Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підвищення тиску при включені єлектрокотла Протерм Скат

Brose

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Допоможіть розібратись в ситуації.Тепла підлога  невеликої площі в одноповерховому будинку,єлектрокотел Протерм Скат.Перевірив  розширювальний бак- все нормально ,накачав 0,9  в систему накачав 1,1 ,коли подавав воду вентиль теплообмінника був відкритий повітря сразу йшло потім пішла вода-закрив,коли включив котел то зразу  трішки послабив гайку на насосі,щоб випустити повітря,пішла вода закрив,при цьому ковпачок повітрястравлювача зверху  на насосі відкритий,теж вийшло повітря і через виходи на подачі і обратці,саме цікаве що тиск з 1,1  з першої хвилини виростає до 1,5,коли котел вимикається падає до 1,3 і тримається до того часу коли ще працює насос ,потім після зупинки насоса тиск стає 1,1,не можу зроєуміти де беруться 0,4 атм,мабуть в насосі присутнє повітря чи він не коректно працює?Така ситуація вже третій сезон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Brose сказав:

не можу зроєуміти де беруться 0,4

Насос тисне. На всасі утворюється розрідження а на випуску - тиск. Це потрібне для насасування :) тобто, для циркуляції води в системі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, naupv сказал:

А повітря у бак як накачували?

Перекрив крани,злив воду,спустив повітря і накачав 0,9,тобто бак живий,потім подав воду до 1,1.Перші 2 роки було все нормально тиск 1,1 при включенні котла теж 1,1 можливо при нагріванні пізніше тиск і збільшувався трішки,я розумію  це але  не зі старту 0,4.Скоріше за все коли я перевіряв тиск бака,то при запитці системи попало повітря в теплу підлогуі зараз його можна лише вигнати тільки з допомогою компресора ,бо в теплообміннику і насосі його не повинно бути

Змінено користувачем Brose
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...