Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите по Васильковскому р-ну (проставление отметки)

v237

Рекомендовані повідомлення

УРРРАААА!!!!!!!!

 

Таки забрали документы. Все готово. Всю ночь мучился - а вдруг что то не так.. Но все ОК :)

 

Всех с наступающими праздниками ;) и удачи в получении доков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

А что, уже все страждущие на этом форуме васильковцы решили проблему отметки????:(

Как там сейчас дела обстоят?

Работает зем.отдел?

Кто знает?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всех с прошедшими праздниками !

С ДЗК в Василькове дела обстоят так - телефон по прежнему у них не отвечает :)

Надо ехать ногами или колесами и узнавать, собираюсь на след.неделе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще - решила позвонить в справочное по Васильковскому р-ну, узнала телефон начальника Васильковского ДЗК (что на Парижской коммуны) и фио, сдаю - Журавский Виталий Владимирович (04571)21537, дозвонилась с 4 раза, ответила недовольная барышня, представиться категорически отказалась, но сказала, что Нечай прием ведет - пн,вт-прием док-тов, чт,пт - выдача.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что, уже все страждущие на этом форуме васильковцы решили проблему отметки????:(

Как там сейчас дела обстоят?

Работает зем.отдел?

Кто знает?

 

Я пока еще в группе страждующих :) но думаю, что тоже уже пора к ним ехать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я пока еще в группе страждующих :) но думаю, что тоже уже пора к ним ехать...[/QU

Да, в четверг или в пятницу (приемные дни на выдачу) надо бы съездить :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Все не было времени написать, забрала еще неделю назад готовые документы, благодаря горячей линии.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Земляки, помогите ставшему на эту же стезю.

Раскройте детально процедуру проставления отметки на текущий момент.

Куда/когда идти? Что с собой нести? Куда звонить и т.д. В общем все, что может быть полезным для того чтобы минимизировать потерю времени и денег.

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ровно через 364 дня (одного дня не дотянул до годовщины :) )

я забрал документы с отметкой ДЗК :beer: был в четверг - людей 3-4 человека в очереди - удивило...

 

Земляки, помогите ставшему на эту же стезю.

Раскройте детально процедуру проставления отметки на текущий момент.

Куда/когда идти? Что с собой нести? Куда звонить и т.д. В общем все, что может быть полезным для того чтобы минимизировать потерю времени и денег.

Спасибо!

 

Выше в теме все было описано чуть ранее

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1302561&postcount=61

 

прием 9-12 пн.,вт.

выдача 9-12 чт.,пт. вроде так,

 

телефон 04571 6-29-66,

я звонил перед тем как ехать забирать - дозвониться крайне тяжело...

 

всем удачи! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

два обменных файла IN-4 и XML

где искать эти самые "землевпорядні організації"?

 

Выше в теме все было описано чуть ранее

(ссылка устарела)

 

добавьте, пожалуйста, шаги о которых я не знаю:

1. посещение "землевпорядної організації" (где находится, сколько времени надо на получение обменных файлов?)

2. первое посещение ДЗК - это оригиналы/копии/обменные файлы/сканы в джипеге. (квитанции какие-то уже должны быть на руках?)

3. позвонить узнать проставлена ли отметка (да/нет)

4. если п.3(нет), то ждать неделю. повторить п.3

5. если п.3(да), то ехать забирать

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В этом (2012) году кто-то уже сдавал акты на проставление отметки? Какие там новости? Что обещают?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этом (2012) году кто-то уже сдавал акты на проставление отметки? Какие там новости? Что обещают?

 

*********

обменный файл - 200 грн.

отметка приблизительно 3500 грн. - 5 дней!

Змінено користувачем apxitektop
П. 8 Правил
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обмінний файл отримав. Подяка dpkiz.

Тепер наступний крок - Васильківський ДЗК.

В понеділок планую бути на Паризької Комуни 46.

Підкажіть:

- де там краще припаркувати авто?

- де взяти бланк заяви і куди що платити?

 

В мене є обмінні файли і всі документи в jpg.

- що крім цього і паперових оригіналів треба з собою мати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось не те запитав? :unknown:

Чи про таке не говорять на людях? :unknown:

Чи я один з Васильківського району без відмітки в акті? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В понеділок планую бути на Паризької Комуни 46.

Підкажіть:

- де там краще припаркувати авто?

- де взяти бланк заяви і куди що платити?

 

В мене є обмінні файли і всі документи в jpg.

- що крім цього і паперових оригіналів треба з собою мати?

 

Доброго дня,

Я також планую буду в понеділок, а може вівторок.

Щодо куди авто припаркувати - то вважаю, що Васильків не на стільки велике місто, щоб були якісь проблеми з паркуванням... (хоча я сам на Паризької Комуни ще ні разу не був :) ).

Я так розумію, що потрібно брати пакет документів які є, а там вже слухати що скажуть робити далі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

Хто тут?? :shock:

Я вже було подумав, що тему перенесли в "архів", а мені забули доступ закрити.

Я в Василькові був один раз. Випадково. Вночі. Заблукав.

Ну, що ж, будемо разом шукати Паризької Комуни 46 і лізти на тротуар(в крайньому випадку:D)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Віддав сьогодні документи. Був 12-м в списку, прийшов десь біля 9, зайшов в кабінет в 11 годин. Секретарші дві, але одна весь час десь бігає. Ледве знайшов ПК46. Сказали дзвонити через два місяці.

Список документів відповідає тому, що був озвучений вище.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я вчора був, і також сдав документи.

Але: так як на роботі з самого ранку було багато невідкладної роботи, то я не зміг приїхати з самого ранку, тому виїхав з роботи в 10:30 і був в ДЗК в 11:30. Попереду мене (в черзі) стояло всього дві людини, одна з яких зайшла через 5 хв., а друга ще через 10-15 хв. Тобто моя черга настала десь в 11:50, в цей час якраз виглянула одна з дівчин, яка приймає документи (звати її - Тетяна) і спитала: "кто следующий?", і цим "следующім" і мабуть останнім (так як вже майже настав обід) був я. Звертаю Вашу увагу, що на той час, як я прийшов - список вже не діяв, я запитав жінку, що стояла поперед мене, і вона сказала, що нікого більше немає, а список з ранку був... коли ця жінка зайшла, то я, на всяк випадок, сфотографував цей список, ось він (може хто впізнає себе):

IMAG1742.thumb.jpg.7890d13d13331f08510cf85a55a7f3f7.jpg

 

Ці дівчата в ДЗК (одну звати Тетяна, вона сидить зліва, а другу - Наташа, сидить справа) приймають по двоє (коли я був, то приймали по двоє). Жінка, що була в черзі поперед мене - обслуговувалась у Наталі, а я вже потрапив до Тетяни.

Тетяна дуже вічливо і терплячи повідомила всі деталі і почала приймати документи. Всі документи в мене були згідно до списку, що висить на дверях в цей кабінет. Але, не було електроних копій у форматі jpg. Тобто копії були всіх документів, але паспорт був у pdf, але це не проблема і Тетяна відразу ж відсканувала мої паперові ксерокси паспорту на сканері (я був вражений, що в них є сканер), хоча вже було 12:02 і цій Тетяні хтось телефонував і вона все казала: "я сейчас выхожу, подожди секундочку...". Ось...

Диск з XML файлов я дав цій Тетяні, вона скопіювала файли до себе в базу і віддала диск мені. Окрім цього запитала а де jpg копії всіх документів (ці копії мали бути також на диску), я сказав, що в мене з собою є переносний жорсткий диск (де є всі документи). Вона взяла цей диск і скопіювала всі док-ти (тобто можно і не лише з CD, а і з інших носіїв).

Потім вона роздрукувала заяву і дала мені на перевірку (тобто щоб я перевірив правильність всіх літер і цифр. Я перевірив, потім підписався. Але попросив для себе також один екземпляр оригіналу (вони переважно дають копію заяви, але я сказав, що мені потрібен оригінал).

Ось ця заява:

kvit.thumb.jpg.97fedac6f35897f5dc033d49437a26c7.jpg

 

Після того, як я надав всі документи мені видали квитанцію на сплату 97 грн, і сказали вже після обіду принести їм чек про сплату від банку.

Ось так виглядає квитанція:

IMAG1744.thumb.jpg.009a6eb67011762bdf36bdf5096edbf0.jpg

 

В проміжок часу між 12 та 13 я сплатив цю квітанцію та приніс чек. (Але трохи прийшлось почекати, Тетяна десь бігала у справах, тому цей чек я віддав аж десь у 13:30. У відповідь вона мені дала мій екземпляр (оригінал) заяви. І сказала, що потрібно зателефонувати їм десь через місяць (не раніше), по телефону вказаному в заяві.

 

Ось такі справи. Ту бі контінюе...

 

P.S. Хочу відзначити, що обслуговування було на високому рівні, всі документи приймалися дуже швидко, не було ніяких незрозумілих затримок і мені йшли на зустріч (принаймі я так відчув).

P.S.2. Сподіваюсь, що також швидко і безпроблемно через місяць отримаю ці документи назад. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я вчора був, і також сдав документи.

Але: так як на роботі з самого ранку було багато невідкладної роботи, то я не зміг приїхати з самого ранку, тому виїхав з роботи в 10:30 і був в ДЗК в 11:30. Попереду мене (в черзі) стояло всього дві людини, одна з яких зайшла через 5 хв., а друга ще через 10-15 хв. Тобто моя черга настала десь в 11:50, в цей час якраз виглянула одна з дівчин, яка приймає документи (звати її - Тетяна) і спитала: "кто следующий?", і цим "следующім" і мабуть останнім (так як вже майже настав обід) був я. Звертаю Вашу увагу, що на той час, як я прийшов - список вже не діяв, я запитав жінку, що стояла поперед мене, і вона сказала, що нікого більше немає, а список з ранку був... коли ця жінка зайшла, то я, на всяк випадок, сфотографував цей список, ось він (може хто впізнає себе):

[ATTACH]201595[/ATTACH]

 

Ці дівчата в ДЗК (одну звати Тетяна, вона сидить зліва, а другу - Наташа, сидить справа) приймають по двоє (коли я був, то приймали по двоє). Жінка, що була в черзі поперед мене - обслуговувалась у Наталі, а я вже потрапив до Тетяни.

Тетяна дуже вічливо і терплячи повідомила всі деталі і почала приймати документи. Всі документи в мене були згідно до списку, що висить на дверях в цей кабінет. Але, не було електроних копій у форматі jpg. Тобто копії були всіх документів, але паспорт був у pdf, але це не проблема і Тетяна відразу ж відсканувала мої паперові ксерокси паспорту на сканері (я був вражений, що в них є сканер), хоча вже було 12:02 і цій Тетяні хтось телефонував і вона все казала: "я сейчас выхожу, подожди секундочку...". Ось...

Диск з XML файлов я дав цій Тетяні, вона скопіювала файли до себе в базу і віддала диск мені. Окрім цього запитала а де jpg копії всіх документів (ці копії мали бути також на диску), я сказав, що в мене з собою є переносний жорсткий диск (де є всі документи). Вона взяла цей диск і скопіювала всі док-ти (тобто можно і не лише з CD, а і з інших носіїв).

Потім вона роздрукувала заяву і дала мені на перевірку (тобто щоб я перевірив правильність всіх літер і цифр. Я перевірив, потім підписався. Але попросив для себе також один екземпляр оригіналу (вони переважно дають копію заяви, але я сказав, що мені потрібен оригінал).

Ось ця заява:

[ATTACH]201611[/ATTACH]

 

Після того, як я надав всі документи мені видали квитанцію на сплату 97 грн, і сказали вже після обіду принести їм чек про сплату від банку.

Ось так виглядає квитанція:

[ATTACH]201597[/ATTACH]

 

В проміжок часу між 12 та 13 я сплатив цю квітанцію та приніс чек. (Але трохи прийшлось почекати, Тетяна десь бігала у справах, тому цей чек я віддав аж десь у 13:30. У відповідь вона мені дала мій екземпляр (оригінал) заяви. І сказала, що потрібно зателефонувати їм десь через місяць (не раніше), по телефону вказаному в заяві.

 

Ось такі справи. Ту бі контінюе...

 

P.S. Хочу відзначити, що обслуговування було на високому рівні, всі документи приймалися дуже швидко, не було ніяких незрозумілих затримок і мені йшли на зустріч (принаймі я так відчув).

P.S.2. Сподіваюсь, що також швидко і безпроблемно через місяць отримаю ці документи назад. :)

 

Владимир, спасибо большое за информацию! Скажите, пожалуйста, а где вам делали обменный файл? И еще просветите, где сделать копии в jpeg, сканера у меня нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Владимир, спасибо большое за информацию! Скажите, пожалуйста, а где вам делали обменный файл? И еще просветите, где сделать копии в jpeg, сканера у меня нет.

 

Я не Володимир, але можу відповісти на Ваше запитання.

Обмінний файл я робив у dpkiz(він тут трохи вище відписався). Коштувало мені це 200 грн/акт. Сканер в мене на роботі є, тому відсканував сам. Чув що в Василькові сканують пакет документів за 200 грн (тиждень-два чекати) і сканують при тобі - 300-350 грн.

В ДЗК підкажуть де знаходиться контора яка займається скануванням, або в людей з черги можна запитати (вони ж собі також десь робили). До речі, обмінний файл також можна зробити в Василькові, це вже як кому подобається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не Володимир, але можу відповісти на Ваше запитання.

Обмінний файл я робив у dpkiz(він тут трохи вище відписався). Коштувало мені це 200 грн/акт. Сканер в мене на роботі є, тому відсканував сам. Чув що в Василькові сканують пакет документів за 200 грн (тиждень-два чекати) і сканують при тобі - 300-350 грн.

В ДЗК підкажуть де знаходиться контора яка займається скануванням, або в людей з черги можна запитати (вони ж собі також десь робили). До речі, обмінний файл також можна зробити в Василькові, це вже як кому подобається.

спасибо большое за ответ! Ну и цены за сканирование, поищем у знакомых. Мы сейчас просто на даче в Глевахе живем, потому это немного сложнее. И таки да, файл было бы удобнее в Василькове сделать, попытаюсь поискать контакты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) Как это платить за сканеры документов! Короче, всем кто у нас будет заказывать xml файлы (200 грн.), когда будете их забирать приносите оригиналы документов, я их вам буду сканировать и сразу записывать на диск - БЕСПЛАТНО!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вадимирская 22 офисный центр там 3-5 организаций,могут сделать.Находится в 500 метрах от ДЗК.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...