Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Техническая" скважина: стоит экономить?

Uvex

Рекомендовані повідомлення

Всем привет!

Есть подозрение, что вода - не фонтан. У соседа скважина на 60 метров - пить нельзя воду.

 

Я привык набирать питьевую воду в бюветах.

Стоит ли экономить на скважине, не бурить глубоко, не использовать обсадную трубу, и использовать воду для всего, кроме питья и приготовления еды?

 

Опишите пожалуйста варианты экономии а также ее целесообразность!

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как по мне определить качество поможет лаборатория, по результатам анализа возможно достаточно установить фильтр за 1000-3000 гр и иметь питьевую воду лучше чем в бювете а для технических нужд фильтр попроще или он вообще не нужен будет

У меня скважина на 26 метров дает воду лучше и дебет не меньше чем у соседа на 60 метров

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет!

Есть подозрение, что вода - не фонтан. У соседа скважина на 60 метров - пить нельзя воду.

 

Я привык набирать питьевую воду в бюветах.

Стоит ли экономить на скважине, не бурить глубоко, не использовать обсадную трубу, и использовать воду для всего, кроме питья и приготовления еды?

 

Опишите пожалуйста варианты экономии а также ее целесообразность!

 

Спасибо!

 

В вашем случае пробурив скважину на Сеноман, вы заплатите дороже один раз. А пользуясь водой из Бучака вы будете совершать телодвижения "по доведению..." всю жизнь.

Экономическую целесообразность, думаю, посчитает и школьник!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть подозрение, что вода - не фонтан. У соседа скважина на 60 метров - пить нельзя воду. Я привык набирать питьевую воду в бюветах. Стоит ли экономить на скважине, не бурить глубоко, не использовать обсадную трубу, и использовать воду для всего, кроме питья и приготовления еды?

 

Не хотілось би Вас засмутити, але в бюветах, принаймі в значній частині з них, вода теж не “фонтан”. Придатною до споживання вона стає після очищення в фільтрах, які змонтовані в підземних технічних приміщеннях-камерах побудованими над вустями свердловин. Вам потрібно вирішити:

✔ або неглибокий свій водозабір з техногенно-забрудненого горизонту, як правило, нітратами, аміаком, органікою, важкими металами і привізна вода після фільтрів ХВО(хімводоочистка),

✔ або водозабір нижче водотривких глин зі своїми фільтрами ХВО, переважно, на залізо і марганець.

В першому варіанті на Вас чекає сверблячка від усвідомлення того, що миєтесь водою, яку раніше вже пили. В другому варіанті буде душити жаба, що питна вода далася не дешево. До речі воду з бюветів планують продавати десь за ~0,90 гривні за літр.

 

как по мне определить качество поможет лаборатория, по результатам анализа возможно достаточно установить фильтр за 1000-3000 гр и иметь питьевую воду лучше чем в бювете а для технических нужд фильтр попроще или он вообще не нужен будет

У меня скважина на 26 метров дает воду лучше и дебет не меньше чем у соседа на 60 метров

 

Є гіпотеза, що жіночі гормональні оральні контрацептиви лише на мізерні долі сідсотку використовуються за призначенням. Все інше потрапляє з сечею у грунтові та поверхневі води зі стоками. Наслідком вживання такої води (з якої гормони не видаляються сучасними технологіями водоочистки) є зменшення кількості сперматозоїдів у чоловіків, що носить характер загально-планетарного явища. Тому на нинішньому технологічному рівні обачніше для збереження чоловічої репродуктивної функції вживати воду з підземних джерел, захищених шаром водотривких глин. Чим потужніше цей захист, тим безпечніше. Звісно, коли є вибір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что интересно - ТС задал вопрос, по конкретности и ясности находящийся на уровне "вот что за фигня - понять не могу; объясните мне, а?".

И самое подозрительное, что есть желающие объяснить!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что интересно - ТС задал вопрос, по конкретности и ясности находящийся на уровне "вот что за фигня - понять не могу; объясните мне, а?".

И самое подозрительное, что есть желающие объяснить!

 

Так мы же все выросли в Стране Советов! :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є гіпотеза, що жіночі гормональні оральні контрацептиви лише на мізерні долі сідсотку використовуються за призначенням. Все інше потрапляє з сечею у грунтові та поверхневі води зі стоками. Наслідком вживання такої води (з якої гормони не видаляються сучасними технологіями водоочистки) є зменшення кількості сперматозоїдів у чоловіків, що носить характер загально-планетарного явища.

Ну теперь хоть стало понятно, какие риски буровики включают в свои планетарно-космические цены на свои услуги.:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну теперь хоть стало понятно, какие риски буровики включают в свои планетарно-космические цены на свои услуги.:D:D:D

 

А по вашей теории применение презервативов спасёт демографияческую ситуацию?

П.С. У меня уже два сына...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну теперь хоть стало понятно, какие риски буровики включают в свои планетарно-космические цены на свои услуги.:D:D:D

 

Вдячний Вам за коментар. Тепер буду знати як жартують благодійники.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...