Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам отделочный пластик Resopal

boss777

Рекомендовані повідомлення

Продам пластик Resopal (Made in Germani) . В наличии 4 листa (размеры листа 3050мм. на 1320мм.). Толщина 8 мм. Данный пластик продаётся на сегодняшний день по цене 110 евро за квадрат. Я продаю его по 2600 грн. за квадратный метр. Может использоваться как для внутренних так и для внешних работ. Сумасшедшая износостойкость. Экологически чистый.Все характеристики по Резопалу вы можете прочитать в Интернете!

IMG_1371.jpeg

IMG_1373.jpeg

IMG_1374.jpeg

IMG_1375.jpeg

IMG_1372.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижні потому...

Доброго дня. А можна посилання що воно таке і до чого. А то пошуком мені щось інше видає, товщиною не 8 мм, а 0,8. Та й ціною не у 110 євро.

shop.holz-mayrhofer.de/Article/4344EMResopalHPLRusticOakAM-22797

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Yurii_ сказал:

Доброго дня. А можна посилання що воно таке і до чого. А то пошуком мені щось інше видає, товщиною не 8 мм, а 0,8. Та й ціною не у 110 євро.

shop.holz-mayrhofer.de/Article/4344EMResopalHPLRusticOakAM-22797

0,8 мм - то матеріал для наклеювання на дсп чи мдф, а 8мм - то самонесучий матеріал великої плотності по научному "компакт-ламінат". Можна для вентильваного фасаду використати, або забору, або як балконне огородження. тіко питання до продавця односторонній у нього декор чи з 2х сторін колір однаковий?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Sh@k сказал:

0,8 мм - то матеріал для наклеювання на дсп чи мдф, а 8мм - то самонесучий матеріал великої плотності по научному "компакт-ламінат". Можна для вентильваного фасаду використати, або забору, або як балконне огородження. тіко питання до продавця односторонній у нього декор чи з 2х сторін колір однаковий?

Дякую. Та усе одне у мене залишається питання щодо класу зносостійкої та водостійкості. Ногами по ньому шаркати  можна і чи довго чи тільки очами на декор дивитися. Бо я собі подумав за лицювання сходів.

Змінено користувачем Yurii_
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.11.2023 в 06:40, Yurii_ сказал:

Дякую. Та усе одне у мене залишається питання щодо класу зносостійкої та водостійкості. Ногами по ньому шаркати  можна і чи довго чи тільки очами на декор дивитися. Бо я собі подумав за лицювання сходів.

Нє... на підлогу не підійде бо боїться абразиву... а от вологи і сонця не боїться)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Исключительная ударопрочность и устойчивость к физическому воздействию, а также, к царапинам данного материала уникальна.

Это та шо с Днепра?

Поржал с исключительной устойчивости. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.12.2023 в 21:27, Фрай сказал:

Это та шо с Днепра?

Поржал с исключительной устойчивости. 

все залежить від виробника! Мій Генташ 6мм на обєкті витримав наїзд ковшу трактора, при тому що підсистему за ним погнуло. 

а в прошлому році облицювання фасаду офісної будівлі зберегло її від пожежі на нафтобазі при обстрілі орків, коли просто горючу жижу відділило від стін! 

але в будь якому випадку то не є панацея від усіх можливих пошкоджень))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Sh@k сказал:

все залежить від виробника! Мій Генташ 6мм на обєкті витримав наїзд ковшу трактора, при тому що підсистему за ним погнуло.

Саме так, бо італійські HPL і наші то небо і земля

Ось мебля зроблена в Дніпрі

IMG_2056.thumb.jpeg.f610203f34ab25e490abee1ce0d7eecb.jpeg

після зустрічі з жіночими колінками

IMG_2054.thumb.jpeg.69d5a5f301a53f4e3a6f3c6e25a7de63.jpeg

IMG_2055.thumb.jpeg.30874e6c3d3794dd6d88351d1c472956.jpeg

завтра сфоткаю шматок італійської, всеодно як порівняти ОСП Кроношпан наш і польський :grin: (у нашому смола практично відсутня)

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Фрай сказал:

Саме так, бо італійські HPL і наші то небо і земля

Ось мебля зроблена в Дніпрі

IMG_2056.thumb.jpeg.f610203f34ab25e490abee1ce0d7eecb.jpeg

після зустрічі з жіночими колінками

IMG_2054.thumb.jpeg.69d5a5f301a53f4e3a6f3c6e25a7de63.jpeg

IMG_2055.thumb.jpeg.30874e6c3d3794dd6d88351d1c472956.jpeg

завтра сфоткаю шматок італійської, всеодно як порівняти ОСП Кроношпан наш і польський :grin: (у нашому смола практично відсутня)

на фото взагалі не схоже на компакт-ламінат, а так виглядає як ламінований мдф тонким пластиком... Сердцевина у компакт-ламінату зазвичай чорна або коричнева. і "наших" пластиків нажаль немає... у москалів є 2 заводи, а у нас так і не встигли побудувати, хоча ідеї вже були, але ж як не срачка так сосєдушка нагрянув...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Sh@k сказал:

на фото взагалі не схоже на компакт-ламінат, а так виглядає як ламінований мдф тонким пластиком...

На мій погляд також, але якщо написано у спеціфікаці HPL то маєш вірити і не задавати тупих запитань.

Думаю, що матеріал також імпортований тому вийшов так дорого, 2019р.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...