Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оцените проект (хочу каркасник).

maky

Рекомендовані повідомлення

Есть участок 15 соток в Васильковском районе. Хочу построить жилой дом для семьи из 4 человек.

 

После изучения этого форума и других источников остановился на каркасной технологии.

 

Вот понравился такой проект:

(ссылка устарела)

 

 

Интересно мнение форумчан по проекту и оценка стоимости постройки без отделочных работ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"в гамаке и стоя"

 

Проект под каменное строительство. Делать из него каркасник - напяливать сапог на голову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"в гамаке и стоя"

 

Проект под каменное строительство. Делать из него каркасник - напяливать сапог на голову.

 

Роз'ясніть, будь-ласка, чим відрізняється ескізний проект "под каменное строительство" від ескізного проекту каркасника?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роз'ясніть, будь-ласка, чим відрізняється ескізний проект "под каменное строительство" від ескізного проекту каркасника?
Только понтами "проектировщика" :lol:... или точнее - его безграмотностью...:fool:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только понтами "проектировщика" :lol:... или точнее - его безграмотностью...:fool:

 

Олеже, дякую за Вашу влучну відповідь, але дуже вже хочеться отримати роз'яснення від досвідченого форумчанина Max_designer, чому, на його думку, не можна спроектувати і збудувати каркасник за ескізним проектом кам'яного будинку. Буду дуже вдячний, а то ми вже котрий рік проектуємо, будуємо і не знаємо, що "надягаємо на голову чоботи"!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня в данном вопросе интересует проблема интеллектуальной собственности.;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...