Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лучший шуруповерт

mirock

кто круче, лучше, надежней?  

32 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну панове, після цього усі дебати про шуріки можна зупинити...

Адже ГК краще крутити дреллю, великі шурупи перфоратором, а ак.викруткою - мабуть вийде лише меблі зібрати.:lol::D:lol::D:lol::D:

Я я дурак:fool: 4 різних шуріка купив, коли можна було перфоратором усе зробити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну панове, після цього усі дебати про шуріки можна зупинити...

Адже ГК краще крутити дреллю, великі шурупи перфоратором, а ак.викруткою - мабуть вийде лише меблі зібрати.:lol::D:lol::D:lol::D:

 

Ак. шуруповертом до 1000 оборотов, только мебель собирать и можно, для работ по ГК он никак не приспособлен. Для нормального "влетания" самореза в металлический профиль с нормальной толщиной стенки нужно минимум 2000 об.

Я я дурак:fool: 4 різних шуріка купив, коли можна було перфоратором усе зробити

Вы предлагаете всем кто своими силами, для себя, проводит ремонтно - строительные работы купить по 4 аккумуляторных шуруповерта с различными характеристиками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы предлагаете всем кто своими силами, для себя, проводит ремонтно - строительные работы купить по 4 аккумуляторных шуруповерта с различными характеристиками?

Для таких випадків треба шукати золоту серединку. Треба бути готовим, що цей "універсальний" інструмент не справиться з певними задачами. Думаю якщо слідувати Вашій логіці при виборі інструменту, то бажання робити щось самому швидко розвіється.

Щоб шурупи влітали і притягували, щоб батарея довго тримала і швидко заряджалась, щоб залізти можна було у важко доступні місця, щоб рука не боліла, щоб не путатись в кабелях і не гаяти часу - треба хороший шурік. Хоча це важливо для професіоналів.

А домашнім майстрам можна користуватись будь-чим. Залишається побажати Вам побільше сил і терпіння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для монтажа гк 2-скоростной как по мне удобней. для мебели с одной скоростью тоже только закрутить можно а высверлимть уже - не то. так что две скорости-уже не роскошь)

Два шура-это конечно правильно. но второй(мощный) можно взять и сетевой шоб не платить за мощные акки кучищу денех а потом локти грызть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...