Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підпірна стінка з блоків незнімної опалубки чи моноліт...?

Вован-атаман

Рекомендовані повідомлення

Вітаю! Потрібна порада. Сусідня ділянка вище рівнем, отже планую зробити невеличку подпорну стіночку висотою десь 0.8-1.0м, ну і це одночасно буде і забор з металевого штахетника... Розглядав 2 варианти, класична монолітна лєнта і стіна з блоків незнімної опалубки.... Почитавши і порахувавши, прийшов до висновків, що моноліт буде простіше але на порядок дорожче, з блоків більше головняка, але дешевше... Моноліт дорожче чисто за рахунок опалубки, а деревина ой як не дешево. З блоками більше гємору тому що додатково потрібно-пісок, щебень, цемент, блоки привезти ну і возні і часу набагато більше...

В моєму випадку різниця в ціні орієнтовно 30% .....  Буду вдячний за любі поради...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вован-атаман сказав:

Вітаю! Потрібна порада. Сусідня ділянка вище рівнем, отже планую зробити невеличку подпорну стіночку висотою десь 0.8-1.0м, ну і це одночасно буде і забор з металевого штахетника... Розглядав 2 варианти, класична монолітна лєнта і стіна з блоків незнімної опалубки.... Почитавши і порахувавши, прийшов до висновків, що моноліт буде простіше але на порядок дорожче, з блоків більше головняка, але дешевше... Моноліт дорожче чисто за рахунок опалубки, а деревина ой як не дешево. З блоками більше гємору тому що додатково потрібно-пісок, щебень, цемент, блоки привезти ну і возні і часу набагато більше...

В моєму випадку різниця в ціні орієнтовно 30% .....  Буду вдячний за любі поради...

у мене дуже нерівна ділянка  і тому підпірні стінки, паркан сходинками, стовпи на різній висоті і т.п...спочатку лили все з бетону, але потім спробували з цих блоків...виходить дешевше, набагато краще, на ділянці нема срачу, охайно та швидко...потім десь обкладали каменем, а десь так і залишили...якщо вирішите з боків, то прора***те на весь об"єм, щоб не завозити все додатково+маніпулятор... на моноліт вам треба буде все, що і на блоки+ опалубка+ дуууже прямі руки

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, irina1969 сказал:

у мене дуже нерівна ділянка  і тому підпірні стінки, паркан сходинками, стовпи на різній висоті і т.п...спочатку лили все з бетону, але потім спробували з цих блоків...виходить дешевше, набагато краще, на ділянці нема срачу, охайно та швидко...потім десь обкладали каменем, а десь так і залишили...якщо вирішите з боків, то прора***те на весь об"єм, щоб не завозити все додатково+маніпулятор... на моноліт вам треба буде все, що і на блоки+ опалубка+ дуууже прямі руки

Якось так і є, єдине що, на моноліт не потрібно завозити окремо пісок, щебінь і цемент..., це все зробить міксер з бетоном...

Ще як вариант, дивився на блоки де лицьова сторона з рваного каменю чи має кольорову структуру, але виходить в 2 рази дорожче кожен блок...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Вован-атаман сказав:

Якось так і є, єдине що, на моноліт не потрібно завозити окремо пісок, щебінь і цемент..., це все зробить міксер з бетоном...

 

треба рахувати як це по грошах...для нас міксер був лишній, бо все робилось помаленьку, невеликими об"ємами

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, BAV_Lug сказал:

Я робив з блоків. На мій погляд дуже гарно вийшло. Фото і опис тут 

 

А де саме купляли блоки і які були точні розміри?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Вован-атаман сказал:

на моноліт не потрібно завозити окремо пісок, щебінь і цемент..., це все зробить міксер з бетоном...

в мене фундамент з блоків БНО - заливали міксером. Тому про який щебінь, цемент та пісок кажете - не розумію...

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, sly сказал:

в мене фундамент з блоків БНО - заливали міксером. Тому про який щебінь, цемент та пісок кажете - не розумію...

 

бо в мене це все буде робити бетономішалка....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.05.2024 в 13:28, Вован-атаман сказал:

бо в мене це все буде робити бетономішалка....

а який сенс? Бо якщо на моноліт пишете міксер... чому на бно - мішалка? Ускладнюєте собі життя

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...