Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как присоеденить к участку землю

dim4ik_kiev

Рекомендовані повідомлення

На имя Харківської міської ради.

 

Невнимательно или не до конца вы читаете законы!

Хто б казав :pozor:

На ім’я ради - це оцій будівлі? :lol:

1529490830-6022.jpg

 

 

Олександре Владиславовичу, будьте уважні, всі заяви, запити та ін. все що стосується діяльності міської влади, у т.ч. ради, подаються на ім’я міського голови :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі заяви, запити та ін. все що стосується діяльності міської влади, у т.ч. ради, подаються на ім’я міського голови

Где это написано в Законе?

Можно и на ім’я міського голови, но есть юридические нюансы, если потом будете в суд обращаться. Рада - это не голова рады, который единолично принимает решение! И не здание! :lol: Рада - это коллегиальный орган, где решения принимаются большинством голосов депутатов. Если писать запрос на информацию, то можно и на голову, а если надо именно решение сессии, как в данном случае предусмотрено Законом, то заяву правильно писать на Раду.

Еще надо взять во внимание, что в некоторых советах, как, например в Киевском горсовете существует утвержденный бланк для подачи заявы на разрешение по землеотводу, поэтому, прежде, чем подавать заяву, следует поинтересоваться, о наличие в конкретном совете утвержденного ним бланка для подачи заявы на разрешение по землеотводу, иначе можно получить отказ на том основании, что заява подана не на утвержденном бланке заявы.

Утвержденный Киевсоветом бланк заявы прилагаю. Дощ, обратите внимание, на чье имя данный бланк и не дезориентируйте форумчан. И ссылка на решение, которым был утвержден данный бланк.

566.zip

566.zip

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який бланк, що воно меле... :pozor:

 

Написано в Законі Про місцеве самоврядування в Україні, глава 3 стаття 42 п.4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що воно меле...

Это про кого?

 

 

Написано в Законі Про місцеве самоврядування в Україні, глава 3 стаття 42 п.4

А точнее, можно? В каком именно пункте части 4 такое сказано?

 

4. Сільський, селищний, міський голова:

 

1) забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;

 

2) організує в межах, визначених цим Законом, роботу відповідної ради та її виконавчого комітету;

 

3) підписує рішення ради та її виконавчого комітету;

 

4) вносить на розгляд ради пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради;

 

5) вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради;

 

{Щодо зупинення та відновлення дії пункту 5 додатково див. Закони № 489-V від 19.12.2006, № 749-V від 15.03.2007}

 

6) вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України;

 

{Пункт 6 частини статті 42 в редакції Закону № 107-VI від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду № 10-рп/2008 від 22.05.2008}

 

{Щодо зупинення та відновлення дії пункту 6 додатково див. Закони № 489-V від 19.12.2006, № 749-V від 15.03.2007}

 

7) здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету;

 

8) скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради і головує на пленарних засіданнях ради;

 

9) забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання; оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання;

 

10) призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, крім випадків, передбачених частиною другою статті 21 Закону України "Про культуру";

 

{Пункт десятий частини статті 42 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1841-III від 22.06.2000; в редакції Закону № 447-IX від 14.01.2020; із змінами, внесеними згідно із Законом № 463-IX від 16.01.2020}

 

11) скликає загальні збори громадян за місцем проживання;

 

11-1) вносить на розгляд ради пропозиції про утворення спеціалізованої установи з надання безоплатної первинної правової допомоги;

 

{Частину четверту доповнено пунктом 11-1 згідно із Законом № 5477-VI від 06.11.2012}

 

11-2) вносить на розгляд ради пропозиції щодо кандидатури на посаду керівника установи з надання безоплатної первинної правової допомоги;

 

{Частину четверту доповнено пунктом 11-2 згідно із Законом № 5477-VI від 06.11.2012}

 

12) забезпечує виконання рішень місцевого референдуму, відповідної ради, її виконавчого комітету;

 

13) є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою;

 

{Пункт 13 частини статті 42 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2813-IV від 06.09.2005}

 

14) представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;

 

15) звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів;

 

16) укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради;

 

17) веде особистий прийом громадян;

 

18) забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об'єднань;

 

18-1) бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";

 

{Частину четверту статті 42 доповнено пунктом 18-1 згідно із Законом № 2388-VI від 01.07.2010}

 

19) здійснює інші повноваження місцевого самоврядування, визначені цим та іншими законами, якщо вони не віднесені до виключних повноважень ради або не віднесені радою до відання її виконавчих органів;

 

20) видає розпорядження у межах своїх повноважень;

 

{Пункт 21 частини статті 42 втратив чинність у зв'язку з втратою чинності Закону № 1577-IV від 04.03.2004 на підставі Закону № 309-VI від 03.06.2008}

 

{Пункт 22 частини статті 42 втратив чинність у зв'язку з втратою чинності Закону № 1577-IV від 04.03.2004 на підставі Закону № 309-VI від 03.06.2008}

 

{Офіційне тлумачення положень частини статті 42 див. в Рішенні Конституційного Суду № 7-рп/99 від 06.07.99}

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дальше два варианта отказ с указанием причины ( это ведь не сессия) , или молчат дальше. Вот это молчат дальше и есть молчаливое согласие? Как его подтвердить?

 

 

:shock::shock::shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И ссылка на решение, которым был утвержден данный бланк.

 

Посмотрела ваш вложение, Министр культуры, Больше спасибо так как стало как более менее понятно. Хотя писать на имя рады для меня странно. Но теперь буду писать по вашему образцу в миьку раду. Интересно , графические материла как должны выглядеть. Я так думаю подойдет скрин с кадастровой карты?

Так же по 5 пункту "5. Копії документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою (за наявності)." Вот думаю подойдут ли документы 70 -ти летней давности, о выделение данной земли для постройки дома.

Еще думаю написать два заявления , так как у меня 0.6 сотки. То я могу пробовать приватизировать из под гараж и по статье 119, о долгом пользовании данной землей.

 

И дальше уже ждать что ответят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя писать на имя рады для меня странно. Но теперь буду писать по вашему образцу в миьку раду.

Поганий приклад, по-перше столична київрада, у вас Харківська, де такого рішення може й не бути, а по друге Закон чітко вказує відповідальних осіб до яких потрібно звертатись і які несуть відповідальність, а не отетовот - потім крайнього не знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поганий приклад, по-перше столична київрада, у вас Харківська, де такого рішення може й не бути, а по друге Закон чітко вказує відповідальних осіб до яких потрібно звертатись і які несуть відповідальність, а не отетовот - потім крайнього не знайдеш.

 

Вы правы. Думаю , что напишу и на мера тоже, дубликат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы правы.

В таком случае, на вопросы, которые вы выше адресовали мне, я отвечать не буду. Задавайте их тому, кто прав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В таком случае, на вопросы, которые вы выше адресовали мне, я отвечать не буду. Задавайте их тому, кто прав.

 

Вы тоже правы, я вчера получила ответ из исполкома о том что данные вопросы не входят в повноваження Администрации Шевченковского Района.

Так же написали, что "Администрация Шевченковского району пидзвитна и пидконтрольна Харьковский Миський ради, пидпорядковована выконавчому комитетеу миськой ради , миському голови." Извиняюсь , у меня нет украинского на компьютере.

Так что вот вы правы, нужно писать на три имени, на раду, на голову, и выконачий комитет.

Вы же сами писали , что отказы они шлют , по любым поводам и предлогам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
[ATTACH]721553[/ATTACH] Как я писала раньше , написано было два заявления одно ни имя мера, второе на раду. Кстати перенаправили в земельные отношения, и ответ уже был от них. Ответили что у вас целевое назначение не то. И правда у нас назначение 2.01 ( для обслуживание дома), а нужно 2.05 ( для гаража). Пишут что опять обращайтесь за разрешением на изменение назначения. Но я погуглила и нашла "На сьогодні дозвіл на зміну цільового призначення земельної ділянки вже не потрібен. Для першого кроку необхідна нотаріально засвідчена заява на зміну цільового призначення земельної ділянки, підписана власником" Тут правда нужно быть владельцем, а у нас эта земля еще не приватизирована, владелец город.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делаете кадастровый план и подаёте заявление в соответствующий горсовет, поселковый или сельсовет указав желаемое целевое назначение. У вас должно быть нереализованное право на получение земли соответствующего целевого назначения. А дальше все зависит от вас, можно пробовать через кого-то способствовать позитивному решению. Есть вопрос только с землёй под жилищное строительство. Теоретически если до 5 соток, то могут и отказать. Но все, что нельзя при определенных обстоятельствах тоже можно, но дороже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...