Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу строительную бригаду.

busik

Рекомендовані повідомлення

Шоб начать стройку весной начинаем подыскивать хорошую бригаду строителей.дом 400 м.кв.должно делаться все идеально.я очень требовальная.кому и нтересно пишите будем рассматривать все предложения.дом 10 км от Львова.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

извините ваша почта не открывает.дом 12.25 на 13.25.цокольный полный етаж и два полных етажа.кирпич,ж б панели перекрытия,чердак метало черепица.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
актуальна.отзывайтесь.

я можливо не зрозумів, ви маєте на увазі починати будівництво із нуля.тоді скажіть приблизно скільки платитемете за 1000шт цегли.і подивіться у вашу ел. пошту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в електрон.почте я ответила.да строительство с нуля.нас интересует бригада шо занимается всем,фундамент,кладка кирпича,перекрытия и т.д.шоб говорить про цену мы бы хотели посмотреть сначала ваши работы и тогда договариватся о чем то.или как?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт. якщо питання вибору бригади ще актуально прошу вислати на електронну почту dzol@ua.fm проект будинку якщо такий є або свій номер телефону для того щоб я міг з Вами звязатися обговорити всі питання що стосуються будови і подати докладний кошторис будівництва.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...з ковкою, напевне, ще рано пхатися :D

але потім легше буде нагадати про себе.

тим більше у Львові :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Добрий день.Якщо питання по пошуку бригади ще незакрите,то можу запропонувати вам свої послуги.Виконроб. Змінено користувачем Литмір
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрий вечір. Якщо Ваша пропозиція ще актуальна ми готові приступити . Вирішуємо потім здачу в експлуатацію. Для того щоб Вам надати комерційну пропозицію нам потрібен робочий проект. Якщо можливо вишліть на адресу

o_project-build@ukr.net

Рекомендація - з неліцензійними особами незвязуйтись так, як вони недають гарантій та зобовязання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наше предложение актуально с изменениями.просмотрев некоторые варианты шо нам предлагали мы решили искать бригаду только для строительства.материалаами будем обеспечивать сами.если вам ето интересно?пишите.будем договариваться.а еще лучше в таком случае ваши цены на работы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Шоб начать стройку весной начинаем подыскивать хорошую бригаду строителей.дом 400 м.кв.должно делаться все идеально.я очень требовальная.кому и нтересно пишите будем рассматривать все предложения.дом 10 км от Львова.

Нашли бригаду или уже построились?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Успіхи з бригадами сумні.в результаті в нас е коробка накрита,зараз почнуться вікна і внутрянка,септик.зараз займаемось завозкою матеріалів з польщі,а десь з червня будемо починати роботи,по максимуму будемо старатись робити своїми силами і по мін.наймати робочих.Тоже цікавить щикатурка,навіть не уявляю де когось знайти щоб зробили нормально.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На внутрянку могу помочь контактами. При условии, что не гонитесь за самой мелкой ценой....

Сантехнику могу взяться при случае...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибачаюсь за помилку.фасад плануемо робити на слідующий рік,в цьому році у нас в планах щикатурка відкосів під вікна,септик,електрика,вода і опалення.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....електрика,вода і опалення.

 

Обращайтесь :)

 

Если и не сделаю, то советов надаю на целый блокнот :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Успіхи з бригадами сумні.

Конкретизуйте щоб часом хтось не нарвався на бригаду якшо в ній причина або поділіться досвідом що саме не так пішло !!!!!

Дякую .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибачаюсь за помилку.фасад плануемо робити на слідующий рік,в цьому році у нас в планах щикатурка відкосів під вікна,септик,електрика,вода і опалення.

 

Нічього страшного:) Якщо надумаєте робити фасад то звертайтесь,радий буду допомогти,якщо навіть не роботою то можливо порадами.Успіхів у будівництві:good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Не дорого:

- Фундамент (разметка, выкапывание, армирование, опалубка, заливка).

- Кладка (кирпич, блок и.др.)

ціни скиньте!!! і фото робіт, вами виконаних!!

ihor130@ukr.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ціни скиньте!!! і фото робіт, вами виконаних!!

ihor130@ukr.net

отправил на почту!

відправив на пошту, якщо є якиїсь інтерес дзвоніть

0968404405

0992658886

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...