Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Магистральный электический столб на участке.

Demix

Рекомендовані повідомлення

Хочу купить участок под застройку, а на нем стоит магистральный электрический столб, как решить такую проблему?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу купить участок под застройку, а на нем стоит магистральный электрический столб, как решить такую проблему?

 

Что есть магистральный электрический столб??

Напряжение какое? Фото этого чуда есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

столб,через который передается электричество между подстанциями-нечто среднее между высоковольтным столбом и столбами маленькими,по которым идет разводка по участкам.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не покупайте этот участок. Купите другой. У меня на огороде стоял такой столб. И трансформатор недалеко. И у моей мамы и у соседа через несколько лет начались проблемы с щитовидкой. Мы от участка отказались и щитовидка восстановилась. Участок забрал сосед. Недавно оперировался. Теперь участок не обрабатывается. Дошло и до него.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я хочу купить участок, а там Приднепровская железная дорога, что мне делать?

Опору. не перенесёте. Решайте вопрос об установлении земельного сервитута

. ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ Розділ III ПРАВА НА ЗЕМЛЮ Глава 16 Право земельного сервітуту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я хочу купить участок, а там Приднепровская железная дорога, что мне делать?

Опору. не перенесёте. Решайте вопрос об установлении земельного сервитута

. ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ Розділ III ПРАВА НА ЗЕМЛЮ Глава 16 Право земельного сервітуту

 

Как это отразится на участке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как это отразится на участке?

(ссылка устарела)

Вырежут кусок и обяжут предоставить в пользование.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В зависимости от типа "столба" (линии), устанавливаются охранные зоны. Т.е., если участок под строительство, то проект и расположение дома должны быть подогнаны под рамки данных охранных зон.

 

P.S. Если линия 10 киловольт (Вы их явно видели в селах, три провода, керамические крепления на каждом столбе. Они питают местные трансформаторы), особых проблем быть не должно. Если более навороченная линия, ее расположение на участке может создать некоторые проблемы при планировке строений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В зависимости от типа "столба" (линии), устанавливаются охранные зоны. Т.е., если участок под строительство, то проект и расположение дома должны быть подогнаны под рамки данных охранных зон.

 

P.S. Если линия 10 киловольт (Вы их явно видели в селах, три провода, керамические крепления на каждом столбе. Они питают местные трансформаторы), особых проблем быть не должно. Если более навороченная линия, ее расположение на участке может создать некоторые проблемы при планировке строений.

 

ИМХО, та 10-ки хватит для "создания проблем" - охранная по 10 м в каждую сторону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, та 10-ки хватит для "создания проблем" - охранная по 10 м в каждую сторону.

 

Может где об этом можно прочесть..? А если не 10-ка, а меньше, сколько охранная?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может где об этом можно прочесть..? А если не 10-ка, а меньше, сколько охранная?

 

ДБН 360-92** та Правила охорони електричних мереж.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В межах охороних зон ЛЕП нічого не можна будувати та садити дерева, ось читайте характеристики:

Правил охорони електричних мереж до охоронної зони повітряних наземних ліній та споруд електропередачі належить територія уздовж повітряної лінії електропередачі — у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидва боки лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на відстань: 2 м — напругою до 1 кВ; 10 м — до 20 кВ; 15 м — 35 кВ; 20 м — 110 кВ; 25 м — 150, 220 кВ; 30 м — 330, 400, 500 кВ; 40 м — 750 кВ, а також територія на відстані 3 м за периметром від огорожі або споруди трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв*.

Тобто при ЛЕП 10кВ Ви втрачаєте мінімум 22м ширину своєї ділянки взовж всієї лінії.

 

Також почитайте таке, на Україні також такі вимоги. www.proelectro.info/news/detail/3408

 

Моя порада, непотрібна Вам така ділянка категорично, тому що окрім охоронної зони Ви постійно будете слухати гудіння проводів, тріск (корона) особливо в сиру погоду, електромагнітні випромінювання та інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В межах охороних зон ЛЕП нічого не можна будувати та садити дерева, ось читайте характеристики:...

 

Тут Ви все ж не праві.

Не дозволять збудувати житловий будинок, але той же гараж/баньку тощо - дозволять (за умови, що відстань по горизонталі від проекцій крайніх проводів при їх найбільшому відхиленні до найближчих частин будинків і споруд, які виступають, та гаражів буде витримана).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Законо в охоронній зоні ЛЕП нічого не побудує, в притик охоронної хоть будинок чи гараж будь-ласка.

Зараз гляну ДБН та ПУЕ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В охоронній зоні ЛЕП нічого не побудує, в притик охоронної хоть будинок чи гараж будь-ласка.

 

В травні погодив будпаспорт, де в охоронній зоні банька (в два поверхи; названо баньку "господарчою спорудою") та гараж з навісом - без жодних хабарів тощо. Є висновок МНС, СЕС та архітектури. Вишгородський район.

Те саме по Макарівському, Обухівському.

 

ДБН 360-92**:

В охоронних і санітарно-захисних зонах електричних мереж забороняється:

а) будувати житлові, громадські та дачні будинки;

б) розташовувати автозаправні станції або сховища пально-мастильних матеріалів;

в) влаштовувати спортивні майданчики для ігор, стадіони, ринки, зупинки громадського транспорту здійснювати зупинки всіх видів транспорту (крім залізничного) в охоронних зонах ПЛ електропередачі напругою 330 кВ і вище.

д) розміщувати будь-які споруди і будинки в охоронних і санітарно-захисних зонах ПЛ напругою 500 - 750 кВ, а також кабельних ліній електропередачі, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв всіх класів напруги.

В охоронних і санітарно-захисних зонах ПЛ напругою до 330 кВ включно, якщо затвердженою містобудівною документацією не передбачено іншого виду використання цих земель, дозволяється розміщення виробничих будинків і споруд, колективних гаражів і відкритих стоянок легкових транспортних засобів. При цьому відстань по горизонталі від проекції крайніх проводів при їх найбільшому відхиленні до найближчих частин будинків і споруд, які виступають, повинна бути не менше вказаної в таблиці 8.5а*.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ладно, я займаюсь суто АЗС, тому і крутиться мін. 1,5 висоти опори чи охоронна зона (кабель) до вибухо небезпечної зони.

Всеодно суть діла така, нафіг така ділянка для житла із проводами над головой.:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ладно, я займаюсь суто АЗС, тому і крутиться мін. 1,5 висоти опори чи охоронна зона (кабель) до вибухо небезпечної зони.

Всеодно суть діла така, нафіг така ділянка для житла із проводами над головой.:unknown:

 

:beer:

По АЗС є особливі обмеження (все ж таки паливно-мастильні матеріали і т.п.).

Я так скажу, що є вимоги, щоб роботи в охоронній зоні проводилися за дозволом енергетиків та в їх присутності, однак, коли мова йде по 10-ку в населеному пункті, то все робиться без електриків.

 

З останньою тезою згоден на всі 100% - не варто таку ділянку купляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, та 10-ки хватит для "создания проблем" - охранная по 10 м в каждую сторону.

 

Если брать в пример мое село, то 10-ки в некоторых случаях стоят на краю участков вдоль дороги, а дома редко кто строит впритык к забору (участки обычно по 15 соток и больше). Так, что если ситуация похожая и участок очень нравится, то 10-ка не такая уж и проблема.

 

Вообще, нужно у австрияков учиться устанавливать охранные зоны. Фотка сделана в одной кафешке в паре километров от Ст. Энтона и Леха 3 года назад. Обратите внимание на два объекта: заправку и линию аля 100 киловольт :)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

P.S. Кстати, эта линия проходила еще и над кафе в котором мы сидели :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если брать в пример мое село, то 10-ки в некоторых случаях стоят на краю участков вдоль дороги

Топікастер сказав, що ЛЕП проходить через ЗД, а це не по краю.

Вообще, нужно у австрияков учиться устанавливать охранные зоны.

Стосовно ЛЕП над АЗС, так у них зовсім різні норми.

Наприклад розміщення АЗС на першому поверсі багатоповерхового житлового будику, встановлення колонок в арках будинків, розміщення резервуарів під проїзджою частиною і таке інше. Чехи мені багато чого показували та розказували, як розміщують АЗС за бугром, від виду такого ставало волося на голові дибом думаючи про наші ДБНи, ДНАОПи, СНіПи та інші нормативні Акти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну это точно не 10-ка, меньше, обычный железобетонный столб, от которого электричество в дома проводят, у соседей эти столбы по границе участков расположены , ну а этот почему-то на самом участке, ближе к краю.

Пока нет возможности посмотреть в тех. документацию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товарищи, узнал, столб 380 вольт, что скажете?:)

 

Если это 0,4 кВ (и ниже), то охранная по 2 м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда еще вопрос. В практике бывает такое, можно ли его переставить, естесственно не самовольно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...