Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по забору

Igor_M

Рекомендовані повідомлення

Вот тут еще вопрос возник по выбору лицевого кирпича (скала тычковый), а заодно и по размеру. Можно ли использовать на столбики узкий кирпич 50-60мм шириной, с целью экономии? Что посоветуете ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не понял, что общего у кирпичных столбиков и столбов электроопор ?

Вопрос был о бетонировании арматуры внутри кирпичного столбика. Если так правильно, то сколько ниток, диаметр арматуры ?

В бетонных электроопорах применяется арматурное армирование.

Для кирпичных столбиков забора думаю будет достаточно 4-х арматурин (D 12) перевязанных горизонтально с шагом 30-40 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Є потреба зробити на схилі ( 7 см на 1 метр)паркан з металопрофіля і бетонного фундамента. Цікавить як правильно зробити стиковку листів щоб була однакова відстань до фундамента і не було переросходу( великого нахлесту) листів на стиках різнорівневих секцій. Планую робити східцями не кожен лист а посекційно, тобто кожну наступну секцію(2.5-3 метри) опускати на приблизно 20 см. Вирішення бачу таке: бетонувати фундамент після монтажу листів повторюючи контури відступивши 1-2 см.Я правильно розумію?Які ще є варіанти? Якось так як на фото тільки посекційно:

 

zabor-s-betonirovanym-fundamentom.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є робоча ширина листа, є - загальна.

ці параметри треба з'ясовувати у виробника, бо вони різняться.

залежить від висоти хвилі, від марки профлиста, від виробника металу.

наприклад, якщо для лсита ПС-10 корейського виробництва загальна ширина є 1180, то робоча 1160 (є й 1200/1160, є робоча ширина 1140 тощо).

таким чином можете вираховувати ширину листів - 1160+1160+1160+1160+....+1180.

тобто останній лист буде 1180 мм

якщо по 2 листа - то тоді усі секції крім останньої будуть 1160+1160, остання - 1160+1180.

я б рекомендував замовити листи, потім по факту заливати.

при цьому вертикальне замощення, що буде на "сходинці", потім послугує чудовою щілинкою для провітрювання.

 

така моя думка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є робоча ширина листа, є - загальна.

ці параметри треба з'ясовувати у виробника, бо вони різняться.

залежить від висоти хвилі, від марки профлиста, від виробника металу.

наприклад, якщо для лсита ПС-10 корейського виробництва загальна ширина є 1180, то робоча 1160 (є й 1200/1160, є робоча ширина 1140 тощо).

таким чином можете вираховувати ширину листів - 1160+1160+1160+1160+....+1180.

тобто останній лист буде 1180 мм

якщо по 2 листа - то тоді усі секції крім останньої будуть 1160+1160, остання - 1160+1180.

я б рекомендував замовити листи, потім по факту заливати.

при цьому вертикальне замощення, що буде на "сходинці", потім послугує чудовою щілинкою для провітрювання.

 

така моя думка

 

Тут питання не де\як\який лист замовити, а як робити щоб гарно стикувався бетон і лист. Я так бачу ТІЛЬКИ коли лити бетон після прикручування листів. Бо якщо ще розраховувати нахлести ( а в такому паркані вони можуть бути не на одну хвилю), зсуви по висоті, кратну для нахлеста відстань між стовпами, східчатість бетону, то паркана не буде :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всем добрый день!

Необходима также консультация по забору:

Имеется каменный забор, из бута. Стоит уже лет 10. Сплошной стеной, но уровнями, так как местность наклонная. Верхушка забора покрыта шапкой из цемента, поверхность не ровная, а полукругом. При осмотре заметил, что шапка во многих местах потрескалась, но держится крепко.

Вопрос: как укрепить шапку, или чем-то покрыть для гидроизоляции? Предполагаю, что если просто раствором, то держаться на старом не будет. Слышал про жидкое стекло...

В общем буду благодарен за дельные советы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
є робоча ширина листа, є - загальна.

ці параметри треба з'ясовувати у виробника, бо вони різняться.

залежить від висоти хвилі, від марки профлиста, від виробника металу.

наприклад, якщо для лсита ПС-10 корейського виробництва загальна ширина є 1180, то робоча 1160 (є й 1200/1160, є робоча ширина 1140 тощо).

таким чином можете вираховувати ширину листів - 1160+1160+1160+1160+....+1180.

тобто останній лист буде 1180 мм

якщо по 2 листа - то тоді усі секції крім останньої будуть 1160+1160, остання - 1160+1180.

я б рекомендував замовити листи, потім по факту заливати.

при цьому вертикальне замощення, що буде на "сходинці", потім послугує чудовою щілинкою для провітрювання.

 

така моя думка

 

Виктор,

у меня между кирпичными столбиками будет растояние 3,27-3,30 (пару сантиметров можно сыграть плюс минус) какой профлист 3 листа подходит под мои размеры, рассчитывал осенью когда бетонировал столбики, звонил узнавал размеры, но не помню под какого производителя проф листа, 2 листа полезная и один лист полная, много производителей и размеры у всех разные? запутался, подскажите какой проф лист подходит под мои размеры,спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...