Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Строительство без разрешений

Soulfly

Рекомендовані повідомлення

А какая сейчас процедура для сельской местности (строительство под забудову)

 

И если у меня есть свой проект, ну самостоятельно намалеваный, что мне с ним делать?

И от участка мне коллеги сказали что вроде щас 3 метра от межи, сколько на самом деле Три или два?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая сейчас процедура для сельской местности (строительство под забудову)

 

И если у меня есть свой проект, ну самостоятельно намалеваный, что мне с ним делать?

И от участка мне коллеги сказали что вроде щас 3 метра от межи, сколько на самом деле Три или два?

Надо иметь паспорт застройщика. Выдается в райархитектуре. Самодельный проект не годится. Подберите похожий в сертифицированном проектном бюро. Чтобы был с печатью. Очень многие делают самострой, а потом выходит, что у соседа туалет рядом с Вашим колодцем. Или с Вашей крыши снег падает прямо на его сливную яму. И сосед подаст на Вас в суд, чтобы Вы перенесли свою яму, так как у него будет этот паспорт. А Вы с его туалетом ничего не сделаете, так как он будет стоять согласно паспорта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене в будівельному паспорті від будинку до межі ділянки 2м, від гаражу - 1м. Теж підібрав схожий проект. Є ріш. селищної ради про дозвіл на будівництво. Треба узяти в "ГАСК" дозвіл на проведення буд. робіт (до дверей ГАСКу не проб"єшся - черга по списку%)). Хочу добавити 1 вікно, і перемістити інше - відступаю від данного проекту і це є - самовільне будівництво. Щоб було все за законом треба замовити розробку проекту у архітектора із ліцензією (навіть якщо хочу в старому проекті переставити вікно в іншу стіну), потім може буд.експертиза проекту, погодження в архітектурі, сел. раді, (пож.,райСЕС,??? не знаю), ріш.про будівництво, буд.паспорт, дозвіл ГАСК%). То на мою думку краще зразу відкорегувати проект так як будете будувати, в іншому випадку все рівно вийде - самовільне будівництво. І коли тоді почнеш будувати(дотримуючись закону)? Змінено користувачем idc
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо иметь паспорт застройщика. Выдается в райархитектуре. Самодельный проект не годится. Подберите похожий в сертифицированном проектном бюро. Чтобы был с печатью. Очень многие делают самострой, а потом выходит, что у соседа туалет рядом с Вашим колодцем. Или с Вашей крыши снег падает прямо на его сливную яму. И сосед подаст на Вас в суд, чтобы Вы перенесли свою яму, так как у него будет этот паспорт. А Вы с его туалетом ничего не сделаете, так как он будет стоять согласно паспорта.

 

У мене в будівельному паспорті від будинку до межі ділянки 2м, від гаражу - 1м. Теж підібрав схожий проект. Є ріш. селищної ради про дозвіл на будівництво. Треба узяти в "ГАСК" дозвіл на проведення буд. робіт (до дверей ГАСКу не проб"єшся - черга по списку%)). Хочу добавити 1 вікно, і перемістити інше - відступаю від данного проекту і це є - самовільне будівництво. Щоб було все за законом треба замовити розробку проекту у архітектора із ліцензією (навіть якщо хочу в старому проекті переставити вікно в іншу стіну), потім може буд.експертиза проекту, погодження в архітектурі, сел. раді, (пож.,райСЕС,??? не знаю), ріш.про будівництво, буд.паспорт, дозвіл ГАСК%). То на мою думку краще зразу відкорегувати проект так як будете будувати, в іншому випадку все рівно вийде - самовільне будівництво. І коли тоді почнеш будувати(дотримуючись закону)?

 

Не знаю как у нас по закону оформить строительство моего трансформера:)))

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=17288

 

На первом этапе я строю модуль 6х5 и ито не дом, а колонны под крышей.

потом по мере поступления финансов обшиваю по одной комнате,

дальше добавляю модули, в итоге получится избушка на курих ножках для отдыха длиной 12 метров):

 

И шо как, ваще не понимаю у нас будут на это смотреть.

типовой норвежский проект))))))

куда идти вообще не пойму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І коли тоді почнеш будувати(дотримуючись закону)?

 

_ коли ____ почнеш будувати _ дотримуючись закону_

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...