Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько сохнет стяжка под плитку (+ТП)

MamaMia

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Неделю назад залили стяжку (100 м2) Установлены водяные теплые полы. Через какое время на нее можно будет уже класть плитку ? Нужно ли сначала проверить ТП (а это, не ранее чем через 3 недели, как я читала)? И сколько после плитки не включать еще теплый пол?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Срок схватывания бетона 28 дней.

Про ТП, его проверять должны были под давлением закатывать перед тем как начать заливать стяжку

Змінено користувачем miden
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полный срок набора прочности (на 95% ) всех цементных растворов - 28 дней.

Половину прочности (50% ) они набирают за 7 дней.

Но обратите внимание не только на прочность; если стяжка окончательно не высохла, а вы сверху плитку положите - ничего хорошего не будет; а если включите тепло - процесс высыхания ускорится, по стяжке пойдут трещины...

Из опыта - ложили плитку через 10 дней, проблем не было

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответы!

 

Срок схватывания бетона 28 дней.

Про ТП, его проверять должны были под давлением закатывать перед тем как начать заливать стяжку

 

Это все делали! Я думала, именно проверить- включить с горячей водой.

Решили подождать еще пару недель!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.....Это все делали! Я думала, именно проверить- включить с горячей водой.....

И включайте не "резко"...... Постепенно добавляя температуру.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 12 років потому...

Доброго здоров'я! Дозвольте поставити уточнююче запитання. 28 діб не залежно від товщини? У мене над трубою ТП 70мм. Скільки має сохнути? Залив 2 жовтня. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, grafwinter сказал:

Доброго здоров'я! Дозвольте поставити уточнююче запитання. 28 діб не залежно від товщини? У мене над трубою ТП 70мм. Скільки має сохнути? Залив 2 жовтня. Дякую.

28 діб, це не висихання стяжки, а набір міцності. Висихати вона може дуже довго. Але для складання плитки ви можете не чекати "повного" висихання. А ось для ламінату, пакетної дошки, паркету, вам треба дочекатися коли стяжка буде мати 2% вологості. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ngstil сказал:

28 діб, це не висихання стяжки, а набір міцності. Висихати вона може дуже довго. Але для складання плитки ви можете не чекати "повного" висихання. А ось для ламінату, пакетної дошки, паркету, вам треба дочекатися коли стяжка буде мати 2% вологості. 

під кахель теж бажано, щоб по максимуму висохла. Не добре вологу консервувати. Тай вмикання вологої стяжки то не є добре. Тому і питаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, grafwinter сказал:

під кахель теж бажано, щоб по максимуму висохла. Не добре вологу консервувати. Тай вмикання вологої стяжки то не є добре. Тому і питаю.

Та не дуже ви ії законсервуєте))) ви просто збільшити час ії висихання. І все. Ніяких наслідків для кахелю не буде. А ось інші види підлоги можуть повністю зіпсуватися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ngstil сказал:

Та не дуже ви ії законсервуєте))) ви просто збільшити час ії висихання. І все. Ніяких наслідків для кахелю не буде. А ось інші види підлоги можуть повністю зіпсуватися.

І все ж таки, який час треба відвести на сушку стяжки теплої підлоги загальною товщиною 90мм, перед початком вкладання кахелю та першим вмиканням? Враховуючи, що зараз температура вже наближається до 0.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажется месяц для стяжки с головой должно хватить, тем более с ТП и под плитку.

Боитесь - включите ТП на минималку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Кажется месяц для стяжки с головой должно хватить, тем более с ТП и под плитку.

Боитесь - включите ТП на минималку.

Не боюся, а хочу зробити правильно) Багато хто не рекомендує прискорювати сушіння стяжки вмиканням контуру ТП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.06.2010 в 12:59, MamaMia сказал:

Добрый день!

Неделю назад залили стяжку (100 м2) Установлены водяные теплые полы. Через какое время на нее можно будет уже класть плитку ? Нужно ли сначала проверить ТП (а это, не ранее чем через 3 недели, как я читала)? И сколько после плитки не включать еще теплый пол?

крім висихання стяжки тут на форумі читав що її треба прогріти перед вкладанянм плитки, прогрвати поступово з підняттям температури, тут на форумі десь було, треба шукати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, grafwinter сказал:

І все ж таки, який час треба відвести на сушку стяжки теплої підлоги загальною товщиною 90мм, перед початком вкладання кахелю та першим вмиканням? Враховуючи, що зараз температура вже наближається до 0.

Як можно казати про час висихання, не знаючи умов за яких стояла стяжка, як заливалася, скільки ви туди лили води. 

Щоб говорити про висихання стяжки - знайдіть людину яка зможе заміняти, у якої є влагометр. Таких приборів зараз багато і багато хто має. 

Або перевірте дідовським методом. Плівкою. 

Але я вважаю, що якщо вистояла місяць, то спокійно включати теплу підлогу, але поступово піднімаючи температуру. Ніяких критичних змін в стяжці тепла підлога вже не зробить, зрозуміло, що при тому, що робили ії якісно. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, grafwinter сказал:

Не боюся, а хочу зробити правильно) Багато хто не рекомендує прискорювати сушіння стяжки вмиканням контуру ТП.

Правильно, поки не пройде гідратація цементу (28 днів) то прискорювати випалення воли не бажано, і тому не рекомендують включати ТП. Але вже пройшов місяць. Тобто внести зміни в стяжку підігрівом ви не зможете. Якщо плавно підігрієте підлогу. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В идеале ,перед тем как уже решите укладывать плитку, стяжку желательно прогреть. Дабы она разгрузилась от температурного расширения там где ей понравится, после - укладывать плитку

п.с. этим правилом часто пренебрегают и в основ всегда все норм с покрытием. Но если хотите по всем правилам, то проведите эту манипуляцию.

Змінено користувачем Serd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красно дякую всім за поради та коментарі! Дізнався дещо цікаве завдяки Вам. Всім здоров'я та мирного неба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...