Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Налаштування" теплої підлоги

5ORBEX

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора всім. Хотів попросити поради стосовно теплої підлоги.

Є двохкімнатна квартира, кутова, площею 70 квадратів, 2 приєднаних лоджії з 2-метровими по висоті вікнами. По всій квартирі зроблена тепла підлога, 9 контурів. Опалює це все діло конденсаційний газовий котел Viessmann Vitodens 050-w (ще стара модель 5-6-річна модель, бо в новій вже електронний екранчик). Всі контури теплої підлоги керуються системою Danfoss Icon 230V, яка складається з 5 програмованих терморегуляторів (вітальня, спальня, кухня, коридор і санвузол) і 9 нормально закритих сервоприводів на гребінці теплої підлоги. На котлі виставлено 50 градусів на контур опалення, на всіх терпорегуляторах виставлено 23 градуси. Всім займались майстри 100500 в 1, тому на гребінці не було зроблено ніякого балансування (чи як це називається), на терморегуляторах не було виставлено жодних додаткових налаштувань. В квартирі тепло, 23 градуси в повітрі відчувається, але при цьому, не дивлячись на виставлені на котлі 50 градусів, під ногами взагалі не відчувається, що підлога тепла. При таких вхідних параметрах, маю розхід газу, наприклад за листопад - 134 куба, від 30 жовтня до 30 листопада.

Хто має схожу систему в себе в будинку/квартирі, чи є такий розхід нормальним чи завеликим для теплої підлоги, поділіться досвідом? І якщо ж все таки такий розхід завеликий, чи можна його якось зменьшити, внісши якісь зміни в налаштування терморегуляторів чи гребінки?

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 5ORBEX сказал:

 В квартирі тепло, 23 градуси в повітрі відчувається, 

Температура тела 36, что бы ногам стало тепленько, то температура воздуха (на вскидку) будет +30.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Сергей 31 сказал:

Температура тела 36, что бы ногам стало тепленько, то температура воздуха (на вскидку) будет +30.

це логічно, згоден .. але мені цікаво, як же так тоді виходить, що в котлі стоїть температура 50 .. і я бачу, що він догріває її до 50, бо він на своєму показчику показує 50 + сама гребінка має механічний термометр, там також приблизно 50 .. але при цьому ніде немає місця в підлозі, де б хоч якось відчувалось, що підлога тепла ... куди ж тоді діваються ці 50?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 5ORBEX сказал:

 куди ж тоді діваються ці 50?

В котле остается, сервопривода перекрывают циркуляцию в контурах пола по температуре воздуха. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, 5ORBEX сказал:

там також приблизно 50 .. але при цьому ніде немає місця в підлозі, де б хоч якось відчувалось, що підлога тепла

В мене подача 30- 34 ,на підлозі е приемне відчуття тепла ,пінопласта 130мм ,стяжка з плиткою 85мм 

Темп виставив 21° на термостаті ,вмикаеться 1раз в сутки . 9.11.- вкл опалення - спалив 32куба  до сьогодні (площа 50м).

Яке у вас покриття ? Бо на підвіконнях ламінат і стяжка 5см ,то там вічуваеться на дотик менш тепле

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Asot сказал:

В мене подача 30- 34 ,на підлозі е приемне відчуття тепла ,пінопласта 130мм ,стяжка з плиткою 85мм 

Темп виставив 21° на термостаті ,вмикаеться 1раз в сутки . 9.11.- вкл опалення - спалив 32куба  до сьогодні (площа 50м).

Яке у вас покриття ? Бо на підвіконнях ламінат і стяжка 5см ,то там вічуваеться на дотик менш тепле

це за 21 день 32 куби? ого, це прям для мене недосяжно. в мене коли на вулиці нижче 0 - одразу перевалює за 100 кубів.
покриття - пінополістирол 50 мм, далі стяжка 80 мм, далі підкладка на теплу підлогу 1.5 мм і замковий кварцвініл 4 мм
в мене все ж вмикається не 1 раз в сутки, вмикаєтсья частіше ... чомусь квартира остигає швидко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, 5ORBEX сказав:

чи можна його якось зменьшити, внісши якісь зміни в налаштування терморегуляторів чи гребінки?

Можна трохи підвищити ККД котла якщо поставити максимальну потужність опалення на мінімум (через сервісне меню), але якщо квартира не утеплена, або тепло тікає через лоджії, або через цегляні стіни грієте сусідів, то такий розхід може і залишитись 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, 5ORBEX сказал:

це за 21 день 32 куби?

Так,але було зроблено багато роботи ,щоб досягти такого розходу,навіть економічно не доцільної ,але зробив ,як планував

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...