Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт бетонного пола

TEVV

Рекомендовані повідомлення

Шановне панство! Допоможіть порадою: бетонна підлога на веранді (товщина підлоги 15-20 см, бетон зі щебнем 5-20 мм, покладений вручну "бригадою" 5...7 років тому) викрошується. Причина (я так думаю) в тому, що свого часу "бригада" не зажелезіла стяжку. Через це спочатку почав викрошуватися верхній шар, а потім пішло далі. Перепади висот зараз вже десь до 2 см.

Питання: як можна припинити руйнування полу? Покласти плитку - боюся, що слабка основа не буде її тримати добре? Залити самовирівнюючим розчином - чи він достатньо прочний? і чи не буде це тимчасовим рішенням? Що можете порадити з досвіду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб основа стала міцною терніть її шліф машиною до живого бетону(це декілька міліметрів) шліф машину можна орендувати в далмекс дніпро. Є насадки камяні і є алмазні. Думаю Вам дешевше 2 комплекта камяних взяти(там проконсультують).

А далі хоч плитку, хоч самовирівнюючу, хчо епоксид, хоч полімер та хоч цукром посип.

Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проложить сетрку 100*100 c d 4мм-6мм, маяки расставить и залить поверху пол под финишную отделку, колотить 1цемент и 3 песка, после высыхания можно залить ровнялку. после ровнялки не будет пыли, и достаточно стойкий к механичичким воздействиям. (во многих супрмаркетах пол залит ровнялкой к примеру эпицентры)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проложить сетрку 100*100 c d 4мм-6мм, маяки расставить и залить поверху пол под финишную отделку, колотить 1цемент и 3 песка, после высыхания можно залить ровнялку. после ровнялки не будет пыли, и достаточно стойкий к механичичким воздействиям. (во многих супрмаркетах пол залит ровнялкой к примеру эпицентры)

 

В Эпицентрах - топинг.

Топинг - не ровнялка, а втиралка.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...