Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тротуарная плитка.

Natali1962

Рекомендовані повідомлення

Я ещё не прикинул по экономии , но имхо если на черновую стяжку плитку класть . то и 3-х см машину легковую или микрик смело выдержит .Всё зависит от прочности стяжки .

Дуже поширена неправильна думка.

Цель виброплиты - удалить пузырьки воздуха .

Віброплита в процесі виробництва тротуарної плитки не використовується. Не плутайте віброплиту та вібростол.

Вывод : качество самой плитки больше зависит не от оборудования , а от того как начальник следит за соблюдением качества работы

Висновок знову ж такі не вірний - насправді якість продукції залежить і від обладнання, і від якості матеріалів, і від технологічної дисципліни.

НО, есть одно НО, она вибролитая.... и она не особо толстая (где то 3-3,5 см.). Я вчера ездил по ней на своей машине 2,5 тонны (плитка просто на земле) и ничего с ней не случилось.... Что скажите? На укладку дают гарантию, на плитку тоже, стоит ложить все таки вибролитую?

Якщо хочете за два-три роки її поміняти, звичайно. До речі, на скільки років дають гарантію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я как то не спросил на сколько лет дают гарантию... Есть там плитка и потолще, если взять потолще, не нужно будет менять через 2-3 года?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я как то не спросил на сколько лет дают гарантию... Есть там плитка и потолще, если взять потолще, не нужно будет менять через 2-3 года?

 

Если хорошо сделанная вибролитая плитка - она простоит гораздо дольше пресованной.

Если плитка большого формата, то толщина имеет значение. И чем толще, тем лучше. Для машин рекомендуют от 60 мм. Если это небольшие кирпичики - то машина их врядли раздавит , может только если грузовая.

Если кидать прямо на землю без подушки - то реально может и просесть под шинами и в итоге проламаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

размер там вроди 300х300х35 будет подушка из гарцовки (песок+отсев+цемент) и под гарцовкай в планах положить сетку сварную 50х50
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

размер там вроди 300х300х35 будет подушка из гарцовки (песок+отсев+цемент) и под гарцовкай в планах положить сетку сварную 50х50

У Вас може бути суперміцна основа, але Ваша плитка полопається, бо має замалу товщину, а отже міцність.

Якісне вибролиття існує, але така плитка дорожча за якісне випропресування.

Виробник зобов"язаний надавати 5-ти річну гарантію на плитку, якщо не надає - однозначно його вироби - сміття. До речі, якщо зупинетесь на вібролитті, не забудьте попросити у виробника правила улаштування покриття, щось маю сумнів, що він офіційно підтвердить, що 35 мм плитка згодиться під улаштування проїзду автомобіля.

 

Добавлено через 1 минуту

Есть там плитка и потолще, если взять потолще, не нужно будет менять через 2-3 года?

Про якого виробника конкретно йде мова?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, якщо зупинетесь на вібролитті, не забудьте попросити у виробника правила улаштування покриття, щось маю сумнів, що він офіційно підтвердить, що 35 мм плитка згодиться під улаштування проїзду автомобіля.

Абсолютно согласен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради.

Назва виробника нікому на цьому форумі нічого не дасть. Це місцевий підприємець, який виробляє плитку можна сказати в мене "під будинком", який зробив мені хороші знижки (я вже замовив плитку) а також якому я можу в любий момент предявити претензії по якості плитки.

Я навіть можу сам проконтролювати виробництво мені плитки (ще б знати, що контролювати :)), хоча в виробника було в наявності 50 м.кв. і ще 30 м.кв. зробить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Где купить не гладкую тротуарную плитку толщиной не более 3 см для облицовки крыльца?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...