Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

теплові насоси

NBB

Рекомендовані повідомлення

хто може коротко пояснити про теплові насоси, які вони є і які оптимальні ціна-якість?

виводи під ще одне джерело нагріву системи опалення зробив і хочу зрозуміти який ТН краще?

повітря-повітря це кондиціонер чи воду в системі опалення він теж може гріти?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не як головна система, а як допоміжна, наприклад вдень коли електрокоетл вимкнений чи коли відносно тепло на вулиці але опалення вже треба вмикати

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, NBB сказав:

не як головна система, а як допоміжна, наприклад вдень коли електрокоетл вимкнений чи коли відносно тепло на вулиці але опалення вже треба вмикати

Я для цього використовую інверторні кондиціонери, бо вони і так потрібні влітку, а коштують суттєво дешевше, ніж ТН, який гріє воду. До -5 вони гріють із терпимим СОР, а нижче — тільки електрокотел.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто ТН ( Ви про який саме пишете )коштує дорожче ніж 3-5 кондиціонерів?

ну можна їх наприклад. якщо вони так гріють, встановити тільки в ті кімнати,я кі каміном не обігріваються

але була думка використовувати ТН, якщо наприклад нема світла, чи такого ККД в нього не буде, щоб від акумулятора чи генератора брав 0,5- nickolay888777@gmail.com кВт.а віддавав 5 кВт тепла?-)))))))

дякую

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, NBB сказав:

тобто ТН ( Ви про який саме пишете( коштує дорожче ніж 3-5 кондиціонерів?

В мене два кондиціонери 12к бту і я їх ставив в першу чергу на охолодження, бо добре утеплений будинок швидко перегрівається влітку, а робота на обігрів — це приємний бонус. Наприклад в листопаді в мене кондиціонери видали більше тепла, ніж електрокотел, а взяли з розетки менше електрики.

Отут детальніше:

Я їх включає трохи вдень для комфорту, а основну роботу робить електрокотел вночі, який гріє стяжку теплої підлоги по всій хаті.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в цій темі Ви писали

На опалення спожто:

Котел — 320 кВт•год.

це за який період?

до морозів та снігу в енергетичному котел за добу споживав 30-50кВт в листопаді до середини місяця десь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, NBB сказав:

це за який період?

Це сумарно за весь місяць, але працював котел тільки в другій половині листопада, коли температура впала і котел сключився по зовнішньому датчику температури.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, NBB сказав:

за 2 тижні 320 кВт це мегакруто, 220 кв м ?

170 м2, але в цей час кондиціонери також працювали. Зараз в мене є точний графік по днях скільки що спожило, але тоді це ще не працювало і я не можу сказати як розподілялось тепло між кондиціонерами та котлом. Зараз в мене є такий графік:

image.thumb.png.53b64862627431f8382ea312e55b0185.png

А в минулому місяці були дані тільки для кондиціонерів:

image.thumb.png.f6e72d9833aa7d489f879e5ac96730dc.png

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

 була думка використовувати ТН, якщо наприклад нема світла, чи такого ККД в нього не буде, щоб від акумулятора чи генератора брав 0,5 кВт.а віддавав 5 кВт тепла?-)))))))

А це що таке може зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ashim1990 сказал:

А це що таке може зробити?

Ну из 0,5 - 5 не сделать но 2 вполне реально на воздух-воздух, мне акб в теории часов на 10 работы кондера должно хватить

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановлючати ТН має сенс як основне джерело тепла. Як додаткове можно встановити кондіціонери.

В мене ТН вода-вода. Обігріває 150 м.кв дома. Споживання Тн за листопад - 625 кВт/г. Це з догрівом ГВС у бойлері з напрямим нагрівом.

До того був єлектро котел Коспел 12 Квт. Споживання було 3200 кВт у січні.

Вартість мого ТН під ключ (скважижи, обвізка, ТН) - 5000 $

Український виробник.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
В 11.12.2023 в 11:35, Gitan сказал:

Встановлючати ТН має сенс як основне джерело тепла. Як додаткове можно встановити кондіціонери.

В мене ТН вода-вода. Обігріває 150 м.кв дома. Споживання Тн за листопад - 625 кВт/г. Це з догрівом ГВС у бойлері з напрямим нагрівом.

До того був єлектро котел Коспел 12 Квт. Споживання було 3200 кВт у січні.

Вартість мого ТН під ключ (скважижи, обвізка, ТН) - 5000 $

Український виробник.

Доброго дня. Поділіться, будь ласка досвідом а можливо і схемою ТН для опалення вашого будинку.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...