Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повітряне опалення топкою Gavryliv&Sons 61x37x52

PPA

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня і здоров'я!

Віримо в ЗСУ і продовжуємо внутрішнє оздоблення

Є бажання обшити камін. Вирішив зробити легку конструкцію з ГК і базальтової вати.

Питання по дистриб'ютору: хочу зробити дистриб'ютор за принципом, як  у Gitanа

підкажіть , чи можливо зробити фінішне оздоблення врівень зі склом топки, чи все ж таки потрібно щоб воно виступало за площину топки 1 фото. Спробував на фотках намалювати, що саме я маю на увазі.

Для того щоб зробити врівень я бачу такий варіант. Зробити дистриб'ютор як на фото 2. ширина "полиці" над дверцятами близько 6см. Отже грубо кажучи є 1см(це незамало?) на зазор, 3см на профіль з ватою і 2см на ГК з оздобленням. Цей варіант подобається більш естетично, чи не буде ця невелика частина топки сильно перегріватися в такому вигляді.

 

ЧИ правильно, все ж таки дистриб'ютор як на 3 фото, і вже від нього робити зазор\профіль\оздоблення?

решітки зроблю згідно правилам. з Дистриб'ютора потрібно зробити 3 виходи: 2 на 2 поверх без горизонтальних ділянок, діаметр кожної на жаль замалий заклали 100мм, але там всього 3 м вверх і одразу поворот на вихід в кімнату. і 1 великий вихід в залу де стоїть камін

 

Отримати хочу такий варіант, як на останньому малюнку

kamin 4.jpg

kamin 1.jpg

kamin 2.jpg

kamin proekt.jpg

Змінено користувачем PPA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробити фінішне оздоблення врівень зі склом топки можно.

Правильний дистриб'ютор як на 3 фото

Каркас оздоблення не торкається топки. Повітря має обтікати топку знизу до верху. Знизу встановити решітки, перерізом не менш чім сума площ перерізів воздуховодів.

Імхо

Змінено користувачем Gitan
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, PPA сказал:

 

kamin proekt.jpg

Какой материал вы планируете использовать вокруг топки? Это керамогранит? Или мрамор? Это все задаст вам толщину "пирога"облицовки" 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, PPA сказав:

чи можливо зробити фінішне оздоблення врівень зі склом топки

Обмежень наче немає, але не факт, що технічно вийде так зробити, в мене після порталу з цегли і керамограніту топка вийшла втоплена на 20см, зате ніхто одягом не притулиться і додаткових полиць не треба, можна ТВ на портал вцепити, цілком влаштовує. Є норми на зазор у 5см між облицюванням і топкою, теж дає користь - краща конвекція і тепловіддача, ручки не гріються, а після встановлення ви навряд чи довго будете звертати увагу на ту естетику...

1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если облицовка из керамогранита, то получается у нас на монтажах минимум 8 см от поверхности стеха

изображение_viber_2024-01-31_18-12-58-849.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді, трохи прихворів тому не одразу відповів

Фінальне оздоблення планую зробити керамогранітом рамку навколо топки, короб керамогранітом, або можливо "венеціанкою" як наприклад:

https://www.youtube.com/watch?v=sMgIIxmmWt4

Отже,якщо я правильно зрозумів, то виходить такий пиріг:

1. 5см зазор від топки до дистриб'ютора( чи можливо його зменшити?)

2. дистриб'ютор+базальтокартон( умовно 1см)

3. зазор від ізольованого дистриб'тора до короба 5см( чи можливо зменшити?)

4. Профіль з ватою 3см

5 ГК+ керамограніт умовно 2-2,5см

 

Зазор між оздобленням до рамки дверцяти 1см і зазор між дистриб'ютором до тієї ж рамки 1см

 

в любому випадку весь пиріг виходить 16см що на 10см виходить за площину скла.

Цитата

Если облицовка из керамогранита, то получается у нас на монтажах минимум 8 см от поверхности стеха

щоб вийти на 8см,  можна зменшити зазор між ізольованим дистриб'ютором і каркасом з ватою до 3см, це я так розумію, менш критично

Змінено користувачем PPA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.01.2024 в 17:47, Gitan сказал:

Зробити фінішне оздоблення врівень зі склом топки можно.

Правильний дистриб'ютор як на 3 фото

Каркас оздоблення не торкається топки. Повітря має обтікати топку знизу до верху. Знизу встановити решітки, перерізом не менш чім сума площ перерізів воздуховодів.

Імхо

а який фінішний варіант каміну, наче не бачив в вашій темі? задоволені в цілому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задоволений. Особливо розподілом горячого повітря по кімнатам. 

 

Спойлер

IMG_3581.jpeg

 

 

Змінено користувачем Gitan
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, шановні!

Щось не можу знайти розетти для виготовлення дистриб'ютора з нержавійки, чи не так шукаю. Є тільки оцинковка. Якщо ще на вихід з гофри на вент решітку ще можна поставити оцинковку, хоча теж не дуже хочу, то на дистриб'ютор оцинковка точно ні. Потрібні 2*150мм і 2*100мм

І ще все ж таки по всьому "пирогу" що я описав вище, робити  такі розміри, чи все ж таки щось відкорегувати?

 

Змінено користувачем PPA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...