Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Художня ковка

svyato

Рекомендовані повідомлення

На складі є тільки журнальний під кругле шкло

b10bfcb0ef5ft.jpg

Все решта під замовлення

 

Скільки коштує ця підставка під скло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, а Вы такое сможете сделать? и сколько это будет стоить?

интерисует такой столик и дровница:)

3531277_f_st-1_20100402154330.jpg.5e04de6ea666bf2616006c1c727ee438.jpg

3531313_rrrrrrs_rrrrrs2.jpg.42e94ea8681fa88c31617109b0ffdd5e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 4 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

скажите пожалуйста, мне нужен козырек над входом, но есть сложности

 

на картинке там где отмечено зеленым нужно что-то придумать. ну и хочется чего-то строгого, но с индийским акцентом (для английского стиля дома)

2.thumb.jpg.38a06f6c27c19547b85689cf83d4b139.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, а "под ключ", это с установкой?

 

...так, з монтажем, але таким як на фото, бетонні прямі марші.

Також дерев"яне перило оплачується окремо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите пожалуйста, мне нужен козырек над входом, но есть сложности

 

на картинке там где отмечено зеленым нужно что-то придумать. ну и хочется чего-то строгого, но с индийским акцентом (для английского стиля дома)

 

...складності конструкції? З Вашого фото зовсім не зрозумів про що йдеться.

...мені соромно, та я також не розумію про стиль ковки дашка.

Будь-ласка фото зблизька, а також фотку будь чого в англійському колоніальному стилі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

chale-light.ru/index/style/styleid/73536/tid/44439/

 

вот две абсолютно разные вещи , хотя относятся к одному стилю.

 

мне нужно что-то с листьями, может небольшими розочками, но не много , а только намек, козырек должен быть строгий, спокойный.

 

Проблема в конструкции козырька в том, что его можно повесить только под крышу пристройки, а из-за этого остается сверху пустое место (на фотографии зеленым), хочется закрыть его вертикально чем-то прозрачным и обыграть ковкой, у меня есть наброски, но на бумаге. может когда вы приедете в Киев встретимся , обсудим. а то работы для коваля у меня целая куча (еще перила на лестницу и навес на терассе , барбекю 5на 6 метров).

DSC00369-640x480.jpg.02100a442beeccf3954cf8d1b663e2a4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

chale-light.ru/index/style/styleid/73536/tid/44439/

 

вот две абсолютно разные вещи , хотя относятся к одному стилю.

 

мне нужно что-то с листьями, может небольшими розочками, но не много , а только намек, козырек должен быть строгий, спокойный.

 

Проблема в конструкции козырька в том, что его можно повесить только под крышу пристройки, а из-за этого остается сверху пустое место (на фотографии зеленым), хочется закрыть его вертикально чем-то прозрачным и обыграть ковкой, у меня есть наброски, но на бумаге. может когда вы приедете в Киев встретимся , обсудим. а то работы для коваля у меня целая куча (еще перила на лестницу и навес на терассе , барбекю 5на 6 метров).

 

Думаю що зрозумів на рахунок стилю. Хоч перед виготовленням погодимо ескіз. Щодо конструкції - також не є проблема.

Стосовно приїзду до Києва то "командувати" Вам :) - якщо ковка у Вас на етапі - електронно-телефонічно попередньо погоджуєм ціну та ескіз і я приїжджаю за розмірами протягом кількох днів. Якщо з ковкою ще не спішно - то я організую собі двох-трьох потенційних замовників і приїду до Києва але протягом місяця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю що зрозумів на рахунок стилю. Хоч перед виготовленням погодимо ескіз. Щодо конструкції - також не є проблема.

Стосовно приїзду до Києва то "командувати" Вам :) - якщо ковка у Вас на етапі - електронно-телефонічно попередньо погоджуєм ціну та ескіз і я приїжджаю за розмірами протягом кількох днів. Якщо з ковкою ще не спішно - то я організую собі двох-трьох потенційних замовників і приїду до Києва але протягом місяця.

 

Я думаю , що можу почекати. Я Вам свій телефон залишу на почті, як будете їхать передзвоните.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо з ковкою ще не спішно - то я організую собі двох-трьох потенційних замовників і приїду до Києва але протягом місяця.

 

Учтите и меня пожалуйста, как потенциального заказчика, когда в Киев поедите. Пока думаю над эскизом, определиться пока не могу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учтите и меня пожалуйста, как потенциального заказчика, когда в Киев поедите. Пока думаю над эскизом, определиться пока не могу.

 

Домовилися!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...