Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Задаток. Сколько дают???

aiva

Рекомендовані повідомлення

Нотариально оформленный заем. Задаток давать не за что. Земли нет. В любом случае при невозврате - суд. Нотариальное оформление - как самоуспокоение при очень большом риске.

 

ну так Вы определись - нотариальный заем или задаток))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На будущее- нужно было сразу писать что разница в 2 тыщи.

была бы гораздо лаконичнее эта дискуссия

 

а вы - грубиян ;)

 

для меня 2 тыщи - деньги и огромное значение играет то, что очень нравится этот участок, ну очень...я его не для огорода и не для перепродажи покупать собираюсь и соседи-местность очень важны, если собираешься жить там большую часть года.

Пусть кто-то сочтет мои аргументы смешными и то, как я описываю продавцов, но половина покупателей даже до такого не вникают, по этой причине любые скрытые и не очень насмешки не тревожат. Кому для трепа, а кому для дела.

 

Но спасибо всем, наша дисскуссия помогла мне принять решение и не жалеть нем и не сомневаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так Вы определись - нотариальный заем или задаток))))

Определилась Aiva, и определилась правильно! Я давно в азартные игры не играю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вы - грубиян ;)

 

для меня 2 тыщи - деньги и огромное значение играет то, что очень нравится этот участок, ну очень...я его не для огорода и не для перепродажи покупать собираюсь и соседи-местность очень важны, если собираешься жить там большую часть года.

Пусть кто-то сочтет мои аргументы смешными и то, как я описываю продавцов, но половина покупателей даже до такого не вникают, по этой причине любые скрытые и не очень насмешки не тревожат. Кому для трепа, а кому для дела.

 

Но спасибо всем, наша дисскуссия помогла мне принять решение и не жалеть нем и не сомневаться.

 

зря вы думаете что кто то вам грубить здесь хочет

лаконичнее потому что соотношение риск/выгода колоссальное (совершенно неадекватное скидке)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем вообще нужен задаток? Может быть кто нибудь

знает есть ли в Украинской правовой практике что-то вроде

договора о намерениях.Ну к примеру как-то так:

...продавец обязуется в такие-то сроки за такие-то деньги продать,покупатель куть и штрафные санкции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли починав це діло, то давав завдаток менше 25%. З брокерами принципово не зв'язувався. 10% комісії за те що я можу сам без проблем зробити, це жлобство. Але в розписці ще оговорено крім строків, ще і хто кому платить яку неустойку у разі відмови від зобов'язань.

Якщо казати про завдаток 80%, то тут я вже б почав в серйоз задумуватись а чи не кидалово це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем вообще нужен задаток? Может быть кто нибудь

знает есть ли в Украинской правовой практике что-то вроде

договора о намерениях.Ну к примеру как-то так:

...продавец обязуется в такие-то сроки за такие-то деньги продать,покупатель куть и штрафные санкции.

 

Есть и Договор о намерениях.

Но разница между предварительнім и договором о намерениях очень большая.

Цивільний кодекс України: Стаття 635. Попередній договір

1. Попереднім є договір, сторони якого зобов'язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором.

Законом може бути встановлено обмеження щодо строку (терміну), в який має бути укладений основний договір на підставі попереднього договору.

Істотні умови основного договору, що не встановлені попереднім договором, погоджуються у порядку, встановленому сторонами у попередньому договорі, якщо такий порядок не встановлений актами цивільного законодавства.

Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена, - у письмовій формі.

2. Сторона, яка необгрунтовано ухиляється від укладення договору, передбаченого попереднім договором, повинна відшкодувати другій стороні збитки, завдані простроченням, якщо інше не встановлено попереднім договором або актами цивільного законодавства.

3. Зобов'язання, встановлене попереднім договором, припиняється, якщо основний договір не укладений протягом строку (у термін), встановленого попереднім договором, або якщо жодна із сторін не направить другій стороні пропозицію про його укладення.

4. Договір про наміри (протокол про наміри тощо), якщо в ньому немає волевиявлення сторін щодо надання йому сили попереднього договору, не вважається попереднім договором.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...