Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бак непрямого нагріву CORDIVARI чи Drazice

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Який краще обрати бак непрямого нагріву CORDIVARI BOLLY 1 XL WB 200 чи Drazice OKC 250 NTR/HP ? Обидва з можливістю підключення під тепловий насос.

Але який надійніший?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Сергей 31 сказал:

Тот который больше весит. 

Drazice по габаритах більший тому і вага на 30 більша, але ж в плані надійності, ржавіння, простоти експлуатації/ремонту, який краще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Domikv сказал:

в плані надійності, ржавіння, простоти експлуатації/ремонту, який краще?

 Много поставил и дразиц и кардивари, еденичные случаи косяков есть у обоих. Но это скорей исключение, а так простая железяка чему там ломаться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Сергей 31 сказал:

 Много поставил и дразиц и кардивари, еденичные случаи косяков есть у обоих. Но это скорей исключение, а так простая железяка чему там ломаться.

Ну основные проблемы это коррозия, вот и интересно реальный срок службы этих 2х брендов. Конечно сильно зависит от качества воды  Вообще какая мин.  очистка всей воды должна быть, что б он прослужил хотя бы 5 лет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю дразицу, обычный косвенник которому 15 лет. Кардивари, знаю около 10 лет. Все в них легко чистится и вымывается. Косяки эмали вылазили в первые года работы, но это всего несколько случаев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.04.2024 в 08:58, Сергей 31 сказал:

Знаю дразицу, обычный косвенник которому 15 лет. Кардивари, знаю около 10 лет. Все в них легко чистится и вымывается. Косяки эмали вылазили в первые года работы, но это всего несколько случаев.

Спасибо, а какой бы выбрали сейчас себе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...