Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Kawmet W16 (13.5 kW)

dred1717

Рекомендовані повідомлення

Схоже, що шанувальник Сервантеса не читав його твір, бо то зовсім не комедія. А те, що читаю в дописі, настільки смішно, щоб не сказати жалюгідно,  що вже кілька разів перечитала 😂. Як втриматись від сміху, коли читаєш, що друге світло, це надбання, яким хизуються навмисно. Такої дурниці на форумі, де не один будинок має друге світло, я давно не чула.

Бачу, що ціна на мою камінопіч, хоч я її і не називала, дуже дратує. Мабуть, це роздратує ще більше, якщо скажу, що цінник в інеті і цінник в житті, то зовсім різні речі. І так вже сталось, що мені моя камінопіч разом з Шіделем  всього обійшлись трохи більше 3тис . І те, і інше придбано в офіційних представників з сертифікатами та гарантією. Тут вже в кого як виходить. Хтось бризкає емоціями на цінник в 3000 тільки за піч, а хтось, разом з цією камінопіччю має ще і Шідель, практично, за той цінник, від якого тіпає  "Сервантеса".

Мене дійсно не цікавлять каміни...камінопечі теж не цікавлять. Дивно було б 7-й рік жити в будинку, де встановлена камінопіч з гарними характеристиками, починати цікавитись топками та буржуйками. А поспілкуватись, почути досвід інших та поділитись своїми думками або досвідом, чому б і ні? Це завжди цікаво.

І останнє. Про те, що тут робить пані. Пані тут розмовляла з ТС та висловлювала свої думки. І буде продовжувати це робити, якщо в неї буде таке бажання. Бачу, що треба пояснити і так зрозумілу річ. Тож пояснюю, якщо когось корчить від дописів пані, наче чорта від святої води, то вже проблема того чорта, а не пані. Комусь допомагає кнопка ігнору.

Для ТС. Хай вас не лякає цінник, тому що з власного досвіду знаю, що жива розмова може допомогти купити річ, ціна якої вам здавалась обтяжливою для вашого бюджету, за ціну, на яку ви розраховували або за ціну, яка значно нижча за ту, що намальована на ціннику.

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемая allanek, ми очень рады, что вы довольны вашим выбором. Все дальнейшие сообщения о том, как вам нравится отдельностоящая печь, писать в разделе ДРУГИЕ ПЕЧИ И ТОПКИ. Этот раздел предназначен для обсуждения именно этих печей. Данная тема и данный раздел предназначен для обсуждения именно ЗАКРЫТЫХ КАМИНОВ (ВКЛАДЫШЕЙ) или просто каминных топок. Не спамте в теме, даже если возникло такое желание. 

Повторю мысль, написанную выше:

"Важно понимать какую цель мы имеем делая выбор между каминной топкой и отдельностоящей печью.

  • Если цель просто сосредоточить тепло в одном помещении, пережить блэкаут, сэкономить на облицовке и частично на работе, то это однозначно отдельностоящая печь, а еще лучше печь хоть с какой-то аккумуляцией на корпусе или вокруг него (камень, шамотные плиты керамика и т.д.)
  • Если цель НЕ сосредотачивать локально тепло, а устроить конвекцию тепла по дому (поднять тепло на второй этаж, направить его в смежные комнаты и т.д.) то это ОДНОЗНАЧНО каминная топка. Т.к. она имеет и бОльшую мощность и конструктив облицовки позволит справится с по ставленой задачей.

Так, что для разных задач покупаем прибор соответствующий этим потребностям"

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, usanin_n сказав:

Если цель просто сосредоточить тепло в одном помещении,

Тількі в цій темі  не одна людина розказала, що це  ствердження не відповідає дійсності, але ви продовжуєте наполягати на вашому баченні. Якщо порівняння топок та буржуйок вважаєте спамом тут, кращий спосіб перевірити правдивість слів, це довести  вашу думку  в темі про камінопечі та послухати відповіді людей , що мають досвід  користування. 

 

 

 

 

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемая allanek, прочитайте моё предыдущее сообщение. Там написан алгоритм действий. Дальнейшие общение не по теме буду просто удалять

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...