Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

День геолога

МАМАЙ

Рекомендовані повідомлення

Поздоровляю всіх колег з шанованим у геологічній галузі професійним святом - Днем геолога. Це - свято не тільки тих, хто працював у експедиціях на півночі або в пустелях і знає, що таке -45˚С або +45˚С в тіні (якої немає). Це свято і тих, самоучок, що копають криниці, бурять садовими бурами свердловини, хто на цій справі набив криваві мозолі та поважає цю професію.

А першу чарочку в неділю 03 квітня неодмінно, за традицією, випийте за тих, хто в полі. Здоров'я Вам всім і фарту.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты уехала в знойные степи,

Я ушел на разведку в тайгу,

Над тобою лишь солнце палящее светит,

Надо мною лишь кедры в снегу...

 

Припев:

 

А путь и далек и долог,

И нельзя повернуть назад...

Держись, геолог!

Крепись, геолог!

Ты ветру и солнцу брат!

 

На прощанье небес синевою,

Чистотою студеной волны,

Голубою заветной Полярной звездою

Поклялись в нашей верности мы.

 

Припев.

 

Лучше друга нигде не найду я.

Мы геологи оба с тобой,

Мы умеем и в жизни руду дорогую

Отличать от породы пустой.

 

Припев.

 

Я в суровом походе спокоен:

Ты со мной в каждой песне моей...

Закаленная ветром, и стужей, и зноем,

Только крепче любовь и сильней! Припев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Поздоровляю всіх колег з шанованим у геологічній галузі професійним святом - Днем геолога. Це - свято не тільки тих, хто працював у експедиціях на півночі або в пустелях і знає, що таке -45˚С або +45˚С в тіні (якої немає). Це свято і тих, самоучок, що копають криниці, бурять садовими бурами свердловини, хто на цій справі набив криваві мозолі та поважає цю професію.

А першу чарочку в неділю 03 квітня неодмінно, за традицією, випийте за тих, хто в полі. Здоров'я Вам всім і фарту.

Будучи студентом имел радость жить с геологами, в Харькове, ул Артема 46, в 1984-86 году. Скажу Вам, что это самые веселые и счастливые на то время люди-они столько видели за гос. счет. Правда бухали очень крепко после своих поездок. А какие они нам-молодым студентам показывали слайды !!!

 

Добавлено через 1 минуту

Всех с прошедшим :beer::beer::beer:

 

Для вас дадим хорошие скидки на скважинные насосы 050 311-73-32

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... это самые веселые и счастливые ....люди-они столько видели за гос. счет. Правда бухали очень крепко после своих поездок.

 

Був у суботу на 30-річчі випуску. Запевняю - нічого не за ці роки не змінилося. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю всіх колег з шанованим у геологічній галузі професійним святом - Днем геолога. Це - свято не тільки тих, хто працював у експедиціях на півночі або в пустелях і знає, що таке -45˚С або +45˚С в тіні (якої немає). Це свято і тих, самоучок, що копають криниці, бурять садовими бурами свердловини, хто на цій справі набив криваві мозолі та поважає цю професію.

А першу чарочку в неділю 03 квітня неодмінно, за традицією, випийте за тих, хто в полі. Здоров'я Вам всім і фарту.

 

Вітаю!

 

теж колись (студентом) відмічався на цьому святі на геологічному факультеті

 

Добавлено через 3 минуты

Був у суботу на 30-річчі випуску. Запевняю - нічого не за ці роки не змінилося. :beer:

 

Якщо Ви про КНУ то змінилося, вони вижили географів (в новий корпус) і залишилися в свому старому самі :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Якщо Ви про КНУ то змінилося, вони вижили географів (в новий корпус) і залишилися в свому старому самі :D

Геологи займали одну половину корпусу, географи іншу. Акурат посеред будівлі, внаслідок нерівномірної усадки, була тріщина між факультетами :D

 

Вітаю колег з Днем геолога!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...