Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Художня ковка

svyato

Рекомендовані повідомлення

Доброго здоров"я ,Святославе ! Цікавлять перила такого вигляду ,шість маршів по 1,95м і два по 1,5м. Зорінтуйте будь ласка по ціні. Самовивіз в Червоноград (якщо буде можливість у Вас, то з монтажем, якщо ні - то без).

 

відповів в особисте :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Дуже подобається художня робота, дивлюся із великим задоволенням, але хотілося би бачити конкретні ціни, які, на жаль, ховаються в особистих повідомленнях. Скажімо, подобаються і перила вище, і Ваші ворота, але яка ціна? Сходи у нас на висоту 3 метри, два марші плюс площадка з підйомом. Є ще сходи на третій поверх...

 

Ворота дуже гарні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже подобається художня робота, дивлюся із великим задоволенням, але хотілося би бачити конкретні ціни, які, на жаль, ховаються в особистих повідомленнях. Скажімо, подобаються і перила вище, і Ваші ворота, але яка ціна? Сходи у нас на висоту 3 метри, два марші плюс площадка з підйомом. Є ще сходи на третій поверх...

 

Ворота дуже гарні...

 

... 1200 - 2000 грн за погонний метер - в цей проміжок попадає досить велика кількість ескізів для ковки на сходи, хоча ті ж 2000 грн це зовсім не межа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно несколько вариантов каминных наборов до 500 грн?

...щось придумаєм, хоча будем трохи обмежені в бютжеті :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І нам теж камінний набір не завадило би...

...замовляйте перила - камінний набір в подарунок! ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...замовляйте перила - камінний набір в подарунок! ;)

 

А почем погонный метр перил? Нужно около 6м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в приватних повідомленнях "ховатися" не буду, напишу кілька слів про те з чого складалася би ціна.

- ескіз. В даному випадку Ви обрали картинку, вона приймається за основу. В ній звичайно можна щось додати-забрати-стиснути-розтягнути-повернути... підлаштувавши під Ваші побажання і розміри

- об"єм замовлення і розміри окремих елементів. Звичайно зрозуміло що виготовити п"ять однакових двохметрових секцій перил (10 м п) мені простіше ніж дві по метру плюс півтора плюс три плюс косе плюс кручене плюс поворот плюс колона... Також якщо якщо однакових перил є достатній об"єм, в мене розпланована конвеєрна робота на кілька місяців то і ціна на метер погонний буде меншою

- якість виконання одного і того самого ескізу може відрізнятися ціною кілька раз. І одна і друга ціна можуть бути оправданими!!! і мають право на існування.

- додаткові опції, не залежні від мене і кузні - поки приходять на думку цинкування, піскоструйка, порошкове фарбування, лазерна порізка, використання кольорових металів або інших матеріалів (шкло, дерево, камінь...)

- складність монтажу - можна приїхати і "прихватити" на кілька точок зварки перило, а можна застеляти чисту хату, бігати з поручнем з будинка на вулицю і назад, сверлити дорогий мармур, використовувати дорогу монтажну хімію...

 

Додам, що моя ціна за метер або "під ключ" і підрозуміває "під ключ", або "до побєди", без додаткових за підмальовку, за доставку, на дюбеля, на сто грам... Є можливість заночувати чи перекусити на об"єкті - добре, нема - також не смертельно.

 

По темі - ціна від 1200 грн за м п...

 

... 1200 - 2000 грн за погонний метер - в цей проміжок попадає досить велика кількість ескізів для ковки на сходи, хоча ті ж 2000 грн це зовсім не межа.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, а якщо конкретніше, фото - ціна - у Вас вже є 2 потенційних клієнта

:)

 

Зі святом! Так Ви можете показати фото Ваших наборів за цю ціну?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зі святом! Так Ви можете показати фото Ваших наборів за цю ціну?

...фото своїх наборів за Вашу ціну показати не можу, бо їх просто немає. Буде настрій - спробуємо щось намалювати, якщо Вас таке влаштує.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Виготовляємо ковані вироби: ворота, огорожі, поручні, решітки, мангали, перголи, урни, поштові скриньки та багато ін. Можлива робота по ескізу замовника. Тел. 098 395 78 60 м.Черкаси Наш сайт: (ссылка устарела)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую Святославу та його команді за якісно виконане замовлення!

Так я його бачив у себе "в голові", так і вийшло в дійсності.

Думаю, що фото встановлених виробів вивісить сам Святослав (у мене не було фотокамери під рукою).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от svyato

800 гривень без монтажу... пластик мав би найти Ваші розміри зі залишків попередніх замовлень... завтра гляну... стосовно дзвінка, який не дав результату, то, якби Ваш дашок був таким як на готелі Нобілес (і при відповідній ціні) - я б Вам спокою не дав Без образ

Написав в приват.

 

Хотів би подякувати Святославу, що взявся за незручне замовлення. Задачка вирішена. В часі трохи розтягнулось, але зате встигли до першого снігу :beer:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какая стоимость кованіх ворот

орієнтовно 25 000 грн, а далі хотілось би більше інформації...

Змінено користувачем svyato
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую Святославу та його команді за якісно виконане замовлення!

Так я його бачив у себе "в голові", так і вийшло в дійсності.

Думаю, що фото встановлених виробів вивісить сам Святослав (у мене не було фотокамери під рукою).

 

1181558844_-0345.jpg.b8a9d19c04531bfe6e492eee0caa204f.jpg 1646499211_-0346.jpg.77cf10c44569fbd760d0285d5ffbcfdf.jpg 2104470134_-0347.jpg.95380a5399a54c55a46a1380bdd0a367.jpg 595616441_-0348.jpg.679ce1b7704af989d23465c1ed83b0e6.jpg 2143804026_-0350.jpg.61f0f760fbf05b23eeac0e046b743d3f.jpg

Дякуємо за цікаве замовлення та за гостинність! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какая стоимость кованіх ворот

 

Я думаю, если стандартный проем 3,60-4 м, то стоимость таких ворот с калиткой составит 14-15 тис.грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]225029[/ATTACH] [ATTACH]225028[/ATTACH] [ATTACH]225030[/ATTACH] [ATTACH]225031[/ATTACH] [ATTACH]225032[/ATTACH]

Дякуємо за цікаве замовлення та за гостинність! :beer:

вийшло оригінальне і естетичне замовлення, вітаю:):rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, если стандартный проем 3,60-4 м, то стоимость таких ворот с калиткой составит 14-15 тис.грн

 

Не полінувався і ще раз розглянув ворота з Вашого сайту.

Я думаю, у Вашому виконанні і для Вашого села вартість таких воріт разом з фірткою складе 8-12 тис грн.

Дякую, за "підняття" МОЄЇ теми. Якщо не полінуєтесь, і створите свою тему в розділі реклама, обіцяю також допомагати своїми думками та порадами!

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...