Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пристроить балкон-терассу?

Vitaliym

Рекомендовані повідомлення

І як ці схеми збережуть зусилля в арматурі після того як Ви її розріжете?

 

Ніхто арматуру розрізати не збирається. Анкерні шпильки влаштовуються в "неармованій зоні" залізобетонного поясу.

 

Говорить и предлагать схемы опирания можно какие угодно (в разумных пределах :) ). Нужно рассчитывать и сравнивать варианты. Буд-то консольное опирание на стену или устройство террасы как отдельно стоящей пристройки с деф. швом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто арматуру розрізати не збирається. Анкерні шпильки влаштовуються в "неармованій зоні" залізобетонного поясу.

 

Говорить и предлагать схемы опирания можно какие угодно (в разумных пределах :) ). Нужно рассчитывать и сравнивать варианты. Буд-то консольное опирание на стену или устройство террасы как отдельно стоящей пристройки с деф. швом.

 

На мою думку Tarac правий - якщо ви звернете увагу на фото коробки то побачите, що є лише вікна, з яких планується вирізати двері. На жаль, будували до мене і ствердно сказати чи є арматура в стіні чи немає не можу. тому ризик тріщин залишається. Як на мене незалежна прибудова тераси-балкону мінімізує ризики, порівняно з опиранням її на існуючий фундамент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, но крепить к стене как по мне нереально - газблок не самый прочный материал, а лицезреть шпильки (даже заделанные) в залле - как-то не по феншую. Скорее введу дополнительные опоры и оставлю демферный зазор в 7-10см между конструкциями (от греха подальше). Примерно как на миниатюре.

 

Зазор с 7-10 СМ? Не многовато ли?

Думаю, что 2-3см вполне хватило бы... и заполнить его каким-то пружинистым материалом (типа вспененной резины, что ли).

Я когда делал террасу, то просто обшил фундамент дома эппс 30мм. Думаю, для гашения взаимных подвижек хватит. Тем более, что фундамент под террасу сделал капитальный - комбинированный слобчато-ленточный.

Описание здесь - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=21751&page=68, начиная с поста 1358 и далее... там дальше еще есть про входную группу - тоже такого же типа...

может пригодится...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...