Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогаю решить проблемы с армией

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Ответил в личку.

А давайте и мне ответьте в личку. Мож как посредник денех по-лёгкому срублю.:D

Хотя с приближающейся второй волной кризиса думаю многие захотят пойти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Мне для цены нужно знать возраст и военкомат. А если хотите как посредник денех заработать - то всегда пожалуйста, я не жадный. Вернее, не очень жадный :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 1 місяць потому...

А я не служил и не косил. Получил травму (не головы:)) и не взяли.

Сожалею об этом. Потому как послужить уже никогда не получится.

Сейчас модно быть дебилом. Когда мне было 20, было по другому. Почти все мои сверстники были в армии. Служили по разному и в разных местах. Я был не "как все". Вопрос "почему" меня стопорит до сих пор. Хотя сейчас это нормальное явление.

Согласен с мнением, кто не хочет служить, должен заплатить. Официально. С гордостью. Чтобы тем кто не заплатил, лучше служилось. Тогда человеку объяснять ничего не надо. Он свой долг Родине отдал.

Змінено користувачем airservis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Сейчас модно быть дебилом. Когда мне было 20, было по другому.

Є трохи такої теми:D

 

Я коли перший рік після школи непоступив за держзамовленням (мені вже було 18), морально вже готовий був розігнатися йти служити. Тільки ближче до осіннього призову почало вимальовуватися, що якщо я піду служити, то буду єдиним з усіх однокласників, кого "загребли". Ніщо так недратувало, як співчутливе нерозуміння друзів і питання "що ти там забув?". Я хоч вже і схилявся ближче до "відкосити", проте остаточну крапку в моєму рішенні поставив начальник призовного відділу. Просто школу (ДХСШ) я закінчив у Києві, і на обліку стояв у Києві, але київська приписка у мене була "тимчасова на час навчання". В паспортному столі комендант гуртожитку мене якось виписала без зняття з військового обліку, а начальник призовного відділу (це була друга половина серпня, до осені ще неменше тижня) заявив, що йому пофіг мій штамп у паспорті про зняття з реєстрації у паспортному столі, бо вже вийшов "указ головнокомандуючого" про осінній призов. Коли я йому нагадав, що навіть під час призову знімаються з обліку в разі переїзду на нове місце проживання, він мені сказав "нерипайся, бо всеодно ми тебе відправимо, у нас план". Він сказав якійсь "тьоті" вручити мені повістку на якесь там вересня, я її просто невзяв - сказав що боюсь загубити, розписуватись за отримання небуду, бо невзяв. Вони якось ненадто серйозно це сприйняли. я тим часом поспішив навихід. Біля сходів якось по новому глянув на портрет "головнокомандуючого" (на той час це був Кучма ЛД), і просто відчув своїм громадянським обов'язком чинити всупереч його указу. Та й надії начальника призовного нехотілося справджувати...

Історія мого відкошування хоч і небезпроблемна, але абсолютно для мене безкоштовна. Знав би Вомбата, може скористався б пропозицією. А так, поступив до ВУЗу, написав пояснювальну про прогул двох призовів, закінчив магістратуру вже в 25.

Коли виїзжаючи з студентського гуртожитка знімався з обліку, мені заповнили військовий квиток із військовим званням "рядовий", звільнений в запас.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 4 тижні потому...
я вообще за то чтоб ввести официальную мзду на откуп от армии. А на эти деньги платить нормальную ЗП тем кто хочет служить и брать их по контракту

Золотые слова!:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
Так, никому от армии отмазаться не нужно? :)

 

нам надо... последняя палочка-выручалочка - магистратура заканчивается в этом году :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат, проконсультируйте плиз))) Военнообязанный, непризывного возраста (27+ лет), не служивший, до какого возраста должен проходить мед. переосвидетельствование, и как часто? То человек выписаться не может,- паспортист направляет в военкомат, т.к. дата следующей медкомиссии просрочена)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы знаете, мои познания заканчиваются вместе с концом призывного возраста :)

Я просто не занимаюсь теми, кому армия уже не грозит.

Но в ситуации Вами описанной какой-то бред присутствует: зачем проходить медкомиссию после 25? И зачем паспортистке эта медкомиссия? Кажется мне, что просто денеХ хотят.

Хотя это же Одесса. Был у меня клиент из Приморского РВК. За ним долго гонялись, в т.ч. с милицией. А когда я ему оформил документы, он пришел в РВК - все так радовались там. Ровно до тех пор, пока доки не увидели. Резко погрустнели и начали от него прятаться :) Это было смешно и грустно одновременно - сотрудники РВК отказываются принимать документы и закрываются в своих кабинетах изнутри. Пришлось почтой высылать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат, жаль.

зачем проходить медкомиссию после 25? - военнообязанные до 45 вроде.

И зачем паспортистке эта медкомиссия? в военном билете (документ на котором написано - "вместо военного билета") указано - "следующая мед. комиссия 18.09.2011" - она понимает,что военный билет типа недействителен.... короче бред. повестки не шлют, т.к. человек военкомату не интересен))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Так, люди, якщо кому потрібно відмазатися від армії - звертайтеся. Бо воно не діло йти в воєнкомати і вирішувати ці питання через хабарі :(

Але. Належні мені комісійні, тобто мою винагороду я прошу не віддавати мені, а переводити на рахунок волонтерів, що допомагають АТО. Як ото корумпувати воєнкомати - то поможіть краще хлопцям на передовій.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
  • 2 тижні потому...
... кому потрібно відмазатися від армії - звертайтеся

Предложение в силе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Хоть и не совсем по теме форума, но может кому-то пригодится.

Помогаю призывникам решать проблемы с армией. Ну, в смысле, если в армию не хочется, а заставляют Опыт более 10 лет. Только и исключительно легальным путем. Предложения о передаче взятки служащим военкомата даже не рассматриваются. Только легальный путь, но со 100% надежностью. Стоимость - от двух до пяти раз ниже запросов военкомата, но качество гораздо выше. Не нужно будет бояться проверок, смену руководства военкомата и т.д.

Желающих милости прошу в личку

 

Здравствуйте! Предложение в силе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Невеличкий апдейт. Тепер всі кошти за цю послугу прошу віддавати волонтерам. Люди, з якими я працював, і мені в цьому допомагали, теж відмовилися від своєї винагороди на користь волонтерів. Так що як вже чітко надумали не йти в армію - дуже прошу не корумпувати воєнкомів, а допомогти нашій армії фінансово.
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
  • 1 рік потому...
  • 4 роки потому...
[b]@Вомбат[/b], Доброго вечора. Ви ще відмазуєте від армії? Хлопцю 20 років, солом'янський воєнкомат, м. Київ. Відрахували з інституту, але буде відновлюватися. Але відстрочку вже втратив, тому можуть восени призвати ((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...