Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Художня ковка

svyato

Рекомендовані повідомлення

может и себе французский балкончик заказать. Все очень красиво

а що стримує?

 

Добавлено через 5 минут

Основное, ребята т.е. Святослав и ко справились с моим заказом, остался доволен. Могу добавить, не обращайте внимание на то что Святослав находится не в вашем городе. В Киев приехал без всяких вопросов и предоплат, сделали все замеры сразу, договорились по цене (дешевле чем у других) ударили по рукам, подошли оговоренные сроки - приехали на установку, помощи не просили, все инструменты, а главное голову взяли с собой. Так что обращайтесь именно к нему.

Святослав, тебе удачи и побольше довольных клиентов

 

Дякую за теплі слова

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот сделал почтовый ящик, прикольно получилось, сам не ожидал :) Он с разноцветными стеклышками и подсветкой.

picture.php?albumid=2201&pictureid=37970

 

Добавлено через 42 секунды

picture.php?albumid=2201&pictureid=37967

 

Добавлено через 56 секунд

picture.php?albumid=2201&pictureid=37966

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот сделал почтовый ящик, прикольно получилось, сам не ожидал :) Он с разноцветными стеклышками и подсветкой.

ну що тут скажеш - супер! (правда картинки так і не відкрились)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=932589&postcount=37

Добрый день!

Очень нравится Ваша работа, особенно такие перила. Пожалуйста, скажите сколько стоит м.п. такой красоты. Спасибо.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=932589&postcount=37

Добрый день!

Очень нравится Ваша работа, особенно такие перила. Пожалуйста, скажите сколько стоит м.п. такой красоты. Спасибо.:)

перила справді гарні, у вас гарний смак, всього найкращого!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=932589&postcount=37

Добрый день!

Очень нравится Ваша работа, особенно такие перила. Пожалуйста, скажите сколько стоит м.п. такой красоты. Спасибо.:)

 

в приватних повідомленнях "ховатися" не буду, напишу кілька слів про те з чого складалася би ціна.

- ескіз. В даному випадку Ви обрали картинку, вона приймається за основу. В ній звичайно можна щось додати-забрати-стиснути-розтягнути-повернути... підлаштувавши під Ваші побажання і розміри

- об"єм замовлення і розміри окремих елементів. Звичайно зрозуміло що виготовити п"ять однакових двохметрових секцій перил (10 м п) мені простіше ніж дві по метру плюс півтора плюс три плюс косе плюс кручене плюс поворот плюс колона... Також якщо якщо однакових перил є достатній об"єм, в мене розпланована конвеєрна робота на кілька місяців то і ціна на метер погонний буде меншою

- якість виконання одного і того самого ескізу може відрізнятися ціною кілька раз. І одна і друга ціна можуть бути оправданими!!! і мають право на існування.

- додаткові опції, не залежні від мене і кузні - поки приходять на думку цинкування, піскоструйка, порошкове фарбування, лазерна порізка, використання кольорових металів або інших матеріалів (шкло, дерево, камінь...)

- складність монтажу - можна приїхати і "прихватити" на кілька точок зварки перило, а можна застеляти чисту хату, бігати з поручнем з будинка на вулицю і назад, сверлити дорогий мармур, використовувати дорогу монтажну хімію...

 

Додам, що моя ціна за метер або "під ключ" і підрозуміває "під ключ", або "до побєди", без додаткових за підмальовку, за доставку, на дюбеля, на сто грам... Є можливість заночувати чи перекусити на об"єкті - добре, нема - також не смертельно.

 

По темі - ціна від 1200 грн за м п...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Здравствуйте, интересуют такие перила (или подобные), цена за м.п.?

 

...ціна від 1000 гривень за погонний метер, з доставкою і монтажем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одні з останніх огороджень на сходи

[ATTACH]136907[/ATTACH] [ATTACH]136908[/ATTACH] [ATTACH]136909[/ATTACH]

:)

 

Станислав, добрый день. интересует сколько могут стоить такие (или похожие) перила с монтажом в Киеве. Лестница маршевая, металлическая, 1 пролет - 4 м, всего 10 пролетов.

044 5927541 Владислав

vlad65klm@gmail.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
[ATTACH]193474[/ATTACH] [ATTACH]193475[/ATTACH] [ATTACH]193476[/ATTACH]

"Досить стильно вийшли перильця"

Тема догори!

гарно, молодець!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
[ATTACH]193474[/ATTACH] [ATTACH]193475[/ATTACH] [ATTACH]193476[/ATTACH]

"Досить стильно вийшли перильця"

Тема догори!

 

Что-то не могу я к вам дозвониться. трубку вы не берете. хочу изделия заказать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Что-то не могу я к вам дозвониться. трубку вы не берете. хочу изделия заказать

 

И на письма не отвечаете...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И на письма не отвечаете...

... я знаю що трохи протягнув з камінним набором, ...

чуть Вашої вини в тому :) не варто було промовляти чарівні слова "нам це не дуже терміново" - я от і приберіг Вас на "чорний день".

з плюсів для "довгобуда"-каміна бачу:

- кілька шарів якісного фарбування

- два варіанти на вибір

- безкоштовна доставка

- знижка на оберемок дров

 

... буде в Києві на наступний тиждень

1013152466_-0056.thumb.jpg.6b3201bfd5e786f28b9f4bea5d2ac42c.jpg

:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чуть Вашої вини в тому :) не варто було промовляти чарівні слова "нам це не дуже терміново"

[ATTACH]200115[/ATTACH]

:beer:

 

мне тот, что слева(поменьше)

я не волшебник, я только учусь(с) :drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дашками Ви займаєтесь ?

 

Можете дати знати в скільки обійдеться найпростіший варіант дашку над вікном?

 

255х35см, бронзовий полікарбонат, з боків мінімальна ковка - пару завитків.

 

Правда ще купа інших запитань є, але то в окремій гілці.

 

І, якщо не секрет (можна в приват), в скільки би обійшлася така огорожа на фрацузький балкон? Довжина 4м, закуток близько 30см, висота 1м і ще там три "корзини" для ківтів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, Наберіть, будь ласка, на мобільний - напевне буде краще щось з"ясувати чи мені чи Вам. Очевидно, що у Вашому випадку складність полягає не у виготовленні, а у монтажі :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, Наберіть, будь ласка, на мобільний - напевне буде краще щось з"ясувати чи мені чи Вам. Очевидно, що у Вашому випадку складність полягає не у виготовленні, а у монтажі :(

 

Задзвоню при нагоді, занадто багато речей одночасно зясовую - голова квадратна. Тому в першу чергу цікавить ціна на дашок по параметрам вказаним вище. Монтаж окреме болюче питання :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось яким наразі бачу свій дашок. Зорієнтуйте будьласка по ціні, без монтажу, можна в приват.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
wow4yk, Наберіть, будь ласка, на мобільний - напевне буде краще щось з"ясувати чи мені чи Вам.

 

Дзвінок результату наразі недав, як і передбачав.

 

Трохи поофтоплю.

 

Основна проблема "онлайн" спілкування - важко звести дві сторони в часі, щоб обидві були не зайняті іншими речами. Тому спочатку люблю почати розмову в режимі "офлайн" (форум, емейли). Так співрозмовники можуть вибрати зручний для себе час, щоб обмінятись інформацією-питаннями, незалежно від співрозмовника на другому боці. А вже узгоджувати нюанси в режимі "онлайн" по домовленості (напр. по телефону) :drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дзвінок результату наразі недав, як і передбачав.

 

Трохи поофтоплю.

 

Основна проблема "онлайн" спілкування - важко звести дві сторони в часі, щоб обидві були не зайняті іншими речами. Тому спочатку люблю почати розмову в режимі "офлайн" (форум, емейли). Так співрозмовники можуть вибрати зручний для себе час, щоб обмінятись інформацією-питаннями, незалежно від співрозмовника на другому боці. А вже узгоджувати нюанси в режимі "онлайн" по домовленості (напр. по телефону) :drinks:

 

800 гривень без монтажу... пластик мав би найти Ваші розміри зі залишків попередніх замовлень... завтра гляну... стосовно дзвінка, який не дав результату, то, якби Ваш дашок був таким як на готелі Нобілес (і при відповідній ціні) - я б Вам спокою не дав :) Без образ :drinks:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

800 гривень без монтажу... пластик мав би найти Ваші розміри зі залишків попередніх замовлень... завтра гляну... стосовно дзвінка, який не дав результату, то, якби Ваш дашок був таким як на готелі Нобілес (і при відповідній ціні) - я б Вам спокою не дав :) Без образ :drinks:

 

Написав в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
Доброго здоров"я ,Святославе ! Цікавлять перила такого вигляду ,шість маршів по 1,95м і два по 1,5м. Зорінтуйте будь ласка по ціні. Самовивіз в Червоноград (якщо буде можливість у Вас, то з монтажем, якщо ні - то без).

23082012.thumb.jpg.ce6854c54ea4a6be6f0580873f026aa6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...