Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Интересный вопрос по границам участка

tayatlas

Рекомендовані повідомлення

   Подскажите по немного странному участку.

   Имеем вот такой участок, зарегистрированный в кадастре. Как видим через него проходит проселочная дорога. Насколько мне известно перекрывать эту дорогу владелец участка не имеет права.

   Но возникают ещё вопросы:

   - на каком расстоянии от дороги владелец участка имеет право ставить забор 
   - какие последствия для владельца участка несет такая вот невольная "собственность" дороги
   - может ли владелец участка претендовать на корректировку границ участка с "отказом" от своей части дороги и прилегающей территории в обмен на дополнение аналогичной площади с другой стороны участка (там земля пока свободна)

изображение_2024-04-25_222440082.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прихований текст

 

Площу можна зменшити через технічну документацію з встановлення відновлення меж.

Цікаво було б побачити технічну документацію " по приватизації", не завжди в кадастр внесені ділянки правильно . Фото для прикладу 

Screenshot_20240426-083416.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, tayatlas сказал:

Подскажите по немного странному участку.

Это художества землевпорядников, тут так сразу никто не ответит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, gendruk сказал:
  Показать контент

 

Цікаво було б побачити технічну документацію " по приватизації", не завжди в кадастр внесені ділянки правильно . Фото для прикладу 

 


    Конфигурация участка в техпаспорте полностью соответствует кадастровой карте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, tayatlas сказав:


    Конфигурация участка в техпаспорте полностью соответствует кадастровой карте.

Те що на фото теж все правильної конфігурації, але багато зміщені і на дорогу і навіть на сусідні ділянки 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, gendruk сказал:

Те що на фото теж все правильної конфігурації, але багато зміщені і на дорогу і навіть на сусідні ділянки 

То есть, другими словами говоря, если вызвать кадастрового инженера и "вбить колышки на местности", то возможно всё будет в порядке и участок и дорога не будут "пересекаться" ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, tayatlas сказав:

То есть, другими словами говоря, если вызвать кадастрового инженера и "вбить колышки на местности", то возможно всё будет в порядке и участок и дорога не будут "пересекаться" ? 

Трохи не так, я б рекомендував зробити зйомку і глянути чи її можна змістити з дороги.

Як приклад ділянка внесена де стоять сині точки, а мала б де червоні. Через технічну документацію можна внести зміни і поставити її на місце.

3242840_Screenshot_20240426-0834163.thumb.png.9def13e844bf67f97d3a1e1e3ba3415f.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що,коли навпаки . До дороги ще метрів 6) якщо простро змістити забор чи зробити там навіс для авто на 3 метри. На проїзд аато не впливає. Це якось наказуємо.?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, МаТраС сказав:

Це якось наказуємо.?)

Раніше чи пізніше це вилізе. Це називається самозахват.

До речі, цієї зими були зміни в законі:

advokatpost.com/shchodo-poriadku-vypravlennia-tekhnichnykh-pomylok-dopushchenykh-pid-chas-vyznachennia-mezh-sumizhnykh-zemelnykh-dilianok/?fbclid=IwAR2tmvHJkzkHvElco2w5Wx2UA9a_2aYzu1dBcCqxCD8UXjtagBwLN86dbns_aem_AbQ_xYxG7Qb3BhaGzotynaRLO6v9OxhGdqHQs8qFn_aXtZB02XWr9CB0ytLimp8ZSZGLQ-gsxjAsa97hvsxnp98P

Три рази пробував читати але толком не зрозумів... Що саме помінялось і добре це чи зле.

 

Під шумок питання. Пробую приватизувати ділянку батьків (спадщина, право власності, документи на будинок оформлені, свіжі і в порядку). Старий район. Зробили винос в натурі - вилізли проблеми з межами. з одним сусідом є відступ між ділянками (це нікого не турбує). Ділянка ж іншого налазить на мою від 60 см до 2м. Ділянки маленькі, є забудова, тому забити не вийде...

Сусід адекватний, дивились в кадастрі, його ділянка приватизована дуже давно попереднім власником. На кадастрову нанесена зі зміщенням (накладка з прокручуванням). Пробували віртуально ставити на місце - на іншого сусіда не налазить (тобто достатньо регульнути одну ділянку а не весь район. Площа не міняється, лиш координати). Фірма, що робила йому приватизацію давно не існує. Поки його ділянку не зняти з моєї - я нічого не можу оформити. Як правильно і простіше внести зміни в документи/кадастр по ділянці сусіда, враховуючи недавні зміни закону?

 По суті, у мене ситуація як і у автора теми. То ж і рішення схожі.

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, porterlv сказав:

Раніше чи пізніше це вилізе. Це називається самозахват.

До речі, цієї зими були зміни в законі:

advokatpost.com/shchodo-poriadku-vypravlennia-tekhnichnykh-pomylok-dopushchenykh-pid-chas-vyznachennia-mezh-sumizhnykh-zemelnykh-dilianok/?fbclid=IwAR2tmvHJkzkHvElco2w5Wx2UA9a_2aYzu1dBcCqxCD8UXjtagBwLN86dbns_aem_AbQ_xYxG7Qb3BhaGzotynaRLO6v9OxhGdqHQs8qFn_aXtZB02XWr9CB0ytLimp8ZSZGLQ-gsxjAsa97hvsxnp98P

Три рази пробував читати але толком не зрозумів... Що саме помінялось і добре це чи зле.

 

Під шумок питання. Пробую приватизувати ділянку батьків (спадщина, право власності, документи на будинок оформлені, свіжі і в порядку). Старий район. Зробили винос в натурі - вилізли проблеми з межами. з одним сусідом є відступ між ділянками (це нікого не турбує). Ділянка ж іншого налазить на мою від 60 см до 2м. Ділянки маленькі, є забудова, тому забити не вийде...

Сусід адекватний, дивились в кадастрі, його ділянка приватизована дуже давно попереднім власником. На кадастрову нанесена зі зміщенням (накладка з прокручуванням). Пробували віртуально ставити на місце - на іншого сусіда не налазить (тобто достатньо регульнути одну ділянку а не весь район. Площа не міняється, лиш координати). Фірма, що робила йому приватизацію давно не існує. Поки його ділянку не зняти з моєї - я нічого не можу оформити. Як правильно і простіше внести зміни в документи/кадастр по ділянці сусіда, враховуючи недавні зміни закону?

 По суті, у мене ситуація як і у автора теми. То ж і рішення схожі.

В мене таке було . Але вирішив,що 0.3 сотки того не коштують. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, МаТраС сказав:

Але вирішив,що 0.3 сотки того не коштують. 

Даруйте, мова йде про ділянку в 0,5 - 0,6 сотки з забудовою на межі :( Стара забудова в місті має свої приколи...

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...