті хочете збудувати невеличкий будиночок із функціоналом кухні, та певного приміщення переночувати. І це все тимчасово. Останній нюанс виглядатиме так: Ви зараз витратите не 10 і не 20 тис. щоб звести те, що потім зноситиме. Потім Ви це знесете, як видно з Ваших повідомлень. У підсумку - подвійні витрати. Вирішувати, звісно, Вам, але ж звести з того ж газоблоку будиночок -і в подальшому, замість знесення -  Ви зможете його оздобити, відповідно до загальної концепції, коли Ви збудуєте основний будинок. Імхо, звісно ж. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...