Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тротуарная плитка.

Natali1962

Рекомендовані повідомлення

Зашел в темку думаю щас почитаю про плитку чего нить умного....а тут из 4 страниц срача на 3.Господа производители подвязываете...лучше подскажите как в магазине выбрать именно качественную плитку,и на какие моменты стоит обратить внимание
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас используют пустую породу с терриконов в качестве наполнителя, там высокое содержание серы.

Так что в любом случае лотерея :( Ищите честного производителя.

В Макеевке сейчас запускают производство по нашей технологии, но это где-то через месяц-полтора минимум, с помещением проблемы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас используют пустую породу с терриконов в качестве наполнителя, там высокое содержание серы.

Так что в любом случае лотерея :( Ищите честного производителя.

В Макеевке сейчас запускают производство по нашей технологии, но это где-то через месяц-полтора минимум, с помещением проблемы.

Отлично мне как раз и нуна де то к осени 2011 или весна 2012.А насчет породы это да...у нас этого стройматериала есть :D.А еще вопросец...меня иногда подмывает самому делать плитку (выбростол) Каковы мои шансы (даже если готовить по технологии и инструкции ) получить плитку не на 1-2 сезона.Ну или не хуже чем у местных хапуг-производителей?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То, что они лепят - испортить невозможно :lol:

Так что вполне нормальные шансы, просто, скорее всего, небольшой объем выйдет дороже, чем в магазине.

Вам там хорошо, карьер под боком, Краснополянский, а я через пол Украины песок вожу :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То, что они лепят - испортить невозможно :lol:

Так что вполне нормальные шансы, просто, скорее всего, небольшой объем выйдет дороже, чем в магазине.

Вам там хорошо, карьер под боком, Краснополянский, а я через пол Украины песок вожу :(

Карьеров и песка вокруг много...а блин как нужен нормальный песок пытаются всучить какой то мусор с глиной.У мну еще есть вопрос насчет основания под плитку:rolleyes: я вот смотрю у людей и читаю на форумах кто что сыпет..песок,мелкий серый шлак,кто песок с цементом...Самый дешевый вариант ,как я понимаю, это просто песок.Насколько критичен этот вариант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Со временем просядет. Через сколько - как повезет.

Самый нормальный, с защитой от дурака - забетонировать дорожки.

А карьеров с нормальным песком в Украине два - Красная поляна и Вознесенск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Со временем просядет. Через сколько - как повезет.

Самый нормальный, с защитой от дурака - забетонировать дорожки.

А карьеров с нормальным песком в Украине два - Красная поляна и Вознесенск.

Забетонировать и вообще не ложить плитку?:)Али на жидкий бетон?Али на сухую смесь а потом залить водой?Мне кажется что если не бетон ложить то вода будет плохо уходить через швы?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто мешает по бетону уложить любую плитку?? Вариантов море - плитка, печатный бетон, трафарет. Главное отвести воду в сторону.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто мешает по бетону уложить любую плитку?? Вариантов море - плитка, печатный бетон, трафарет. Главное отвести воду в сторону.
Если у меня во дворе старый асфальт его нужно убирать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Карьеров и песка вокруг много...а блин как нужен нормальный песок пытаются всучить какой то мусор с глиной.У мну еще есть вопрос насчет основания под плитку:rolleyes: я вот смотрю у людей и читаю на форумах кто что сыпет..песок,мелкий серый шлак,кто песок с цементом...Самый дешевый вариант ,как я понимаю, это просто песок.Насколько критичен этот вариант?

 

Пісок можна просіяти і відділити глину від нього, всю звичайно не получиться тому треба максильмано знизити її відсоток у піску або використовувати піски, утворені процесом дробіння а не природний матеріал.

На рахунок основи ви можете завжди порадитись з укладальниками, які за сезон десятки об'єктів викладають, взалежності від особливостей кожного об'єкту порадять декілька варіантів в тому числі в різних цінових категоріях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если у меня во дворе старый асфальт его нужно убирать?

 

Краще забрати. Якісно по технології зроблена основа може стояти десятки років, якщо один раз якісно зробити то можна з часом на стару основу нову бруківку класти , не вкладаючи гроші у це ще раз. Бригади укладальників можуть здерти старий асфальт. Багато хто цим займається, у кожного є розцінки на таку роботу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зашел в темку думаю щас почитаю про плитку чего нить умного....а тут из 4 страниц срача на 3.Господа производители подвязываете...лучше подскажите как в магазине выбрать именно качественную плитку,и на какие моменты стоит обратить внимание

 

Можу вам порадити на що варто звернути увагу якщо вібропресовану будете вибирати. Спершу можна звернути увагу на верхній шар, гладка структура, яка складається лише з дрібних частинок - ознака що верхній шар зроблений з розчину цемент+пісок , такий довго не простоїть, далі чи нема раковин на поверхні, чи затянуті бока у бруківки. Завжди можна взяти виріб в руку і по його масі буде зрозуміло з чого він зліплений, вага цегли розмірами 200х100 мм висотою 60 мм повинна бути в районі 3 кг, якщо елемент легкий значить всередені структура , яка довго не простоїть. Завжди питайте чи колір буде такий самий як в магазині у разі покупки, про розміри геометричні також варто запитати, можна і поміряти чи задекларовані розміри відповідають значенню. Ну і саме головне вимагайте, щоб вам видали гарантійний лист на продукцію , заяви типу я вам даю слово що це хороша продукція не несуть за собою ніякої відповідальності у разі спірних питань на об'єкті, питайте на що саме дається гарантія.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу вам порадити на що варто звернути увагу якщо вібропресовану будете вибирати. Спершу можна звернути увагу на верхній шар, гладка структура, яка складається лише з дрібних частинок - ознака що верхній шар зроблений з розчину цемент+пісок , такий довго не простоїть, далі чи нема раковин на поверхні, чи затянуті бока у бруківки. Завжди можна взяти виріб в руку і по його масі буде зрозуміло з чого він зліплений, вага цегли розмірами 200х100 мм висотою 60 мм повинна бути в районі 3 кг, якщо елемент легкий значить всередені структура , яка довго не простоїть. Завжди питайте чи колір буде такий самий як в магазині у разі покупки, про розміри геометричні також варто запитати, можна і поміряти чи задекларовані розміри відповідають значенню. Ну і саме головне вимагайте, щоб вам видали гарантійний лист на продукцію , заяви типу я вам даю слово що це хороша продукція не несуть за собою ніякої відповідальності у разі спірних питань на об'єкті, питайте на що саме дається гарантія.

Ув. Корвка. харе тулить пургу. По вашим данным 1м3 (если подсчитать) должен весить 2499 кг. Каким таким образом можно получить тяжёлый бетон, весом 2,5 тонны/м3 методом вибропрессования. Если учесть, что вы представитель "Золотого мандарина", то скажу более. У золотого мандарина: 1- 10,8м2 весят официально 1500кг ( считаем: 1500/540=2,77кг),где 540-колличество кирпичей в 10,8м2

2- не гоните чушь

3- У кирпича вашего производства размеры 195*95*60 а это 54шт/м2, что противоречит вашим прайсам- у вас написано 50шт/м2. Покажите ТУ на такие размеры(В ДСТУ- такого кирпича нет)

4- Хватить дурить людей с поддонами, которые вы обратно принимаете только после скандалов.

5- могу дальше продолжить разоблачать ваш трёп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нашими послугами люди користуються з 1997 року і теж не жаліються :) хотів би додати що 3 роки це замалий термін, щоб побачити усі недостатки бетонних виробів

 

Привильно. Согласно ДСТУ - 5 лет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пісок можна просіяти і відділити глину від нього,

 

У меня сейчас лежит КАМАЗ песка с глиной. Подскажите, пожалуйста, конкретней,, как отделить песок от глины не применяя воду. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пісок можна просіяти і відділити глину від нього,

 

У меня сейчас лежит КАМАЗ песка с глиной. Подскажите, пожалуйста, конкретней,, как отделить песок от глины не применяя воду. Спасибо.

 

Залежно на скільки вам потрібно забрати глини, який відсоток. Найкращий варіант прогнати через грохіт з ситами 6 мм. По виходу відходів одразу видно що у вас за пісок.

Для чого ви будете використовувати цей пісок? Ви його просіювали, визначали відсоток глини у ньому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ув. Корвка. харе тулить пургу. По вашим данным 1м3 (если подсчитать) должен весить 2499 кг. Каким таким образом можно получить тяжёлый бетон, весом 2,5 тонны/м3 методом вибропрессования. Если учесть, что вы представитель "Золотого мандарина", то скажу более. У золотого мандарина: 1- 10,8м2 весят официально 1500кг ( считаем: 1500/540=2,77кг),где 540-колличество кирпичей в 10,8м2

2- не гоните чушь

3- У кирпича вашего производства размеры 195*95*60 а это 54шт/м2, что противоречит вашим прайсам- у вас написано 50шт/м2. Покажите ТУ на такие размеры(В ДСТУ- такого кирпича нет)

4- Хватить дурить людей с поддонами, которые вы обратно принимаете только после скандалов.

5- могу дальше продолжить разоблачать ваш трёп.

 

Я вам ще раз кажу, що я не представник мандарина. Мені їхня бруківка подобається ще менше ніж вам, можете в цьому не сумніватись ;).

На рахунок цегли я написав приблизно, це було ключове слово ) Тобто не у всіх він важить 3 кг, приблизно це 2,7-2,8 кг , йшла мова про те що, якщо взяти виріб який зроблений на 40% і більше з піску буде важити набагато менше, це легко можна відчути. Я працюю на підприємстві де цегла свіжозаформована важить трохи менше деколи 3 кг. У нас розроблені для нас ТУ, так як якщо дотримуватись ДСТУ "свіжопридуманого" бруківку треба називати по чітко визначених назвах, які придумали три "великі знавці" жорсткого бетону. :roll: На рахунок решти сказаного про мандарин мені коментувати не потрібно , так як я там не працюю ) Додам що ви могли б спокійно по пунктах розписати ті негативні випадки, які траплялись на мандарині, щоб люди могли для себе зробити висновки перед тим як там купувати продукцію :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привильно. Согласно ДСТУ - 5 лет

 

Деякі виробники дають гарантійний лист на 25 років :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто мешает по бетону уложить любую плитку?? Вариантов море - плитка, печатный бетон, трафарет. Главное отвести воду в сторону.

Дааа, ругани немеряно...;)

По теме. У меня во дворе въездная дорога залита бетоном санитметров эдак 25. Ответвление от нее я заливал сам, толщиной 6-7 см. Отмостки доливал поверх существующих, толщиной ~ 5 см. Бордюры вибропрессованные торчат на разную высоту (есть небольшой уклон), бетоном не зафиксирован.

Вопросы:

1. какова должна быть минимальная толщина слоя гарцовки в моем случае, если на дороге иее ответвлении стоят и зимой и летом машины.

2. нужно ли будет ставить новый бордюр или можно будет использовать старый (серого цвета).

3. обязательно-ли бордюр выравнивать по верхнему краю плитки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деякі виробники дають гарантійний лист на 25 років :o[/quote

Давать можно всё что угодно. Вопрос в том, кто из наших производителей производит данный вид товара по своим технологиям 25 лет, что б давать такой срок эксплуатации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Залежно на скільки вам потрібно забрати глини, який відсоток. Найкращий варіант прогнати через грохіт з ситами 6 мм. По виходу відходів одразу видно що у вас за пісок.

Для чого ви будете використовувати цей пісок? Ви його просіювали, визначали відсоток глини у ньому?

 

Зачем Вы занимаетесь "туфтологией"? Вопрос был поставлен конкретно. Зачем грохот на 6мм? Он просеет и песок и глину . (Модуль песка 1,5-2) И я у Вас как раз и спросил, как без "мокрого метода" определить процент глины в песке. А Вы "отфутболили" мой вопрос обратно ко мне. Давайте,пожалуйста, конкретней, Если не знаете, так и скажите. А если знаете, то я очень буду Вам (и нетолько я) благодарен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деякі виробники дають гарантійний лист на 25 років :o[/quote

Давать можно всё что угодно. Вопрос в том, кто из наших производителей производит данный вид товара по своим технологиям 25 лет, что б давать такой срок эксплуатации.

 

ну ви поцікавтесь і будете знати, не всі в Україні ліплять Г.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Зачем Вы занимаетесь "туфтологией"? Вопрос был поставлен конкретно. Зачем грохот на 6мм? Он просеет и песок и глину . (Модуль песка 1,5-2) И я у Вас как раз и спросил, как без "мокрого метода" определить процент глины в песке. А Вы "отфутболили" мой вопрос обратно ко мне. Давайте,пожалуйста, конкретней, Если не знаете, так и скажите. А если знаете, то я очень буду Вам (и нетолько я) благодарен.

 

Якщо на то пішло то це ви шановний займаєтесь "туфтолигией". Що значить пісок з глиною? По стандарту є допуски - різний відсоток допустимий для пісків різного призначення. Для чого знати відсоток глини? Так можна визначити який відсоток можна відділити. Для чого призначення піску? Якщо ви збираєтесь робити з нього бруківку особливо верхній шар то можете цей пісок в рів висипати. А самий простий і універсальний метод я вам написав - через сита з малими отворами (на грохоті) найлегше відділити глину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

песок и глина (у неё меньшаая фракция- она как пыль) проскочит через грохот 6мм - Вы не заметите вместе с песком! Разве что Вы отделите от песка с глиной какие-то камушки или веточки. Вы так и не ответили на мой вопрос - как можно глину отделить от песка без применения ВОДЫ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, пошёл в гараж в пол второго ночи, взял песок из-под морковки и просеял через сито 3мм- всё прошло - ни песок не отделился, ни глина!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...